Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 21. 7 hónapja vagyunk együtt. Elég érdekes múltja van neki. Volt egy barátja közel 3 évig. Majd szetmentek. Aztán utána volt 2 sráccal, mind a kettővel 3x lefekudt, de semmi érzelem nélkül,csak úgy. Illetve pár fiú haverjaval is sokat smarolgatott. 7 hónap alatt rengeteg vita volt ebből. Engem nagyon bánt ez a dolog, minden hétvégén kB felhozom hogy bant. 1 hónapja az összes fiú haverjat letiltotta, meg mindenkit akihez köz volt. Szoba sem akar állni velük, utalja őket. Mindig ezt mondja amikor felhozom : "Nyugi, szingli voltam, nem volt senkim, és téged sem ismertelek még, szóval akkor miért cirkuszolsz?"


A 7 hónap alatt egyszer sem csalt meg, megcsak rá se nézett mas fiúkra, facebookon se jelöl vissza senkit. Mocskos módon szeret, mindig a kedvemben akár járni, mindent megtesz értem. Volt hogy betegen főzött ebédet nekem meg stb. Nem akarom hogy ez az idegessegem a kapcsolatom rovására menjen. Vele akarom leelni az életem.. Öt akarom, ő is akar engem



2019. nov. 12. 19:05
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor sirt miattam már. Hogy folyton felhozom. Nagyon bánja a múltját, legszivesebben visszacsinalna. " - neked kéne visszacsinálnod ezt a sok ... faragatlanságot, nem?

eltiltod az ismerőseitől... kisajátítod, és a múltját is fikázod? Miért nagy hagyod ott? Az volna a következetes dolog. De szurkolok, hogy megváltozz.

2019. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Én csak két dolgot szeretnék neked megmutatni:


De miért? Valószínűleg a haverjai, akikkel semmi se volt előtted se, ezt kérdik.

1 hónapja az összes fiú haverjat letiltotta.



Ezt neked kellett volna:

Amikor fel évesek lettünk, gyertyafényes vacsorával várt haza munkából, kaptam is egy plussmackot tőle, amibe beleirattatta hogy "örökre szerelmem, örökre"...


Tisztára úgy viselkedsz mint egy hisztis állandóan féltékeny kontrol mániás nő, ne haragudj.


Ki a férfi a kapcsolatban?


Te akkor is felhoznád szerintem a másiknak a múltját, ha nem tehetne róla.

2019. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!