Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a véleményeteket kérni, hogy ebben a helyzetben ti mit csinálnátok? Mindjárt 8 hónapos kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amikor összejöttem a barátnőmmel, akkor meg minden tök jó volt, én is mutattam felé szeretetet, és mondtam is mindig, ahogy ő is. Ez egészen nyár végéig tartott, mert utána kórházba került szorongással amit senki nem tud, hogy miért, mert nem mondja el. 3 hónapig volt bent a kórházban, amikor megtudtam, hogy bekerült a kórházba, akkor ráírtam, hogy mi történt, mi a baj, stb. Nem válaszolt, de elolvasta (Messengeren). Nagy nehezen sikerült visszaíratnom vele és elmondta, hogy kórházban van. [...], november elején amikor elmentem hozzá (már otthon volt), mert akarta, hogy menjek persze az anyukája kérdezte csak tőle nem a barátnőm mondta, hogy akarja. Amikor elmentem és később hazajöttem, akkor utána már ugyanúgy kezdtünk messengeren is tovább beszélni. De már nem mondja nekem, hogy szeret. Meg amikor karácsonykor is elmentem hozzá, akkor se mutatott semmi szeretetet felém. Ha én írom neki, hogy szeretlek akkor ugyan írja ő is, hogy ő is engem, de ő már sose mondja nekem, hogy szeret, pedig nyáron szinte mindig mondta. Ti mit csinálnátok a helyemben? A lánynak is kell szeretni a fiút?

Én 18/F vagyok ő 20/L


2020. jan. 10. 09:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Ha vele akarsz maradni, akkor ezt meg kell neki őszintén mondani és biztosítani arról, hogy nem kamuzol"


Nem kamuzok, már többször is megmondtam neki, hogy számomra nincs másik lány. Senki nem tetszik nekem csak ő. Azt nem tudom milyen osztályon feküdt, de rehabilitációs osztályon volt ha jól emlékszem. De úgy szorongott, mintha rá se lehetett volna ismerni. Olyan mint, ha egy bolond emberre néztem volna.

2020. jan. 10. 11:08
 12/17 A kérdező kommentje:
Ti fiúk, elvárnátok a barátnőtöktől, hogy mondja nektek, hogy "szeretlek"?
2020. jan. 10. 11:10
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is egy kapcsolat, ez egy vicc. Alig találkoztok, akkor sem tudtok kommunikálni. Ő nem a barátnőd, hanem valaki akivel néha drámáztok picit. Te meg úgy fogalmazol és gondolkodsz, mint egy gyerek.
2020. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de nem az a szerelem, hogy naponta hatvanháromezernyolcszáznegyvenkétszer leírod neki üziben, hogy szejjetleeek, ééédesszem, kiciiiim, pussziiijjjaaak. Ez csak ilyen tini bohóckodás.

Hagyd azt a lány, jobb lesz mindkettőtöknek. Előbb-utóbb felnőssz, ne aggódj.

2020. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az irasodbol itelve neked is vannak gondok az emeleten (fejben, ha nem ertened) . Gyerek vagy, nem ertem miert a felnott kapcsolatok kategoriaba irtad. Semmilyen 8 honapos kapcsolatrol nincs szo, ezt jobb ha tudod. Nolj fel eloszor, aztan utana csajozz.
2020. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
De undorítóan komolytalan vagy! Annak a lánynak teljesen biztosan komoly problémája volt/van, te meg azon nyávogsz, hogy nem mondja neked:szeretlek! Egy ilyen önző, egoista, figyelmetlen embert nem is lehet szeretni, mint amilyen te vagy!
2020. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Annak a lánynak teljesen biztosan komoly problémája volt/van"

Nem már nincsen problémája. Már meggyógyult!

2020. jan. 10. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!