Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem barátnőm múltját?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, barátnőm 21. 7 hónapja vagyunk együtt. Elég érdekes múltja van neki. Volt egy barátja közel 3 évig. Majd szetmentek. Aztán utána volt 2 sráccal, mind a kettővel 3x lefekudt, de semmi érzelem nélkül,csak úgy. Illetve pár fiú haverjaval is sokat smarolgatott. 7 hónap alatt rengeteg vita volt ebből. Engem nagyon bánt ez a dolog, minden hétvégén kB felhozom hogy bant. 1 hónapja az összes fiú haverjat letiltotta, meg mindenkit akihez köz volt. Szoba sem akar állni velük, utalja őket. Mindig ezt mondja amikor felhozom : "Nyugi, szingli voltam, nem volt senkim, és téged sem ismertelek még, szóval akkor miért cirkuszolsz?"


A 7 hónap alatt egyszer sem csalt meg, megcsak rá se nézett mas fiúkra, facebookon se jelöl vissza senkit. Mocskos módon szeret, mindig a kedvemben akár járni, mindent megtesz értem. Volt hogy betegen főzött ebédet nekem meg stb. Nem akarom hogy ez az idegessegem a kapcsolatom rovására menjen. Vele akarom leelni az életem.. Öt akarom, ő is akar engem



2019. nov. 12. 19:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt a problèmàt nem akarod kezelni, mert èlvezed, hogy pitizik a múltja miatt. Pszichopata vagy, hagyd ezt a lányt, nem érdemled meg.

Tudod jól, hogy szégyelli a múltját, te meg kihasználod.

Szerintem a bnőd is írt már ide kérdést, mert emlékszem a történet fordítottjára.

2019. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Milyen múltja??? Ugyan már, gyerekek.

Semmi kivetnivaló nincs abban, amit a kérdező leírt.

Érzelem nélkül lefeküdni? ÚRISTEN ERETNEK! MÁGLYÁRA VELE


Ne vicceljetek már. A fiatal évek erre valók.

36N

2019. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk ezért sem számoltatom el a pasimat,hogy pontosan hány csajjal feküdt le,mikor ,ohgyan,miért....... De cserében ő sem faggat engem.

A lány semmi rosszat nem tett,szakítás után nagyon jellemző vislekedés,első szerelm után pláne,fiatalon,hogy na akkor most jól "kiélem" magam. Az első nagy szerelmem után én is így viselkedtem,lefeküdtem érzelem nélkül,smároltam,ittam. Nem vagyok rá büszke,de ez van. És amúgy senkinek nincs hozzá köze szerintem,vagyis én biztos nem mesélném el,mert mi értelme? Nem vagyk ilyen,évekkel ezelőtt volt,labilis érzelmi állapotomban. Szegény csja most egy életre megtanulja,hogy nem szól sázm nem fáj fejem. Neked tuti nem fog eznetúl semmit sem elárulni,mert tudja hogy reagálsz.

2019. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgymeg mintha akkora bűnök lennének a múltjába. Szerintem is az van, hogy te ezt a kínzást rohadtul élvezed, mert újra és újra úgy tesz, mint aki nagyon bánja azokat a dolgokat amiken semmi megbánni való nincsen. De nem baj. Kifog szeretni belőled ez biztos, csak kérdés mennyi idő. Reméljük nem sok.


Tapasztalat, hogy az ilyen aberráltak akik ezt így élvezik azok nem állnak le az ilyen dolgaikkal. Hiszen, ha nem sír a kínzásodról akkor mitől mástól fogod férfinek érezni magad??

2019. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, az exem volt ilyen mint amiket összehordasz (pedig nekem még csak nem is voltak ilyen dolgaim, csak simán egy tinikapcsolatom és ennyi), nem véletlenül ex. :D

Remélem a barátnődnek is mielőbb megjön az esze, és megszabadul tőled.

2019. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz. Komolyan, jóindulatból mondom, nem cs*szegetni akarlak. Derítsd ki terápiával hogy miért ennyire egészségtelen a hozzáállásod, és dolgozd fel magadban az akármilyen lelki bajaidat, mert itt csak neked kell változnod, a barátnőd semmi rosszat nem tett.
2019. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen arra gondoltam, amikor elolvastam a kérdést, hogy prosti volt a lány.


Erre jön egy ilyen sztori... Hú.

Fiatal volt, kavart, ennyi. Ha szűzen jöttél volna vele össze, akkor meg az lenne a bajod, hogy "tuti kíváncsi, milyen lehet másik pasival".

2019. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz tőle, menjen vissza az időben?
2019. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
70%

Nem élünk a múlt századokban, amikor ilyen viselkedésért a nőt nagyon elítélték. Ma általánosan elfogadott. Ezt sok válaszoló is megírta.

A kérdező faggatása a lány múltjáról és annak felhánytorgatása - nem egészséges, sőt helytelen, tapintatlanságra vall, főleg ha a lány szakított a múltjával és annyira kedves a kérdezőhöz, ahogy

ő megírta nekünk. Ha a kérdező nem hagyná abba a felemlegetést, felhánytorgatást, nagyon valószínű, hogy a lánynál betelne a pohár és szakítana. Ám a fiú megírta, hogy meg akar és meg is fog változni. Így legyen!

Kedves Kérdező! - arra azért nagyon-nagyon ügyelj, hogy eztán soha ne említsed meg a lánynak a múltját. Még akkor se, ha idővel össze-összevitatkoztok valamin. Ne nekünk, hanem magadnak ígérd meg!

Végezetül: egyes válaszolók szólhattak volna mérsékeltebb hangnemben is. Néha úgy hatott rám, hogy itt csupa szent férfi válaszolt. Nem kellett volna ilyen durva jelzőket használni a kérdezőre.

Ffi.

2019. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
70%
keríts egy pszichomókust, komolyan mondom! Vagy írj egy emailt a nők lapjának, pár hét múlva válaszolnak, de csak az újságban. Neked és hasonló féltékeny, múlton rágódó srácoknak nem a gyakori kell, mert mi hiába ismételjük, hogy rosszul teszed, nem fogod elhinni.
2019. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!