Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnál, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnál, ha a barátnőtöket elhívná munka után egy állítólagos férfi barát?

Figyelt kérdés
Azt állítja csak barátok és néha együtt ebédelnek,de nem tekint rá férfiként,csak jó beszélgető partnernak tartja.De ez az ember,hivogatja ide oda és a barátnőm van hogy el is megy.Pl munka után forralt bor.Azt mondja,hogy ő csak egy emberi kapcsolat semmi több.De van egy olyan érzésem,hogy a csávó többet akar tőle, egyfolytában imponál neki.Már gondoltam,hogy közlöm az illetővel,hogy le kellene pattanni.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. dec. 12. 17:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy neked sincs semmi programod arra az időpontra és szívesen elkísérnéd barátnődet, legalább megismered te is az új legjobb bariját. Ha csak barátok, akkor hármasban is jól ellesztek.


Nekem van olyan férfi barátom aki jóban lett a párommal, és ismertem olyat is aki ugyanúgy hívogatott mint barátnődet a kollégája és ő valóban többet akart volna. Ezt lehet érezni/tudni mit akar a másik. Barátnőd se tiltakozna ennyire ha tényleg csak barátok lennének.

2019. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is jól érzed, de nem a pasinak kéne szólni. A barátnődnek kéne leépítenie.
2019. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

ma 18:27


Mondtam már neki,hogy mutasson be és menjünk el együtt valahova,de ő nem akart...azt kérdezte minek? Mondom hogy ne legyenek kételyeim...Voltam már ilyen szituba az exemnél,de ott az volt a különbség,hogy bemutatott neki és volt hogy együtt buliztunk.De ott meggyőződtem róla,hogy nincs köztük semmi.

2019. dec. 12. 18:34
 14/36 A kérdező kommentje:

ma 18:29


Azt mondta ő nem akarja,mert egy jó emberi kapcsolat neki.Most vagy én buritok,de félek hogy ezzel elveszítem.Nem tudom mi lenne a jó döntés!!

2019. dec. 12. 18:35
 15/36 anonim ***** válasza:
58%

"Mondtam már neki,hogy mutasson be és menjünk el együtt valahova,de ő nem akart"


Ember. Ez az ember nem a párod. Ez egy buta szajha, aki ati kapcsolatotok biztonságábóp keres magának új opciót.

2019. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%

Férfiként voltam a barátnőd helyében. Ha egy nő már 2.-3. alkalommal előhozta, hogy miért találkozom BARÁTnőkkel, azaz nőnemű barátaimmal, akkor kidobtam a csajt.


Remélem te is lapátra kerülsz!


Őszintén! Minek vagy vele, ha nem bízol benne...vagy magadban nem bízol, mert tudod, hogy kevés vagy?

2019. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
55%

No vagyok, hidd el rég csal a faszival.


Nem véletlenül nem beszél rólad.

Van férfi haverom is, akivel igen eljarok kávézni, de az tud a a barátomról akiről én akarok....


Érted gondolom.


Én elhajtanam a barátnődet a helyedben.

2019. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
64%
Mit csinálnál, ha a csajod napokra lelépne a melója miatt konferenciákra a fiatal, jóképű, pénzes kollégáival és főnökeivel?
2019. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ha hébe-hóba összefutnak 1 órára és a barátnőm egyértelműen közli vele, hogy mint férfiként esélye sincs, az még oké lenne, de ha hetente, vagy heti többször, és dugdossa a mobilját otthon a nőm, akkor választás elé állítanám, hogy a csávó, vagy én.
2019. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
73%
16-os nagyon gáz vagy.
2019. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!