Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem ma eléggé megvert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma eléggé megvert, mert nem mostam ki az ingjét. Szerintetek, megérdemeltem?

Figyelt kérdés

Ja és az melett h megvert még el is mondott mindennek,pedig aztán neki is van keze és be tudná rakni a mosogépbe és el indítani. 3 pici gyerek melett követeli azt tőlem h folyamatosan főzzek,mossak,takarítsak

És ha vissza szólok akoor még neki áll feljebb. Ebben az esetben ti mit tennétek? Volt hogy azért is megvert mert nem volt elmosogatva pedig megcsináltam volna csak épp lefektetni készültem a gyerekeket. Már kezdem nagyon megutálni. :(


2019. nov. 7. 15:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
84%

"Ja hogy attól vagyok szar anya mert ennek ellenére nem hagyom el?" Igen ettől vagy szar anya, ráadásul az egyik legrosszabb fajtából. Egyáltalán nem érdekel téged, hogy a fiaid pont ugyanezt a mintát tanulják meg és olyanok lesznek, mint az apjuk, vagy hogy a lányaid ugyanilyen bántalmazók mellett fognak kikötni, mert azt tanítottad meg nekik, hogy ez a normális. A gyávaságod miatt tönkreteszel 3 életet és még van pofád anyának hívni magad? Na, pont az ilyen anyák sírnak később, hogy a felnőtt gyerek fel se veszi nekik a telefont.

"Már el akartam hagyni es azt mondta h akkor elveszi tőlem a gyerekeket és nem lesz senkim..es kepes is ra" Lószrt képes rá, csak elhitette veled, te meg bedőltél neki.

"Még veletek is megtortenhet barmikor az ami velem." Nem, mert veled ellentétben én azonnal kilépek egy olyan kapcsolatból amiben bántanak, akkor is ha kva nehéz és utána évekig tart összeszednem magam.

2019. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
37%
Reggel felkelsz es megmondod neki ma nem mez dolgozni mert elmegyek! Mind meg neki legyen mefozve l,kitakaritva, elmosogatva és vasalja ki a ruháidat estére. Ha ésa gyerekeke is etesse foglalkozzon velük. Este haza mész es h ez nincs teljesítve akkor a seprűvel verd széta fejét. De ha megteheted menekülj onnan a gyerekekkel az ilyn nem fog megvaltozni soha!
2019. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
68%
Egy igazi határozott érett nő ilyenkor otthagyja azonnal.
2019. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
70%
Látlelet, ügyvéd, feljelentés. Férjed börtönbe megy. Hogy utána miből fogsz megélni??? 5xF
2019. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
27%
Nem, az apuka nem fogja tudni elvenni tőled a gyerekeket, de őszintén remélem, hogy a gyámügy igen! Te nem anya vagy, hanem egy sz@r!
2019. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez C kategóriás az ilyent nem kell sajnálni!
2019. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te a mai nap újabb agyhalottja vagy. Neked is hiába magyaráz az ember, menthetetlen vagy. A férjed szidásával meg az otthoni helyed nem fog megváltozni. Neked kellene megoldanod a helyzetet, de erre nem vagy alkalmas. Így továbbra is verve maradsz.
2019. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
22%

Ha az első pofon utàn még vele vagy, akkor megérdemled és nem tudlak sajnàlni. Te vàlasztottad ezt az életet, amivel alapvetően nem lenne baj, mert van aki szereti ha verik, alàzzàk, csak a gyerekeidet sajnàlom. Ők nem tehetnek róla, hogy hülye az anyjuk. Ha majd màr te nem leszel elég boxzsáknak, őket fogja bàntani. Az is a te hibàd lesz.

Nő vagyok, és vàllalom ezt a véleményt. Az 1. pofon utàn elhagytam az exemet, nem vàrtam meg, míg rendszeresen elver.

Vagy kamu troll kérdés, vagy ezt az életmódot élvezed, de akkor nem kell az àldozatot jàtszani, nem vagy az.

2019. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom h ti mit gondoltok de a ferjem egyaltalan nem dolgozik es az melett varja el h patyolat tisztasag legyen a hazban es legyen fozve mosva... a gyamugynek meg semmi oka nem lenne arra h elvegye a gyerekeimet mert meg van mindenuk es nem retkesek. Ti konnyen beszeltek hogy ha ilyen helyzetbe lennetek azonmal elhagynatok a pasit csak az nem olyan egyszeru. Sot egyaltalan nem egyszeru. Nem a ferjem tart el engem hanem en tartom el ot a felre tett penzembol. En veszek kajat mindent. Es az melett még az elso hazassagabol szuletett gyerekeire is en fozok mosok takaritok mert velunk elnek. Akkor szerintetek en ezt erdemeltem h ugy kezeljen mint egy rongyot??? Holott nem lennék koteles a volt asszonya gyerekeit is nevelni....es termeszetesen tisztasag van nalam!!! Mindig takaritok csak betegen már nem igazán birook!!!
2019. nov. 7. 19:16
 30/51 anonim ***** válasza:
57%
Na bazz, nem takarítani kell hanem lelépni. Amíg a takarításban dagonyázol a lusta here mellett mit is akarsz? A takarítószereidtől várod a megoldást magad helyett?
2019. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!