Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnál, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnál, ha a barátnőtöket elhívná munka után egy állítólagos férfi barát?

Figyelt kérdés
Azt állítja csak barátok és néha együtt ebédelnek,de nem tekint rá férfiként,csak jó beszélgető partnernak tartja.De ez az ember,hivogatja ide oda és a barátnőm van hogy el is megy.Pl munka után forralt bor.Azt mondja,hogy ő csak egy emberi kapcsolat semmi több.De van egy olyan érzésem,hogy a csávó többet akar tőle, egyfolytában imponál neki.Már gondoltam,hogy közlöm az illetővel,hogy le kellene pattanni.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. dec. 12. 17:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%

A megérzések nem csalnak.

Elsősorban a nőddel kéne közölnöd, hogy döntse el, mit akar.

2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

ma 18:03



Vele már közöltem és kérdeztem,hogy mit akar ettől az embertől.Azt mondta ő nem akar semmit.De viszont imponál neki,hogy ez a csávó csapja neki a szelet.Tőlem is mindent megkap és jól bánok vele és ezt tudja is.Szerintem egyszerűen élvezi ezt a helyzetet.

2019. dec. 12. 18:06
 3/36 A kérdező kommentje:
Ez a pali nem is tudja,hogy vagyok neki,ezért is gondoltam,hogy közlöm vele,hogy van egy kis gond,meg pedig az,ha nem szál le róla és ostromolja,akkor átépitem a fejét.
2019. dec. 12. 18:08
 4/36 anonim ***** válasza:
77%
Nő vagyok, őszintén csodálkoznék, ha a párom nem magától mondana erre nemet. Nem azért, mert tőlem tart, hanem mert normális ember a párja mellett ezt a helyzetet nem érzi komfortosnak és nem érzi indokoltnak, hogy valami nem konkrét dologgal a párja nélkül akar vele cseverészni valaki a szabadidejében, akit nem is igazán ismer. Engem is hívtak már el így, nem akartam menni. A párom a legjobb barátom, a beszélgetőpartnerem, nem szorulok random férfiakkal cseverészésre, mialatt a párom fejében minden jó szándékkal és bizalommal együtt is megfordulhat, hogy vajon mi van és mi nincs köztünk. Akikkel lelépek így, az gyermekkori jóbarátom/barátnőm, akivel sosem volt semmi, a kapcsolatunk előttről ismerem és már hármasban is dumálgattunk, szórakoztunk párszor. Nem idegen férfiak társaságát keresem, mint valami magányos szar, akinek nem kielégítő a kapcsolata és nincsenek barátai. Mert ez a viselkedés konkrétan ez a szint.
2019. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy a csávóval kéne beszélgetned.
2019. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva az asszony már kiverte volna a balhét...
2019. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Nőként én se örülnék ennek fordított helyzetben.

Konkrétan ez randi szituáció. Nem lenne jogos, ha neki állna feljebb.

2019. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

Ha a férfibarát nem tud rólad, nem ő a hunyó a történetben.

Erősen a barátnőd, konkrétan elég gerinctelen módon bánik veled.

Ne légy papucs, állj a sarkadra!

2019. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel már beszéltem erről, állítása szerint már régebb óta ismeri,és azt mondja ha akart tőle volna valamit,akkor már megtörtént volna és nem velem lenne.Viszont mivel én már ezen párszor kibuktam,közöltem vele,ha így folytatja rá írok arra az emberre.Erre az volt a válasz,ha megteszem,akkor őt elfelejthetem,mert neki ő csak egy jó barát és emberi kapcsolat.Állitása szerint nem tekint rá férfiként.Nem tudom mit tegyek!Nagyon rossz helyzetben vagyok.Mivel tennék jót? Légyszives adjatok tanácsot!:)
2019. dec. 12. 18:19
 10/36 A kérdező kommentje:

ma 18:12


Én ugyan ezt mondtam neki,hogy ez randi szituáció és az a durva,hogy már volt jó pár ilyen szitu.Olyan is volt hogy miután kivertem a balhét párszor,hazudott nekem hogy vele találkozott munka után.Véletlenül buktak le,a plázában mentem pont ajándékot venni neki,erre látom ott nyomja neki a vakert ez a fa.szakalap,kávézgattak éppen...Nem vettek észre,de nem mentem oda,mert féltem hogy megtakarom a csávót.

2019. dec. 12. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!