Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy látod a párod tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy látod a párod tud bánni a pénzzel?

Figyelt kérdés

..az én bnőm úgy látom nem ésszel kezeli a pénzét..én például tök értelmetlennek tartom h betárazzon teákból, holitt 2en vagyunk fölösleges venni szó szeribt 15dobozzal. Felesleges h benbe álljon a pénz, elég lenne 2 3 doboz csak.


Tudom h hülye példa de sok ehhez hasonló apróságból látom h nem okosan kezeli a pénzt..


2019. okt. 31. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk nekem kell még fejlődnöm, a kaja terén lehetne sokat faragni nálam, okosabban vásárolni. Jelenleg ezen tudatosan dolgozok is, izgalmas projekt :)

Párom szerintem jól menedzseli a pénzét.

30n

2019. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lachesys ***** válasza:
73%

igazabol a tea pont elall, szoval ha epl akciós, akar jobban is jarhattok ha megvesztek egyszerre sokat, semmi baja nem lesz, max fel evig nem kell venni.


itt inkabb arrol van szo h olyanra kolti ami NEKED nem tetszik. de ha a sajat penze? es nincsenek gondjai (nempanaszkodik, nincs olyan h fontos dologra nem jut), akkor ki vagy te h beoszd a penzet?

2019. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Savlekotő ***** válasza:
75%
Mindenki a saját pénztárcájában turkáljon.
2019. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Két kezem a partnerem, azok meg jól bánnak vele. F
2019. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk első perctől a pasim kezeli a pénzünket, mert én költős ,ő meg spórolos. Nem derogált nekem átadni ezt a dolgot, viszont nem is kell forintra kiszámolni hóvégére a pénzt,és tartalék is van.
2019. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
S persze nem az van h kvázi kuncsorgok a lóvéért,egy bizonyos összeg mindig a számlámon marad,ami ahhoz pont elég hogy ne költekezzek túl. :))
2019. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem annyira. De azert ez nem az en dolgom. Nekem is van hobbim, amire nem sajnalom egy poppet sem, mint ahogy a haverokra sem. Emellett tudok felre rakni is, szoval milyen jogon szolnek bele.


F

2019. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

A témában aztán marha nagy pènz áll. 😁

Èn is szeretem ha több fèle tea van itthon, aztán elvan, nem kell állandóan veszegetni, meg nèzni mikor fogy el.

2019. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Először csak tea, aztán ruha,aztán cipő....és összeköltözéskor lesz ez igazàn érdekes, meg amikor jön a gyerek, a 4 féle bébiszékkel :))))

Azért figyeljetek oda kicsit ;)

2019. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A témában aztán marha nagy pènz áll. 😁"


Úgy èrtertem, hogy a teában, csak telefon átírta.

2019. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!