Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnál, ha a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnál, ha a barátnőtöket elhívná munka után egy állítólagos férfi barát?

Figyelt kérdés
Azt állítja csak barátok és néha együtt ebédelnek,de nem tekint rá férfiként,csak jó beszélgető partnernak tartja.De ez az ember,hivogatja ide oda és a barátnőm van hogy el is megy.Pl munka után forralt bor.Azt mondja,hogy ő csak egy emberi kapcsolat semmi több.De van egy olyan érzésem,hogy a csávó többet akar tőle, egyfolytában imponál neki.Már gondoltam,hogy közlöm az illetővel,hogy le kellene pattanni.Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2019. dec. 12. 17:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Egy ilyen barátnőt minek sajnalsz?

Nem vállal fel...


És te borithatsz itt ott vagy máshol, de mindig lesz olyan aki előtt nem vállal fel.


Hajtás el a barátnőd, lesz másik csaj.

2019. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%

Nőként mondom, hogy nagyon gáz ez a nő. Szégyen.


Undorító, ahogyan veled bánik.


Tudom borzasztó nehéz nem haragudni a csávóra, de ha a barátnőd, nem beszélt neki rólad, akkor simán lehet, hogy ő tényleg nem tud a létezésedről és azt hiszi egy szingli lánynak csapja a szelet.


Nyugodtan menj oda máskor és mutatkozz be.


Bár őszintén szólva szerintem dobd ki ezt a csajt a fenébe.

2019. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%

Hát én eddig kizárólag olyan csajokkal kv-ztam, akiket meg is akartam dugni. Egy csaj volt, akit nem akartam, de csak azért, mert már egyszer megdugtam és nem volt jó. Vele a férjéről és az aktuális szeretőiről, ill a feleségemről, aktuális szeretőimről beszélgettünk.

A nejemnek van egy ilyen régibarát beszélgetőpartnere, de a srác meleg, de azért mindig bennem van, hogy lehet biszex.

Amúgy - tudom, én vagyok kevésbé cizellált - el nem tudom képzelni, h egy nő meg egy ffi miről tud beszélgetni másról, mint a szex.

Vki írta, h ez a nő nem a TÁRSAD. Ezt adom, dobd ki, hosszútávra nem lesz benne köszönet.

2019. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező te hülye vagy? A csávó nem tudja, hogy van barátnőd. Átépíted a fejét? Te pszihésen beteg vagy.

Te nem is vagy férfi és undorító és szánalmas, hogy mindenkit levernél magad körül csak mert neked nem tetszik valami.

Remélem, hogy a pasi jó távol van tőled.


Csoda hogy van barátnőd.

2019. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

A barátnőddel kéne beszélni. A csávó nem tud semmit, nem tudja h van barátja a csajnak.


Előző voltam.

2019. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
46%

24.-nek.


Na végre valaki normálisan válaszol, de te is le leszel 0%-ra pontozva, mint én.


Tudod, itt a kérdezőt kell felszopkodni, ilyen a Gyakori!

2019. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
44%
Nem érdekel ha lepontoz de az ilyen emberektől hányni volna kedvem.
2019. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
50%

Ha félre akar lépni azt így is úgy is megteszi. Az hogy tudsz rolla azt jelenti, hogy nincs titkolni valója. Én 100 ban megbíznék ilyen esetben a barátnőmben. Az h féltékeny vagy és választás elé állítod csak a dolgokon rontasz.

Szerintem nincs elég önbizalmad. Attól tartasz, hogy valószínűleg nem vagy te elég vagy nem elég az amit teszel stb.

Ha magabiztos vagy és önbizalmad is van akkor nincs okod feltekenykedni.


Ui. Addig örülj amíg a párod őszintén elmondja ha elmegy kávézni a másik sracal és én nem titkolja. Addig nincs baj.

2019. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

#28


Fentebb írja a kérdező, hogy már volt hogy lebuktak!

Csak nem mond el mindent a barátnője...

2019. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem csak barát, ez több. Ugyan miért találkozgatna ennyit vele? Jesszus, ilyen nincs, félre vagy vezetve, bocsi, de nagyon át vagy verve.
2019. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!