Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most jelenthet rosszat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most jelenthet rosszat? Vagy csak rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés

Az exével beszélget, de ilyen napi szinten. Szivecskezik meg kedvelgetik egymás képeit.. a többit kitudja..

közben velem teljesen normális, de ez engem zavar akkor is.

Félek attól, hogy rájön neki a volt csaj kell.

Nem hiszem el, hogy mindig így járok. Ez annyira kiábrándító. Nem szoktam féltékenykedni, meg nem hoztam ezt még fel neki eddig. Múltkor láttam meg véletlenül, hogy a csaj ott van a kis becenevével a friss beszélgetések között.

Annyira szomorú vagyok. Nem tudom mi lenne a jó lépés. Ha rákérdezek erre akkor én tűnök majd féltékenynek és idegesítőnek.

De nem értem tényleg, ha egyszer valakivel vége és a múltat lezártad (azt mondta már egyszer, hogy nem engedi hogy a múltja visszajöjjön) akkor miért és miről kell csevegni az exel? Én se beszélgetek volt pasikkal, pedig van olyan, akivel békésen váltunk el. De ez nem azon múlik. Mit tennétek ilyen esetben? Szeretnék hinni, de annyiszor csalódtam már.



2019. dec. 28. 23:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem több dolgot is tehetsz, a habitusodtól, intellektusodtól, beállítottságodtól függően. Megbeszéled vele, hogy hagyja ezt abba, mert téged zavar. Nem biztos hogy abba fogja hagyni, de közölnöd kell vele, hogy ez nem annyira poén így. A másik amit megtehetsz, hogy ugyan azt csinálod vele. Tehát chatelsz te is valami fiúval, ha kérdezi csak haver és kész. Ez már játszma, nem biztos hogy jól sül el. Ultimátumot is adhatsz, abba hagyod, vagy vége. Attól függ te milyen vagy. Szakíthatsz is vele. Bár az ilyen pasikat nagyon ritkán dobják, mert nagy formák. Gyakran több nőt is fűznek, dugnak. Amugy magán véleményem hogy az exbe szerelmes, te csak valami pótlék vagy neki,.hogy legyen azért punetti a háznál. Bocs ha megbántottalak.
2019. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Neked teljesen elmentek otthonról...


Kapj észhez tündérvirág.

2019. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!