Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem ma eléggé megvert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ma eléggé megvert, mert nem mostam ki az ingjét. Szerintetek, megérdemeltem?

Figyelt kérdés

Ja és az melett h megvert még el is mondott mindennek,pedig aztán neki is van keze és be tudná rakni a mosogépbe és el indítani. 3 pici gyerek melett követeli azt tőlem h folyamatosan főzzek,mossak,takarítsak

És ha vissza szólok akoor még neki áll feljebb. Ebben az esetben ti mit tennétek? Volt hogy azért is megvert mert nem volt elmosogatva pedig megcsináltam volna csak épp lefektetni készültem a gyerekeket. Már kezdem nagyon megutálni. :(


2019. nov. 7. 15:37
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Én már rájöttem, tudod miért ver a férjed? Mert hagyod magad. És ahelyett, hogy lelépnél, kiírsz egy ilyen kérdést, de akármit javasolnak neked, semmi sem tetszik. Hát tudod mit? Maradj csak az uraddal, hadd verjen agyon, rajtad úgysem lehet segíteni, mert nem is akarod.
2019. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 Savlekotő ***** válasza:

Es az melett még az elso hazassagabol szuletett gyerekeire is en fozok mosok takaritok mert velunk elnek.


No comment...

És azoknak hol az anyja ja h az már lelépett és ott felejtette a gyerekeket a vádállatra? Te se vagy jobb,ostoba pita vagy..

2019. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
És még csak most kezded megutálni?
2019. nov. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Hát én soha nem hagynám el a gyerekeimet attol fuggetlenul h az a masik megtette!!!!!!
2019. nov. 8. 08:52
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy olyan is volt az a nő, azért maradtak a férjeddel a gyerekek. De pofázhatunk neked, úgysem hallgatsz ránk. Ma reggel már nem otthon kellett volna ébredned.
2019. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Ma megyek anyámhoz a gyerekekkel és egy darabig ott maradok..ha látom h változott a férjem akkor adok neki egy utolso esélyt ha pedig nem akkor elválok. Aztán keresek valami albérletet és nyugalomban fogok élni a gyerekeimmel. Másképp nem tudok innen szabadulni mert tegnap is egesz nap otthon volt a nagyságos úr... de már nem érzek iranta semmit...higgyétek el h én is keresem a megoldást h hogyqan szabaduljak meg tole :/
2019. nov. 8. 10:18
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

NEM FOG MEGVÁLTOZNI! NINCS MÉGEGY ESÉLY! Legyen már annyi önbecsülésed hogy nem alázod meg magad tovább ezzel az emberrel. Ha mást nem,a gyerekek érdekeit nézd. Mutass nekik példát. Ez az ember nem százas. Nem a mosás a gond,nem a takarítás,semmi ilyesmi. Ez az ember csak agresszív. Ki tudja mi okozta nála,nem is lényeges nem a te dolgod megfejteni. És akármilyen sors is vitte arra hogy így viselkedjen a nála gyengébbekkel, az NEM MENTSÉG! Az hogy bármi felbosszantja,nem a probléma gyökere,csak kifogásokat keres hogy valakin levezesse a dühét.

Azonnal hagyd el,válj el,költözz a szüleidhez,kérj segítséget a barátoktól BÁRMI. De soha többé ne hagyd hogy ez az ember visszakönyörögje magát,ugyanez fog folytatódni. A gyerekeidnek nyugodt,boldog, békés környezetre van szükségük,örökre tönkreteheti őket ha ilyen apa mellett nőnek fel.

2019. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Vannak ma lehetőségek otthoni munkákra is,ha arról van szó,én is itthonról dolgozom. Ha az nem is,kérj segítséget a szüleidtől,barátoktól,csak tudna valaki vigyázni a gyerekekre addig míg dolgozol,mások is élnek így ! Mindenre van megoldás nem kell rögtön elásni magad. MEG LEHET OLDANI csak akarnod kell nagyon,és mindent megtenni a saját és a gyereleit békéje és biztonsága érdekében. Akkor is ha először kényelmetlen lesz,nem lesz megszokott. De ennél ami most van MINDEN jobb.
2019. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a még egy esélyt! Persze, hogy megváltozik, fűt fát megígér. ...Amíg vissza nem költözöl, akkor majd kezdődik megint minden elölről. Az ilyen ember SOHA nem változik meg.
2019. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Savlekotő ***** válasza:
100%
Minden verés után uj esélyt akarsz adni?
2019. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!