Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 21. 7 hónapja vagyunk együtt. Elég érdekes múltja van neki. Volt egy barátja közel 3 évig. Majd szetmentek. Aztán utána volt 2 sráccal, mind a kettővel 3x lefekudt, de semmi érzelem nélkül,csak úgy. Illetve pár fiú haverjaval is sokat smarolgatott. 7 hónap alatt rengeteg vita volt ebből. Engem nagyon bánt ez a dolog, minden hétvégén kB felhozom hogy bant. 1 hónapja az összes fiú haverjat letiltotta, meg mindenkit akihez köz volt. Szoba sem akar állni velük, utalja őket. Mindig ezt mondja amikor felhozom : "Nyugi, szingli voltam, nem volt senkim, és téged sem ismertelek még, szóval akkor miért cirkuszolsz?"


A 7 hónap alatt egyszer sem csalt meg, megcsak rá se nézett mas fiúkra, facebookon se jelöl vissza senkit. Mocskos módon szeret, mindig a kedvemben akár járni, mindent megtesz értem. Volt hogy betegen főzött ebédet nekem meg stb. Nem akarom hogy ez az idegessegem a kapcsolatom rovására menjen. Vele akarom leelni az életem.. Öt akarom, ő is akar engem



2019. nov. 12. 19:05
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Negatív kritika is építő jellegű. VÁLTOZTATNI AKAROK MERT VALÓBAN EGY FÉREG VAGYOK
2019. nov. 12. 19:23
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Folytasd ezt a viselkedést, és hamarosan te is csak a múltja leszel, és nem kell ezen aggódnod.
2019. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Komplexusos nyomi vagy. Az én barátnőm is csinált pár extrém dolgot :D mindig röhögök rajta. Én meg még durvábbakat (mondjuk 10 évvel idősebb vagyok). Azokon pedig ő. Mindenki elmondta mit miért tett, és semmi feszkó nincs ebből, imádjuk egymást, és kész. Te meg toxikusan mérgezed meg kínzod szegény lányt. Remélem hamarosan kidob, és annyi farkat járat meg magában amennyit csak nem szégyell.
2019. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
100%
Őszinte volt veled. Szeret téged, akkor még mi a probléma?
2019. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Én adok neked egy jó tanácsot :)


Ha legközelebb eszedbe jut a múltja, és az a pár pasi akivel lefeküdt, szépen fogd az ajkaid, és csukd össze őket, és ne nyisd ki addig,amíg valami más téma nem jut eszedbe.

Alternatív megoldásként nyisd szét az ajkaid és told oda az ő ajkához, majd mozgasd őket. Akár a nyelvedet is mozgathatod.


Komolyan nem jutott eddig eszedbe, hogy nem kötelező minden fos gondolatot kimondani ami eszedbe jut?

2019. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha változtatni akarnál akkor már megtetted volna, mert egyszerűen csak annyit kellett volna tenned, hogy befogod a pofád, mielőtt felhozod a témát. Pofonegyszerű, önuralomnak hívják. De te még ennyire se vagy képes, tehát lószart szereted szerencsétlent.
2019. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%
Minden bántás nélkül mondom, hogy a helyedben felkeresnék egy pszichológust és a segítségét kérném. Egyáltalán nem normális az ilyen viselkedés és súlyos önértékelési zavar is állhat a háttérben. Tudom, hogy a legkönnyebb szidalmazni a másikat és jelen esetben ez teljesen érhető és meg is érdemli a kérdező de, ha csak a remény apró morzsája ott van benne, hogy normális ember legyen belőle még az életben, akkor azt érdemes lenne megragadnia, mert így csak szét fog hullani ez a kapcsolat és utána még inkább elindulsz a lejtőn. Szóval vagy teszel ellene és felkeresel egy pszichológust és talán, ha nem is ebben a következő kapcsolatodban, (ha lesz) normális emberként tudsz majd viselkedni.
2019. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%

Úgy rinyálsz, mintha minimum embert ölt volna.


Igen, pasikkal volt. És? Fogadjon minden nő cölibátust szingliként?

Mindenkinek szíve joga azzal lenni, akivel szeretne (persze amennyiben ez kölcsönös)


Most egyedül veled van. Szeret, kényeztet, letiltotta az összes korábbi partnerét. Azokkal is, akikkel csak csók volt.


De te a 7 hónapnyi együtt töltött idő alatt folyamatosan mocskolod.

Ennek két vége lehet: vagy elhagy, vagy egy önostorozó ronccsá válik a bűntudattól. Ami nem is jogos.


Gratulálok.


(Csak hozzáfűzném: én szűzen jöttem össze a párommal, előtte volt egy tini-kapcsolatom. Csók, petting, orál, más nem. A páromat ez pont nem érdekli, az se érdekelte volna ha orgiákra jártam volna - az a múlt lenne, most hűségesek vagyokunk, és ez a lényeg. Szóval térj észhez)

2019. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
92%

Hagy ezt a nő!


Jobb neked a kéz + babaolaj kombó!

2019. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
84%
Neked nem barátnő, hanem egy óriási szájba rúgás dukálna. Semmi közöd hozzá, hogy mit csinált a múltban. Sőt, senkinek sincsen. Jó egy nyomorék alak lehetsz.
2019. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!