Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most tényleg nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most tényleg nem kellett volna, vagy csak a barátnőm túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Tudjátok tegnap volt a barátnőm szülinapja és ő inkább az a visszafogottabb, csendesebb lány, persze nem az a depis fajta, inkább cserfes lány de mégsem az a bulizós, szóval otthon tartotta a szülinapját ahogy szokta és ma pedig nálam a lakáson.

Viszont nagyon sírós is egyben és azt tudni kell rólam, hogy - nem tudom miért - de beindít amikor sír egy lány, és azt mondtam neki, hogy elfelejtettem a szülinapját (holott amúgy nem) és hogy sajnálom, de teljesen kiment a fejemből a munka miatt (szintén nem). Persze még előtte szegény először letámadott szokása szerint, persze nem szexuális értelemben hanem a nyakamba ugrott puszilgatott és mondta, hogy "szeretlek", mondom én is téged, de aztán ugye egyből várta is volna, hogy felköszöntsem (vagyis gondolom), és akkor mondtam neki amit az előbb is írtam, hogy elfelejtettem. Sírni kezdett én meg ugye nem akartam egyből azt mondani, hogy csak vicceltem mert mondom valamiért felizgatott azzal, hogy elkezdett sírni, és ott sírt az ágyon a kis plüssállata mellett, és kérdezi könnyes szemmel, hogy tényleg elfelejtettem? Én meg még mindig nem akartam megmondani, így azt mondtam, hogy igen, és nagyon összezuhant (ugye írtam, hogy nagyon tényleg nagyon érzékeny) na akkor abban a pillanatban megsajnáltam és mondtam neki, hogy csak vicceltem, de azután meg nem hitte el.

Utána pár órával lenyugodott aztán végül is felköszöntöttem, de aztán este tv nézés közben eszembe jutott ahogy sírt és (ne kérdezzétek miért, tényleg nem tudom) azt mondtam neki csak így hirtelen, hogy mi lenne ha bevennénk még egy lányt (jó ez már szexuális jellegű utalás volt, persze csak viccből), erre csak nézett először szerintem fel sem fogta, hogy mit mondtam aztán mondta kicsit mosolygósan, hogy "biztos hogy nem", egyébként nagyon féltékeny is és mondom "tudod van az a szőke barátnőd nem hívod át biztos benne lenne" és szegény már láttam rajta, hogy könnyesen mondja hogy fejezzem már be, nem hív át senkit és hogy miért csinálom ezt vele, mondtam hogy csak vicceltem de nagyon besértődött és egyszerűen azóta nem szól hozzám, nagyon maga alatt van és hiába mondom neki, hogy poén mintha meg sem hallaná, azt már nem is merem neki elmondani, hogy felizgat mikor sír, tehát nem csak ő mint lány/nő izgat fel, hanem tényleg amikor egy nő sír azt nagyon szeretem, de nem fogom még ezzel is letámadni, mert legszívesebben akkor is együtt lennék vele (tehát szexre gondolok) amikor sír, de tudom, hogy ő akkor egy cseppet sem kívánja. Most mivel engeszteljem ki? Nem hiszi el, hogy csak vicc az egész és hogy se áthívni nem akarok senkit, se azt hogy a szülinapját sem felejtettem amúgy el. A szilveszter miatt is jó lenne ha tudnék kezdeni vele valamit, mert bánom is meg nem is. Most ilyenkor mi legyen? Ilyen szakítós meg hasonló hülyeségeket légyszíves ne írjatok. Köszi.



2019. dec. 31. 00:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
87%

Es tenyleg a pszichopatia tunetei jellemzik!

Abban leli oromet, hogu sanyargatja a masikat!!!

2019. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Na jó szerintem ez már belecsúszik a személyiségi jogok megsértése kategóriájába, azontúl pedig ez már kezd kínos lenni. Először is: Mi ez a sz*r amit belinkeltél ide, másodszor mi az hogy pszichopata, eszeteknél legyetek már b*zdki, az ember feljön erre a ki*szott oldalra remélve, hogy valami okosságot is mondanak, erre már pszicho kötőjel b*ziságok garmadája. Ti betegek vagytok?
2019. dec. 31. 12:43
 33/38 anonim ***** válasza:
10%

nektek dunsztotok sincs, hogy mit jelent az, ha valaki pszichopata, de ezen tudtok fröcsögni, olyan butaság ilyeneket írogani, magatokat járatjátok le komolyan, marhára nem ilyen egy pszichopata

szadista már inkább találó, ez a jó fogalom, legalább néznétek utána, ha már fröcsögtök

kérdező, ezen nincs mit szépíteni, van némi szadista hajlamod, nyilván érdemes ezzel kezdeni valamit, mert nem fognak megmaradni melletted a párjaid a jövőben

2019. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Na végre, utolsó, valaki ír valami okosabb dolgot is. Egyébként abban tévedsz, hogy szadista hajlamom, már leírtam sokszor, CSAK ARRA izgulok fel ha sír, ha beüti a lábát valahova, vagy valami gond van a kutyájával bármi, azon nem élvezkedek, arra nem, eszemben sincs, csak ha sír. Ez nem szadizmus, jó akkor nevezzük fétisnek vagy bármi másnak, de nem, nem vagyok sem pszichopata, sem szadista se semmi ilyen. Félreértitek a dolgokat, olvassatok a sorok között, és ne irkáljatok butaságot, magatokat járatjátok le.
2019. dec. 31. 12:54
 35/38 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 33#-ka, inkabb te muvelodj egy kicsit es olvasd el, hogy milyen egy pszichopata!


Az egyik ismerve pont az, hogy sanyargatja a masik embert es a lelkiismerete nincs a helyen!


A szadista mas... szoval ugyanolyan ostoba vagy te is mint a Kerdezo!

2019. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Pl ezt mondhatod neki "Annyira vonzó nő vagy amikor sírsz, valami miatt szeretem látni. Lehet hogy azért mert akkor biztosan tudom hogy szeretsz, és fontos vagyok neked. Ezt akartam elérni, ezért csináltam hülye vicceket. Nem tudom mit tudnék ezzel kezdeni. Máskor nem fogom ezt csinálni, mert már láttam hogy ez neked mennyire rossz.

Bocsáss meg."

Aztán te meg kérdező elmész szépen pszichológushoz, legalább 1-2 alkalommal, de inkább több, és akkor kiderítik mi ez. (szegény pszichológus:)

2019. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
97%
Kb. 30an mondták, hogy nem vagy 100as, de persze szerinted az vagy. Remélem barátnőd szingliként kezdi az újévet. Te meg keress olyat, akinek őszintén el tudod mondani a defekted, és nem riasztja el.
2019. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
98%
ez ugyanaz a képzelgős fantázia-man aki a seggben kotorászott pár napja... ;)
2019. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!