Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem ma eléggé megvert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma eléggé megvert, mert nem mostam ki az ingjét. Szerintetek, megérdemeltem?

Figyelt kérdés

Ja és az melett h megvert még el is mondott mindennek,pedig aztán neki is van keze és be tudná rakni a mosogépbe és el indítani. 3 pici gyerek melett követeli azt tőlem h folyamatosan főzzek,mossak,takarítsak

És ha vissza szólok akoor még neki áll feljebb. Ebben az esetben ti mit tennétek? Volt hogy azért is megvert mert nem volt elmosogatva pedig megcsináltam volna csak épp lefektetni készültem a gyerekeket. Már kezdem nagyon megutálni. :(


2019. nov. 7. 15:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
28%
De, egész egyszerű lelépni. Egyszer kiteszi a lábát, bepakolod ami fontos, és mentek. Szerintem vannak szervezetek, akik segítenek ilyen helyzetben. Nem ismerem az anyagi helyzeted, de albérletet kell keresni. Ha tied a lakás, akkor pedig jelentsd fel, legyen távoltartási végzés, onnantól a közeledbe sem mehet majd. Mindenre van megoldás, csak cselekedni kell.
2019. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egyikőtök sem dolgozik? :D Szép family...

Ha van félretett pénzed, mi a fenére vársz?

2019. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor mondd már meg, ha elválnál, ő miből tartaná el a gyerekeket? Szerinted ki ítélné őket neki, ha nincs rendszeres jövedelme és ver is téged?

Neked sincs túl sok eszed.

2019. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Én hogy dolgozzak 3 gyerek melett? A 3-ból csak az egyik ovódás,a másik kettővel Gyes-en vagyok. De ő nyugodtan dolgozhatna és mégsem teszi. A többi gyereket is neki itelte a birosag es akoor sem dolgozott. Ebből gondolom. Meg mondta h kicsinal ha elhagyom.
2019. nov. 7. 20:44
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Stockholm-szindróma 😱
2019. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Az meg mi a fene? 😥
2019. nov. 7. 20:49
 37/51 anonim ***** válasza:
78%
Tovàbbra is vereted magad és közben màrtírkodsz, majd kifogàsokat keresel miért ne hagyd el a férjed aki imàd hozzàd érni, úgy ahogy azt te igényled. Élvezed ezt az életet, különben lelépnél. Ennyi.
2019. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
62%
Na jó, ez már fáj xD ha ilyen hülye vagy, meg is érdemled. A sok netezés helyett inkább törődj a kölykökkel. Szerintem kamu ez az egész, ment a jelentés, remélem törlik :D
2019. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére nem vert meg nagyon, ha tudsz írni.
2019. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
56%

És mi hasznod van ebből az alakból? Verésen kívül mit kapsz tőle még?

Én kidobnám az összes szaros ruháját az utcára, aztán mehet amerre lát.

2019. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!