Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekell látnom, hogy vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekell látnom, hogy vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalon elkapkodtunk mindent a feleségemmel,hamar esküdtünk és most van egy 2hetes pici lányunk.Rengeteg hibám van amin próbálok változtatni,többnyire komunikációs problémáink vannak.Én szeretném megbeszélni vele,ő csak érdektelenül csendben hallgat,válasz nélkül.Úgy érzem nem veszi ki a részét szinte semmiből(megeteti a picit,tisztába teszi néha és ennyi) hajnal 1-4-ig ringatom a lányom,utanna oltozok indulok dolgozni,folyamatosan alszik,fekszik tv-t néz,lustálkodik.Fürdetni én fürdetek,ringatom,tisztába teszem a picit,Ő alszik.Nem érti amit mondok,mindent félre ért és a beszélgetést elviszi egy nem létező irányba amivel vitát generál és ha néha meg is szólal olyanokrol beszel amit másképp értelmezett.Mindig megmagyaráz mindent,mindennek az ellenkezőjét csinálja.Igaz,hogy nagyon rossz családból jött,az anyukája hát na a lényeg,hogy a feleségemnek sok "apukája" volt,a körülmények náluk finoman szolva nem élhetőek,a családja nagyon butácska (alpári,koszos) sokat változott mellettem,de már belefáradtam a "nevelésébe" (kérem,köszönöm szavak szerintük úri nyálazás) Ha jön a szűk családja 3 kocsival jelennek meg mindenünket 1-2 ora alatt eltornek,össze koszolnak.....Ilyenkor mit tennétek? Férfiként nem kapnám meg a lányom gyermekelhelyezésnél? Ha haza vinné hozzájuk a szivem szakadna meg,hangzavar,kosz,csúnyabeszéd,tömegnyomor várna a lányomra.Nem akarom h ebbe nőjjön fel.A testvére börtönben ül,az anyja háza átjáróház,nem ideális környezet gyerekneveléshez.1000X beszelgettünk már de 3 napnál tovább sosincs változás.Rettegek,hogy elviszi a lánom hozzájuk,és ott kell felnőnie,abban az embertelen környezetben egy cigánysoron....

Valami tanács?



2019. nov. 6. 10:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Szóval a bíróság engedné hogy egy 2 hetes baba koszos,rendezetlen házba,sittes emberek közé kerüljön ahol idegbeteg rossz életű emberek vajas kenyéren marakodnak,csúnyán beszélnek,és egymás hegyén hátán alszanak? Azt tanulja meg a lányom h lehet lopni a villanyt és a gázt? Hogy lehet becsapni öregeket? Lássa h se irni se olvasni nem tudnak rendesen? Ott ez vár rá,az anyja veszekedesek árán húz tiszta polya huzatot.....Ha hagynam a pici koszban,büfi foltos ruhaban aludna....
2019. nov. 6. 10:56
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Itt az eredménye a cigányokkal való közösködésnek. Nem érdekel, hogy van 1-2 kivétel köztük, mert tényleg van, de mit sem ér, amíg a többség ilyen. Te nem a kivételt találtad meg pechedre, és a szerencsétlen gyerek pechjére.

Itt nem lesz változás, a feleséged előtt nincs megfelelően pozitív minta, ami miatt változás lehetne. Nem is akar változtatni, mert az igazi cigány mentalitás van csak előtte, "jóvanazúgy oszt'kész".

Nem is értem mit reméltél egy cigány nőtől, aki már a házasság előtt is ilyen volt. Mikor nőlsz ki a mesékből?

Cigányokkal épelméjű ember nem házasodik, csak mert volt 2 ember, aki szerencsés volt velük.

Kellett egy lusta, igénytelen, bunkó, tapadó pereputtyal rendelkező nőnemű lény. Bocs, de tőled nagyobb marha kevés van. Én csak megvetni tudom a hasonlókat.

Lehet felháborodni, igen, mélyen rasszista vagyok a cigányokkal kapcsolatban. És ezt mindennap megerősíti valaki bennem. Nem érdekelnek a piros kezek, tisztában vagyok vele, hogy ezt könnyebb nyomkodni, mint gondolkodni.

2019. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

Lenne még egy megoldás,bár nem tudom,te ezzel mennyire szeretnél élni. Bemész a gyámhivatalba,és nekik elmondod a problémákat. Ha tényleg olyan rossz körülmények közé kerülne a kislány,és az anyja nem kapná meg,akkor ha olyan a hozzáállásod,lehetsz te a törvényes gyámja. Persze ehhez neked kell megfelelő feltételeket nyújtani mindenben. A szoptatást még meg tudnád oldani tápszerrel,de dolgozni egy két hetes baba mellett csak úgy tudnál,ha valaki tudna rá vigyázni. A legrosszabb esetben kérheted hogy ideiglenesen kerüljön nevelőszülőkhöz. Ezt félévente felül vizsgálják,és ha már be tudod adni bölcsibe,mellette tudnál dolgozni. Így visszakaphatod a lányodat. Persze hétvégente látogathatód a gyerekedet. A kapcsolat tartás az egyik legfontosabb tényező,hogy vissza kapjad,ha rendezettek e körülményeid.

Tudom hogy nehéz,de én még ezen is elgondolkoznék a lányom érdekében.

2019. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

Én elköltöznék jó messzire velük. Úgy az ország másik végébe, messze a pereputtyától. Lehet, hogy egy gyökeres környezet váltástól képes lenne változni és normális emberként élni. Próbáld meg őt kicsit "feljebb emelni", hogy ne ez a putri szint legyen nála a mérvadó.

De amúgy tényleg ne csodálkozz, az, hogy ez lesz már láthattad a kapcsolatotok első két hetében.

2019. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#14


A génjeit, "neveltetését" nem fogja tudni levetkőzni a nő. És kitartás, akaraterő sem igazán van hozzá bennük. Ha lenne, akkor már most azon lenne, hogy változtasson.És nemcsak a szájával.

2019. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
Kérdezô. Mi lenne, ha megbecsülnéd azokat a pozitív változásokat, amiken már keresztül ment a feleséged? Biztosan nagyon nehéz neked, de az a mértékû változás, amit Te a feleségedtôl elvársz, hosszú idôbe telik. Sajnos nem lehet egyik napról a másikra hátrahagyni az otthonról hozott mintákat. Nagyon sok és kemény munka levetkôzni a rossz szokásokat. Veszekedéseket is azért generál, mert azt hiszi, az állandó veszekedés a normális. Ebben nôtt fel, ezt látta maga körül. Nagyon nehéz feladatra vállalkoztál, de már megígérted ennek a nônek, hogy kitartasz mellette jóban-rosszban...
2019. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Ezt olvasni is fájdalmas volt. Elvettél egy putris cgányt és csodálkozol, hogy úgy viselkedik, mint egy putris cgány. Ráadásul még házat is vettél neki... Hát most erre mit lehet mondani? Szerintem neked kéne orvoshoz menni, mert valami nincs rendben a fejedben.
2019. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
Igen, ennek a házasságnak lőttek. Azok alapján amit leírtál jó esélyed van rá, hogy nálad maradhasson a baba
2019. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom azt a pici lányt, hogy ilyen az anyja...

Ezt neked már látnod kellett akkor is, amikor összeköltöztetek.

Nemes volt a jószándékod, hogy majd kineveled ebből a putri színvonalból, de ameddig ő nyakig dagonyázik benne önszántából, ez sajnos nem fog sikerülni.


Én a helyedben beszélnék egy ügyvéddel, hogy mik a lehetőségeim a lányom érdekében...

2019. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a házasságodnak, hanem a (normális) életednek is vége.

Ha válni akarsz, pláne ha vinnéd a gyereket akkor a "kiccsalád" simán elvágja a torkod.

Áruld már el kérlek, mi vitt rá hogy elvettél egy koszos 30 IQ-s retkes cigány qurvát és gyereket is csináltál neki?

Hogy őszinte legyek nem sajnállak. Ezt az életet te választottad.

Hogy mit csinálj? Amit már előttem is elmondtak. Lehetőleg rohadt messze a pereputtytól, kérdezz meg egy ügyvédet is. Ennyi. Ezt beszoptad.

2019. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!