Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális viselkedés egy férfitől, hogy ott pisil, ahol éppen kell neki?

Figyelt kérdés
Kiránduláson sohasem várja meg, hogy útba essen egy WC, de van amikor még a városban is odapisil egy félreeső helyre.
2019. nov. 3. 21:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%
Hű vagy a nevedhez #17. Egyszerű a gondolkodásod mint a faék.
2019. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
48%
#21: Kihugyáltad magad a Nagykörúton, huszonegyes agyhalott?
2019. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

4 éves kor felett ciki.

Az miért van, hogy a nők nem vizelnek oda az utcára? Pedig egy kismamának fixen jobban kell pisilnie (5 percenként), mint egy pasinak. Erre a prosztata gond se elég kifogás.

2019. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%

Szokták volt mondani meglátszik kinek nem volt gyerekszobája.

Erdőben, kiránduláson nincs túl sok toalett kitéve, de akkor sem az ösvény közepére ugyebár. Városban kapualjba - remélem legközelebb az ő kapualjába csövelik le az ajtót.

2019. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
44%
Mindig ezért irigyeltem a férfiakat. Szerintem ha férfi lennék, mindent széthugyoznék. Bezzeg nőként... Szenvedhetsz, meg mehetsz be olyan kocsmákba, hogy azt kívánod inkább pisiltél volna be.
2019. nov. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves? Egész biztos, hogy a prosztatájával van gond. Orvoshoz kéne fordulnia, mindenki jobban járna.
2019. nov. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom, ebben a threadben senki nem tudja visszatartani egy fél órát, amíg hazaér?


Kiránduláson szerintem teljesen okés, sőt még azt is megértettem mikor (vidéki) út mellett zöldterület van fákkal, és valaki félreáll, hogy elintézze. Városban nagyon nem oké.

2019. nov. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%

"meg éreztem nem birom "hazavinni""


Te is nagyon okos vagy! Nyilván nem végszükség esetére értettem. Olyna igen ritkán fordul elő egészséges embernél, hanem aki lusta elmenni a wc-ig vagy várni fél órát, vagy kifizetni egy kávét, és direktbe az utcán hugyozik rendszeresen, az igenis egy ordas nagy tahó proli.

2019. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
63%

Én nô létemre képes vagyok tartogatni 4-5 órát, ha muszáj. Képes vagyok elõre tervezni is. Ha tudom, hogy mennem kell valahova, akkor elôtte nem iszom túl sokat, meg nem eszem olyasmit, amirôl tudom, hhogy fosat.

Szerintem nem túl nagy elváràs egy férfi felé, hogy legyen képes akàr egy nappal elõre tervezni, de a sok fogyatékos itt rácáfol.

2019. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!