Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ennyire gáz ez az ebéd?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok! :-( Másfél órája kotyvasztok, és amikor a férjem megtudta, mi lesz az ebéd, azt mondta, akkor inkább elmegy a Mekibe. És tényleg elment!!! Most komolyan! Tényleg annyira gáz kaja a zöldbableves? A második meg túrós tészta. Jó, tudom, hogy lagziban gáz lenne, de én szeretem az egyszerű ételeket. Szerintetek jogosan van kiakadva a férjem? Most mit tegyek? Szerintetek mit főzzek vacsorára? Vagy inkább menjek én is a Mekibe? Elegem van!

2020. jan. 11. 13:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégse a kajával van baj
2020. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
ha mekire vágyik hadd menjen. Mit problémázol ezen?
2020. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem gáz ebéd egyáltalán. Megkérdeztem volna, hogy ugye van szalonnapörc a túróstésztához, mert ha nincs, akkor hozok. A mekis fostos fűrészporra nem cserélném.
2020. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
11%
Az a gáz, hogy olyat főzöl, amit nem szeret, és azt várod, hogy megegye.
2020. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Ennek a pasinak én semmit nem főznék, nemcsak vacsorára, de kb. soha többet.
2020. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz egyáltalán (mondjuk én se értem, miért tart ezeket elkészíteni másfél órán keresztül, nálunk mindkettő rendszeres menüpont és össz-vissz fél óra akármelyikre is gondolok). Ha az utóbbi időben ilyen tahó, akkor ott más lesz a baj, nem az ebédet kifogásolja.
2020. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szombatra való tekintettel valami húsosra számított volna, de meg is lehet beszélni előre, hogy ki mire vágyik, aztán a hét folyamán mindenkinek lehet kedvezni egyszer-egyszer. Nálunk ez bejött mindig. Volt, hogy az én kedvencem ettük, volt, hogy anyámét, volt, hogy a faterét.
2020. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%

Én összetenném a két kezem, ha ilyen feleségem lenne, aki főz is nekem... főleg ha olyat amit szeretek is.

De nekem még nő sincsen a közelembe sajnos... :/

28/F

2020. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Kérdés, hogy milyen gyakran készíted ezeket, és mennyire változatosan főzöl? Mai világban az emberek mindig valami újra vágynak, és nem mindig a sablonos magyar konyhára. A fenti ételeket szeretem, de max havi 1x vagy még ritkábban csinálok.
2020. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az ebéddel van baj,ha rántott hús krumplival akkor is talált volna kifogást, hogy lelépjen a Mekibe.Nem az étel a baj, hanem,hogy mitől változott meg!Valaki után megy vagy találka van,a kaja csak ürügy,legyél résen.
2020. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!