Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállal fel a neten? Normális hogy aggódok?

Figyelt kérdés
Az normális hogy 1 éve együtt vagyunk barátommal de csak egyszer ( baratai unszolasara) rakott ki velem meg a barátaival egy képet az insta storyjába, amúgymeg se facebookon se sehol nincs nyoma annak hogy van barátnője? Rákérdeztem miért nem aztmondta nem tartozik senkire hogy ki a barátnője. Aggódok mert így bárki rámozdulhat.

2019. okt. 31. 11:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%

Hát én pl úgy vagyok ezzel, hogy magamról se rakok ki képet max félévben 1x. Ha lesz kapcsolatom azt se fogom dokumentálni(korábban se vittem túlzásba). Majd ha barátnőből menyasszony vagy feleség leszek, max akkor lehet arról szó, hogy kint legyen bármilyen közös kép vagy kapcsolati státusz. Addig szerintem felesleges fárasztani a népet a 120. "nagy szerelemmel".


Emiatt kár aggódni. Az se jó, ha óránként toltotok fel képet, hogy huu de boldogok vagyunk.

2019. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Gyerekes elvárni ezt. Nem az interneten éljük az életünket. Van akinek ez nem fontos, és ezt el kell fogadni.
2019. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
Oké,igaza van azoknak is akik azt írják,hogy nem ez a fontos meg ne facén/ instán éld az életed.......de mennyi átírni h kapcsolatban? Fél perc? Nem kell 500 képet feltölteni a nagy boldogságról,de a kapcsolati státusz egy "jelzés". Szerintem,sok esetben arrol van szó hogy direkt nem akarja az egyik fél ezt megjeleníteni. Titkolódzik,mert valami van a háttérben.
2019. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj kicsi lány: tedd le azt az átkozott telefont, szakadj el tőle, és lépj be végre a valódi világba, kezdj el élni. Hidd el, senkit sem érdekel, hogy mi van kitéve az insta storydba. Hihetetlen, hogy a mai fiataloknak ez a legnagyobb problémájuk, hogy mit töltenek fel az instagramjukra. Amíg te a telefonod basztatod perceként, elmegy melletted az élet.
2019. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

"Aggódok mert így bárki rámozdulhat."

Akkor van egy rossz hírem. Bármikor bárki rámozdulhat. Akkor is ha napi 100 közös képet raktok fel.

Ha még csak annyira sem bízol a párodban, hogy elhajtja a próbálkozókat akkor minek vagy vele?

2019. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Én több éve nem tettem fel képet facebookra, (amikor regisztráltam, akkor feltöltöttem párat, meg később még párat unszolásra, azóta csak bejelöltek néhányan). azt se tudom mi van kiírva nekem, hogy kapcsolatban vagyok-e. Aki ismer, úgyis tudja, aki nem ismer, annak meg mindegy. Ja, és fogalmam sincs, hogy a barátnőmnek mi van kiírva, vagy mi nincs. Nem a Facebookon élem életem. Barátnőm kitett kitett képet a macskáról, láttam, mondtam, hogy jó lett a kép, mindezt neki úgy peer-to-peer. Nem facebook hozzászólásokban és lájkokban kommunikálva.
2019. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

"r nem csak nagyon behatárolt kontextusokban vagyok őt hajlandó felvállalni, hanem mindenhol."


Nem erről van szó. A barátai, családja előtt biztos felvállalja. Idegeneknek mi a francnak kell kiteregetnu a magánéletét?

2019. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Büdös életben nem jönnék össze olyannal, akinek az a fontos, hogy mi van kint facebookon. Képzeld mi már nem is használjuk azt a szart, nemhogy képeket töltögessünk fel! Akkor mi nem is élünk együtt, vagy mi? Ha elmúltál tini, akkor nőj fel, kicsit pihentesd ezt a közösségi média dolgot, mert beteggé tesz.
2019. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#13-assal értek egyet, maximálisan.

Egyébként baromi egyszerű a képlet.

Vannak, akiknek tényleg csak van a profiljuk, max 1-2 kép, de azon kívül kb semmi, mert nem annyira aktív, nem foglalkozik az egésszel, ott nem is tenném szóvá.

Na de egy olyan ember, aki minden szarról posztol, rakat képe van kint, és jön egy megmagyarázós dumával, az nagyon ócska, ott tudatjuk, hogy az egész egy kifogásgyár, akinek oka van rá, hogy ne tegye ki. (Tapasztalat, nem megyek részletekbe.)

Szóval nem mindegy, mik a körülmények.

2019. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez attól függ, ő maga mennyire aktív a neten. Simán lehet, hogy nem is foglalkozik ezzel. Meg az is, hogy titkol. Te ismered őt igazából.
2019. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!