Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ennyire gáz ez az ebéd?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok! :-( Másfél órája kotyvasztok, és amikor a férjem megtudta, mi lesz az ebéd, azt mondta, akkor inkább elmegy a Mekibe. És tényleg elment!!! Most komolyan! Tényleg annyira gáz kaja a zöldbableves? A második meg túrós tészta. Jó, tudom, hogy lagziban gáz lenne, de én szeretem az egyszerű ételeket. Szerintetek jogosan van kiakadva a férjem? Most mit tegyek? Szerintetek mit főzzek vacsorára? Vagy inkább menjek én is a Mekibe? Elegem van!

2020. jan. 11. 13:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy oké, akkor holnap ő főz, neki is lehet.
2020. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
5%

Nem gáz, de ha zöldseglevest készítek akkor a masodik húsos, vagy fordítva :) lehet ezen akadt ki párod :)

Pasiknak csak amiben hús van az számít ételnek.

2020. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Magadnak főzz akkor! Miért kéne neki főznöd? Nem éetem. Csak ne aznap beszéld ezt meg vele, amikor már nincs más opció, csak a meki.
2020. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#22 Ez mondjuk jogos meglátás. Amiben nincs hús, az vagy köret, vagy desszert.
2020. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele este hogy mit főzz másnap.

Ha ezeket amúgy szereti akkor bunkóság volt tőle.

Én tegnap pl krumplis tésztát csináltam mert azt akartam enni, és párom is szereti.

Este hazaért a melóból és mivel náthás, mondta hogy enne egy forró levest a tészta előtt. Hát este 6 kor főztem neki zöldség levest.

Párod meg eszi azokat az egészségtelen sz@rokat

2020. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy kifogás volt, hogy el tudjon otthonról menni. Inkább kezdd el figyelgetni miért lett furcsa mostanában, nem akarok vészmadár lenni, de lehet nem a haverjával volt, hanem egy másik nőnél és a haver csak falaz neki.
2020. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!