Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ennyire gáz ez az ebéd?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok! :-( Másfél órája kotyvasztok, és amikor a férjem megtudta, mi lesz az ebéd, azt mondta, akkor inkább elmegy a Mekibe. És tényleg elment!!! Most komolyan! Tényleg annyira gáz kaja a zöldbableves? A második meg túrós tészta. Jó, tudom, hogy lagziban gáz lenne, de én szeretem az egyszerű ételeket. Szerintetek jogosan van kiakadva a férjem? Most mit tegyek? Szerintetek mit főzzek vacsorára? Vagy inkább menjek én is a Mekibe? Elegem van!

2020. jan. 11. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt a férjed. 😑
2020. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyaltalan nem gaz. DE: ha ilyen valogatos az urasag akkor moert nem beszelitek meg elore?
2020. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Jaj de átlátszó mese..be ne vegyétek.
2020. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem gáz. Csak arra lennék kíváncsi mi tartott ezen másfél óráig?
2020. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik amikor egy kérdés kicsit sem nyilvánvalóan trollkodás eredménye :)


De amúgy hű meg ha, de paraj a képzeletbeli férj-karakter a viccben.

2020. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Kettes, nem volt itthon, a haverjával volt. Aki szerint kamu, az meg nyugodtan lapozzon tovább!
2020. jan. 11. 13:13
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#6


De azért nem árt figyelmeztetni a hiszékenyeket sem :)

2020. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
Én szeretem, nekem nem gáz, de az én férjem pont ezt a két ételt nem eszi meg. Alapvetően szereti, csak most nem kell neki?
2020. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8-as nyilván nem csinálok olyat, amit utál a férjem. Eddig nem volt ezekkel baja. Furcsán viselkedik mostanában. Nem tudom, mi van vele. :-(
2020. jan. 11. 13:21
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne főzz! Add le a jövőheti rendelésed a férjednek és majd ő bevásárol, megfőz neked.
2020. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!