Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogy látod a párod tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy látod a párod tud bánni a pénzzel?

Figyelt kérdés

..az én bnőm úgy látom nem ésszel kezeli a pénzét..én például tök értelmetlennek tartom h betárazzon teákból, holitt 2en vagyunk fölösleges venni szó szeribt 15dobozzal. Felesleges h benbe álljon a pénz, elég lenne 2 3 doboz csak.


Tudom h hülye példa de sok ehhez hasonló apróságból látom h nem okosan kezeli a pénzt..


2019. okt. 31. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Benne áll a pénz? Pár doboz teában?

Na ilyenkor kell munkahelyet váltani, amikor pár ezer forinton megy a vita.

2019. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én vagyok az akinek dolgoznia kell ezen. Ruhák és cipők láttán gyakran megesik, hogy elcsábulok. Viszont tudatosan dolgozom azon hogy ne így legyen; leiratkoztam az összes ilyen jellegű e-mailes hírlevélről és nem nézek be az üzletekbe. A férjem már a megismerkedésünk előtt is tudott félre tenni, persze ehhez az is kellett hogy jóval többet keresett mint én. Néha viszont nála is megesik - ritkábban mint nálam - hogy elcsábul és pl megveszi a legújabb csúcskategóriás telefont, és mondvacsinált indokokkal próbálja megmagyarázni hogy erre igenis szüksége volt :) Én azt gondolom, együttélésnél legyen egy közös keret, a fennmaradó összeggel pedig mindenki azt csinál amit akar.
2019. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Áll a pénz a teában... xD Kész, végem van.
2019. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is szoktam spájzolni teákat, tejet, lisztet, élesztőt, tampont, borotvát, mosó szereket, és tisztálkodási dolgokat. Mivel sokat sütök főzők így sokkal egyszerűbb, ha csak benyúlok a spájzba és mindig van ott olaj vagy liszt. Ha van éppen akciós valami, vagy törzsvásárlóként kapok extra kedvezményt, vagy pl a dm kártyámon felhalmozódnak a pontok akkor veszek ami folyton fogy.

Pl sampont nem vettem már 8 hónapja, mert tavasszal olyan akció volt az egyik boltban, hogy egy 500 ml-s Garnier sampon valami 250 forint volt, mert a flakonok nem zártak jól. Akkor vettem 5 vagy 6 darabot.

2019. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!