Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen hiányosság lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hiányosság lehet a páromban?

Figyelt kérdés

Folyton " ki kell igazítanom" a lépéseit tetteit. De nem értem őt ezzel kspcsolatban.


Példa:


Szüleim házára vigyáztunk a hétvégén. De mi 5 km re lakunk tőlük amúgy. Barátnőm szülei jöttek hogy Elmennek vásárolni. Erre barátnőm azt mondta nekem hogy reggel haza kell mennünk mert anyuék oda jönnek ahol mi lakunk. Erre kérdeztem tőle hogy miért nem mondtad hogy ide jöjjenek mert mi itt vagyunk most minek menjünk mi külön ami lakásunkba haza csak azért hogy anyudék oda jöjjenek??


Szerintem tök logikus hogy ezt úgy kellett volna lebeszélnie a szüleivel hogy gyertek ide apósék házához mert itt leszünk és innen indulunk.


Még millió ilyen kis hülye apró megoldásai vannak amik tök logikátlanok...mint egy ovis kisgyereknek


2019. dec. 8. 09:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint a nemlétező barátnőjét szidja. Egyébként meg ha lenne eszed, tudnád, hogy nem kell egy házra vigyázni, elvan magában is. Vagy ha nem, akkor addig a tiétekre ki vigyáz okoska?
2019. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!