Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnál, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnál, ha a barátnőtöket elhívná munka után egy állítólagos férfi barát?

Figyelt kérdés
Azt állítja csak barátok és néha együtt ebédelnek,de nem tekint rá férfiként,csak jó beszélgető partnernak tartja.De ez az ember,hivogatja ide oda és a barátnőm van hogy el is megy.Pl munka után forralt bor.Azt mondja,hogy ő csak egy emberi kapcsolat semmi több.De van egy olyan érzésem,hogy a csávó többet akar tőle, egyfolytában imponál neki.Már gondoltam,hogy közlöm az illetővel,hogy le kellene pattanni.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. dec. 12. 17:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas nagy kamu duma az "emberi kapcsolat", meg csak "barátok vagyunk".

Tetszik neki, hogy a pasi udvarol, és ki tudja mi fog történni.

Erőszakkal kár megoldani a helyzetet.

A barátnőd nettó hülyének néz.

Én nem a pasit építeném le, hanem a barátnőt.

Ennyi. Ebben sok opció nincs.

Én nem tennék ebbe a kapcsolatban egy perc energiát sem ezek után.

2019. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Láttam én már sok ilyen kis kávézgatást. Valaki mindig többet akar. A többi csak duma.
2019. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Sztem ha nem is csalt meg vele attól még megfordulhatott a fejében. Te miért nem talizol a nő nemű barátnőiddel úgy hogy ő nem is ismeri őket!? Kíváncsi lennék az arcakifejezésére. Az természetes dolog hogy félted a kapcsolatodat meg őt is hogy elveszited de az sem természetes dolog hogy fél arról veszed talizzon akivel csak akar stb. Mondjuk én kíváncsi lennék hogy mit szólna hozzá hogy leszarod.
2019. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Jahh meg egy az hogy ha fiú haver akkor eleve ott nem szabadna sokat talizni. Mert ott előbb utóbb az egyik többet akar. Az lehet hogy a bnőd haverként tekint rá de egyáltalán nem biztos hogy ő is úgy tekint rá a párod rá. Én teljesen megértelek az ilyenekről lesz a meg csalás. Csak a gond az hogy ő felnőtt ember nem parancsolhatsz neki és ha a párod enged a kísértésnek akkor sem tudsz sokat tenni max kidobod.
2019. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

A barátnődnek annyi esze sincs, hogy bemutasson neki? Vagy mondjuk meg van az oka rá? És nem azért mert bármi közük lenne egymáshoz hanem azért mert valószinüleg amikor meglested őket akkor tulságosan féltékeny voltál és olyat mondtál neki ami ijesztő volt? Ugye irtad h volt kérdőre vonas.

Olvastam a többi válaszod. De nem a csávó a hunyó hanem a barátnőd mert nem mondta neki h barátja van. Lehet hogy a srácot is bepalizza ahogy téged is, vagy nem és tényleg csak barátok csak te túlságosan féltékeny vagy? De intelligens ember módjára kéne kezelned.

Egy normális kapcsolatba alap hogy bemutassa az ember a jó barátait. Lehet a csávó tök jó barát lenne te meg meg akarod verni? Lehet tudja ezt a barátnőd is és fél és ezért nem akarja bemutatni. Még ha lenne is közük egymáshoz akkor se, ember legyen már eszed. Én írtam, hogy hülye vagy. A 17%- ra véleményezett. 😃 Én viszont nem fogok bólogató kiskutyát játszani és nem fogom a lovat adni alád. Az ilyen macsó tipusúak szerintem nagyon taszítóak mint amilyen te vagy. Fél információk alapján akarsz önbiraskodni ugy hogy az a pasi nem is tudja hogy a barátnődnek van barátja.


De lehet, hogy a barátnőd sem különb tőled? A többiek szerint bepaliz mindkettőtöket? Vagy bepalizza a csávót vagy tényleg csak barátok. Mi lenne ha lehiggadnál. Csak bár ne engednék az ilyen tipusúaknak hogy bepalizzanak mit sem sejtő tudatlan harmadikat ha így van.


Egy diplomatikus intelligens és eq intelligens uriember így cselekedne, ha a barátnő nem akarja bemutatni szépen elköszön tőle nem kakaskodik, nem akar verekedni hanem felnőtt módjára hagy időt saját magának, hogy túl legyen ezen a csalódáson és idővel keres magának egy olyan lányt aki őt szereti és engedi hogy a barátaival is jóba legyen. De mivel te ugye féltékenykedtél valószinüleg a barátnőd fél attól hogy zaklatnád a másikat és lehet attól is fél hogy őt is, amit ezzel elérnél a távolságtartási és börtön, ami szerintem undorító reakció amiket irtál a csávóról. Itt viszont már az a probléma hogy nálad is vannak gondok pszihésen mert benne vagy egy kapcsolatba ami nem is őszinte és igazságtalanul ártatlant is bántalmaznál. Miért nem tanulnak az emberek? Lsd. A hülye katona aki szimpla féltékenységből majdnem agyon verte az asszonyt csak mert szegény haza ment mert fáradt volt. A reakciódra ez a hányadék jutott eszembe. Egyenes út a börtön a reakciód alapján.

2019. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
62%

Volt egy munkatarsam. Néha beszélgetünk, nem mondanám olyan huu de szorosnak a baratsagot, mégis bemutattam a páromnak, ismerik egymást.


Minek vagy ezzel a nővel? Aki szereti a párját, ilyet nem csinál, ráadásul, kívülről én is úgy latom, imponal neki, hogy a csávó hajt rá. Minek kell az neki, ha te elvileg mindent megadsz? Lehet nem mindent... Egy nagy pofont jelképesen, hogy el hagyod.

2019. dec. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!