Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a párom mással is le feküdt előttem?

Figyelt kérdés

Szóval nekem nehezemre esik elfogadni azt, hogy mással vesztette el a szüzességét.

mikor össze jöttünk nekem ő volt az első és az én tapasztalatlanságom miatt nem tudtunk szexelni illetve olyan szűk és érzékeny volt odalent mintha ő is szűz lett volna viszont nekem nem mondta el, hogy már elvette valaki más. 1 év kellett ahoz, hogy sikerüljön a dolog és hát le is esett, hogy mar nem szűz.

konkrétan az bánt, hogy egy jött mentel le tudott feküdni ráadásul nem mondja el, hogy történt) de velem 1 év kellett, hogy el lazuljon teljesen minden össze jöjjön. Pedig szeret meg tudna halni értem már csak abbol is ki indulva, hogy össze vesztem aposomékkal én elmentem kocsival mérgemben és ő képes volt 4 ora hosszat a kapuban állni míg vissza nem mentem. Én is szeretem ugyanígy viszont ha eszembe jut ez a dolog ráadásul relytélyes hogy történt mert kértem mondja el hátha könyebb lesz kettőnknek mi az amit rontottam én is,de nem hajlandó beszélni róla.


2019. dec. 13. 09:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
66%

A sok gyakoris elmebeteggel ne foglalkozz.


A saját sztorim nagyon hasonló a tiédhez, annyi különbséggel, hogy az én (első) barátnőm valóban szűz volt, és végül egy másik gyerek dugta meg helyettem. Röviden: nekem tolta a süket dumát, hogy nem tud ellazulni, én ezt évekig (!!!) hittem neki. Miután befejezte az egyetemet elkezdett dolgozni és albérletbe került két másik gyerekkel - ugye kitalálod a folytatást? :) Az egyikük nagyon rámenős volt, érdekes módon ott nem volt gond a behatolással. Mindezt szomorkodva mesélte el nekem, szinte azt várva, hogy még én sajnáljam őt.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a barátnőm hazudott volna, hogy ne akart volna velem lefeküdni. Az, hogy nem tudott felizgulni viszont az én "hibám" is, tapasztalatlan voltam, de nem ám az ágyban (és ez nagyon fontos!), hanem a nőkkel.

A nőknek nem az kell - persze tudom, ezt mondják -, hogy legyél kedves, hűséges, aranyos. Hanem az, hogy férfi legyél: határozott, aki tudja, hogy mit akar, aki képes őket befolyásolni és irányítani. Ez nem csajfüggő, a női nem így működik. Ha egy nő bizonytalannak lát, akkor megszűnsz a szemében férfinak lenni. Teljesen mindegy, hogy szavakkal mit mond. Ez fájdalmas igazság, de sikertelen évek sorát spórolod meg azzal, ha ezt magadban tudatosítod és nem hagyod magadat befolyásolni egy nőnek.

Remélem, olvasod ezt még, és tudtam vele segíteni.

2019. dec. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!