Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek számító ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számító ok, ha a párotok nem takarékoskodni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Dupla annyit keresek mint párom. A gond nem is ez. Együtt élünk, és a közös élet költségei kb 40-60%-ban oszlanak meg. (Én fizetem a többet).

Emellett még két takarék számlám van ahova azért nem kis összeget utalok minden hónapban.

Párom viszont a maradék pénzét teljesen el költi, mondhatom h butaságokra. ( mindennap kv különböző beülős helyeken, cigi naponta, kb heti 3 kocsma haverokkal.)...

Én magamra nagyon csekély összeget költök, mert saját lakást szeretnék Max két éven belül. De ha plusz költség van, azt is én fizetem.

Így nem tudom, hogyan lehetne közös jövő, ha nem tud vigyázni a pénzre. Havi szinten minimum 45 ezer megy el a kikapcsolódására... Ő egy forintot sem rak félre. Azt gondoltam, hogy javulni fog, és picit ő is oda figyel ezekre, de meg sem próbál.

Én nem kérek tőle, és nem akarom, hogy rám koltse a pénzét, de előbb jutnánk saját lakáshoz ha egy picit félre rakna.

Fogalmam sincs, hogy ennek így van e jövője. Többször említettem neki, hogy nyithatna egy takarék számlát ahova nem kell nagy összeg.

Mert azt is tudni kell, hogy hó végén az 40 ezer is elfogy, akkor meg a szüleitől kér kölcsön. Ha megkaptam irány a kávézó...

Más is járt így?



2019. nov. 22. 16:50
1 2
 11/11 Pupusz ***** válasza:
69%
Én ebben a kérdésben régimódi vagyok, szerintem elsősorban a férfinek kellene megteremtenie a közös jövő alapjait, de legalábbis, ha erre nincs lehetősége, akkor is mindent megtenni érte. Nem a kv, cigivel van gond szerintem, hanem azzal, hogy nem próbál meg előrébb jutni, megelégszik a kevéssel, miközben te szeretnél egy lakást. Ha ő is igazán szeretne, mindent megtenne az álmodért. Szerintem...
2019. nov. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!