Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem ma eléggé megvert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma eléggé megvert, mert nem mostam ki az ingjét. Szerintetek, megérdemeltem?

Figyelt kérdés

Ja és az melett h megvert még el is mondott mindennek,pedig aztán neki is van keze és be tudná rakni a mosogépbe és el indítani. 3 pici gyerek melett követeli azt tőlem h folyamatosan főzzek,mossak,takarítsak

És ha vissza szólok akoor még neki áll feljebb. Ebben az esetben ti mit tennétek? Volt hogy azért is megvert mert nem volt elmosogatva pedig megcsináltam volna csak épp lefektetni készültem a gyerekeket. Már kezdem nagyon megutálni. :(


2019. nov. 7. 15:37
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
59%
Szegény gyerekeknek ilyen idióta anya mellett kell felnőni 🙁 el ne hagyd az urad, várd meg amíg a gyereket is kilapítja, utána gyere megint gyakorira panaszkodni.
2019. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
37%

Jolvan azert latom megjelentek az aldozathibaztatok is szep szammal.

Kerdezo: gondolom te meg nem dolgozol, es penzugyileg fullra ki vagy szolgaltatva, es nem is eltek tul jol. Szivas. Mit tehetsz? Megmondod, hogy ez igy nem mehet tovabb. Meg egy eset es lelepsz + birosag ele viszed az ugyet.

2019. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Na azért áljon már meg a menet !!!! A gyerekeket soha sem bántaná..csak engem szokott megverni. Ja hogy attól vagyok szar anya mert ennek ellenére nem hagyom el? Már el akartam hagyni es azt mondta h akkor elveszi tőlem a gyerekeket és nem lesz senkim..es kepes is ra ...ti nem vagytok az en helyzetemben ugyhogy ne itelkezzetek!!!! Még veletek is megtortenhet barmikor az ami velem..es gondolom azt is tudjatok h nehez ugy kiszalni egy tobb eves kapcsolatbol h mar gyereksk is vannak!!@! Egyaltalan nem vagyok konnyu helyzetben!!!!
2019. nov. 7. 16:22
 14/51 A kérdező kommentje:
Miert kell engem hibaztatni??? Es a draga apjik arra nem gondol h m8t ereznek a gyerekek amikor laposra veri az anyjukat???? Ő semmiben nem hibás????
2019. nov. 7. 16:24
 15/51 anonim ***** válasza:
79%
Te gondolsz arra, hogy a gyerekeid mit éreznek, amikor ver az apjuk?
2019. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Te mernél ekkorát kockáztatni h elhagyod??????? Én nem merek.. akár a gyerekeimet is elveheti tőlem!!!!!!
2019. nov. 7. 16:32
 17/51 A kérdező kommentje:
Kitalálna rólam olyanokat amik nem is igazak..... rafinált egy ember és a céljait mindig eléri
2019. nov. 7. 16:33
 18/51 anonim ***** válasza:
66%
Mi a fenének szültél neki 3 gyereket? És amúgy mire vársz? Arra, hogy őket is verje? És akkor is leülsz a géphez és felteszed a kérdést, hogy veri a kölyköket, mit tegyek?
2019. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem így működik, igenis ostoba vagy, ha bedőlsz neki. A bíróság csak nagyon nyomós indok esetén ítéli az apának a gyerekeket (pl. ha az anya bizonyítottan drogos, alkoholista), az kevés, hogy hazudozik rólad.
2019. nov. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg esélye sem lesz elvenni a gyerekeket. Ismerik az ilyeneket a bíróságon. Hagyott, most! A gyerekeknek és neked is jobb lesz így.
2019. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!