Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális viselkedés egy férfitől, hogy ott pisil, ahol éppen kell neki?

Figyelt kérdés
Kiránduláson sohasem várja meg, hogy útba essen egy WC, de van amikor még a városban is odapisil egy félreeső helyre.
2019. nov. 3. 21:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
Képzeld el, nem anyagi vonzata volt! Többet is fizettem volna!
2019. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem okes
2019. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
7-es, gondolj bele, a nők is kibírják valahogy. Kiránduláson nem gond (ha nincsen wc) de városban? Kb max ha eszméletlen vagy, akkor hugyozz össze bármit. A kocsmák környékén már közlekedni se lehet, annyira terjeng a szag néhol.
2019. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
66%

"Budapesten hány illemhely van?"


Plázák, éttermek, kávézók, meki, metrómegállók...

2019. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%

Ja, aham. Csak én nem kocsmákról beszélek! Meg nem is, hogy álljunk ki a főtérre.

És nem azt mondtam, hogy ez természetes. Megalázó dolog.

De kerülhetsz olyan szituációban.

2019. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%

Hogy milyen okos vagy #14-es! Ki gondolta volna?

Ezek mindenhol vannak, ugye?

Képzeld el, voltam metrónál is, meg éreztem nem birom "hazavinni", utba esett egy bevasárló központ. Sajnos volt, hogy esélyem nem volt kulturáltan elintézni. Külső kerület.

2019. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
#16: És persze zöld nem volt a közelben, ahol kedvedre locsolhattál volna. Nem, muszáj húgyszagúvá varázsolni az utcákat, a tereket, meg az aluljárókat. Hányások vagytok.
2019. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%
Barcelonában a közkedvelt turistaútvonalakon penetráns húgyszag terjengett, gondolom nem a nők pisiltek oda :$
2019. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
Én kakálni is szoktam néha a városban, ha rám jön. Keresek egy bokrot, a francnak van kedve csak ezért venni egy drága kávét vagy bármit egy helyen.
2019. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, prosztata gondjai vannak. Bunkóság és elég ciki is kb. 4 éves kor felett.
2019. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!