Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a párom mással is le feküdt előttem?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nehezemre esik elfogadni azt, hogy mással vesztette el a szüzességét.

mikor össze jöttünk nekem ő volt az első és az én tapasztalatlanságom miatt nem tudtunk szexelni illetve olyan szűk és érzékeny volt odalent mintha ő is szűz lett volna viszont nekem nem mondta el, hogy már elvette valaki más. 1 év kellett ahoz, hogy sikerüljön a dolog és hát le is esett, hogy mar nem szűz.

konkrétan az bánt, hogy egy jött mentel le tudott feküdni ráadásul nem mondja el, hogy történt) de velem 1 év kellett, hogy el lazuljon teljesen minden össze jöjjön. Pedig szeret meg tudna halni értem már csak abbol is ki indulva, hogy össze vesztem aposomékkal én elmentem kocsival mérgemben és ő képes volt 4 ora hosszat a kapuban állni míg vissza nem mentem. Én is szeretem ugyanígy viszont ha eszembe jut ez a dolog ráadásul relytélyes hogy történt mert kértem mondja el hátha könyebb lesz kettőnknek mi az amit rontottam én is,de nem hajlandó beszélni róla.


2019. dec. 13. 09:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%
Én elsőre visszautasítottam a mostani páromat, ő meg utána elvesztette a szüzességét mással, utána pedig mégis összejöttünk. Nekem is rosszul esett, de egyrészt az én hibám volt, másrészt meg ezen már úgysem tudunk változtatni. Arra kell koncentrálni, amin igen, és az az, ami most történik, illetve a jövőben fog, nem pedig a múlt.
2019. dec. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy ő mondta el. Lehet én nem fogalmaztam meg elég érthetően de azt hazudta igen vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy elhallgatta 1 évig. Én nekem 1 honao utan be kellett szamolni voltam-e mással.

5-ös neked uzenném, hogy nem egy kis pöccsel beszélsz úgyhogy vegyél visszább a sértegetésből bajod ne essen ebből kifolyólag eltörne az ujjod a trágár szavak leirasanal

2019. dec. 13. 09:36
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy frusztrált kis pöc.s vagy.

Bajom ne essen, és eltöröd az ujjam? :DDDD

Na ebből is látszik mennyire kis gyökér vagy....

A kérdésed pedig nonszensz . Magadat minősíted.

Gyökér.

2019. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Számít kivel feküdt le előtted? Ha igen, akkor bizony önbizalomhiánnyal szenvedsz és megfeleléskényszered van, jobb akarsz lenni a másik férfinál. Az a szép az egészben, hogy mivel nem tudod kiről is van szó ezért a párod azt mond amit akar. Nem szoktam beszélni az exeimről, mert az nem tartozik a mostani partneremre, aki az exeiről mesél az aktuális partnerének az nem százas. Mondjuk esetedben ennek azért nincs jelentősége mert szüzen mentél ebbe a kapcsolatba, de később majd megérted.

Nekem volt olyan életszakaszom(egy szakítás után), amikor 1 év alatt legalább 10 nőt fogyasztottam el. Ha az aktuális partneremnek mindegyikről beszámolnék, akkor elmenne a kedve az egésztől, ez szinte borítékolható. Ha nem vagy házas, egészséges vagy akkor mindez részletkérdés szerintem.

2019. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább a tini párkapcsolatok témakörbe kellett volna írni, mert értelmes felnőtt emberek ilyenen nem akadnak ki és hisztiznek!
2019. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülye vagy és kivetíted rá a frusztrációidat, már bocsánat. Az én párom több nővel és volt már előttem, már nem is tudom hány éve jártunk, amikor először beszélgettünk erről, és azt se tudom mai napig, hogy kik voltak azok a lányok. Nem is érdekel. Semmi közöm hozzá.

Ne b....szogasd már szerencsétlent.

2019. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Sracok, valahol ertheto a kerdezo nyugtalansaga, hisz azert nem egy hamar veszitette el. De oszinten 20 eves a parod, en 15. evemet epp hogy betoltottem mikor elveszitettem. 20 evesen volt valakivel nem eppen mrglepo. Viszont hogy miert hallgatta el? Valszeg azert mert tudta, ha meg tudod zavarni fog mert te szuz vagy. En fiu vagyok, kb 5 lannyal voltam eletemben, tobbnyire hosszabb kapcsolatokban, patom legalabb duplaja es 22 eves. Volt lazado korszaka, de leszarom mert megbizok benne es engem szeret. Valszeg ezt nem nala hanem a masodik, harmadik nodnel mar megtanulod es mosologni fogsz utolag milyen hulye voltal, hogy ezen ragodtal.
2019. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál az első akivel lefeküdt, és nem is te leszel az utolsó. :)
2019. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Rockarc ***** válasza:
100%

Tehat o nem mondta, te meg nem kerdezted. Ezzel egyutt ugy erzed atvert. Mert egy evig nem fekudt le veled. Kulonben is neked kellett volna az elsonek lenni. O nem a te plussnyuszid. Nem is tulajdonod. Nem rendelkezhetsz vele. Es sosem lesz a tied. Valami gorcsos, beteges ragaszkodas az, amit csinalsz, elvarasokkal, hisztikkel. Rossz evszazadban elsz, es lelkileg gyerek maradtal meg. Hamar ott fog hagyni.


43F

2019. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, menj orvoshoz, komolyan mondom. Egy komlexusokkal teli, primitív kisfiú vagy. Előbbin szerencsére lehet javítani.
2019. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!