Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket is zavar, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket is zavar, tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom nem vagyunk már tinik,barátom 29 éves,én 25.Tegnap aludtunk először együtt a úgy, hogy épp menstruálok. Eddig ezt igyekeztem elkerülni,mert sajnos borzasztó erősen van meg,többször előfordult már,hogy a legnagyobb éjszakai betéttel is

teljesen átáztam. Próbáltam 1-szer éjszakára a legnagyobb,super plus tampont azzal is. Mindezek miatt ilyenkor úgy alszom, hogy egy piros törölközőt magam alá terítek,hogy ne kelljen a teljes lepedőt+ ágyneműt másnap kicserélni. Baràtom szerint gusztustalan,vágyölő a nagyibugyi éjszakai betéttel meg a törölközőpakolgatás magam alá, azt javasolja, hogy tampont használjak és állítsam be a telefonomat 2-3 óránként ébresztőre éjszaka (magamtól nem ébredek fel) és cseréljek tampont,akkor nem lesz baj. Ha más kérdésről van szó kifejezetten empatikus,ezután viszont köpni nyelni nem tudtam,totálisan megsemmisülve érzem magam.


2020. jan. 11. 19:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsó nem nő, különben tudná, hogy a betétnek nincs szaga. Tudjátok mikor ébreszteném fel magam 2-3 óránként amikor menstruálok. Majd ha hülye leszek. Azt mondja vágyölő.. Hát el tudom képzelni neked mennyire lehet vágyölő, amikor ezt közölte.
2020. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes. Én még sosem voltam olyan pasival, akit ez zavart volna. Ha zavarta volna bármelyiket is, röptettem volna őket instant.

A kommentek rendkívül érdekesek, némelyik nő undorítóbb mint a pasid, kérdező. De hát ez természetes, a nők nagy része gusztustalanabb egymással, mint a pasik a nőkkel.


Na mindegy. Én dobnám ezt a hányadékot, vagy megleckéztetném, amikor rosszul lesz és ilyen tipikus takonyszaga lesz, akkor elküldeném másik szobába, vagy lázasan felébreszteném óránként, hogy ugyan fürödjön már le, nem bírok aludni a betegség szagától. Aztán kidobnám szintén.

2020. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
23%
Pedig nő vagyok. És igenis van a betétnek szaga. Ha nem érzed vizsgáltasd ki magad. De ha egy ilyen egyszerű dolgot nem érzel nem csoda ha a vérnek sem érzed a szagát. Kicsit figyelj oda jobban magadra, pont az ilyenek nem veszik észre ha büdösek, és most ezt minden rosszindulat nélkül mondom.
2020. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%

Nos, ami nekem eszembe jutott, az az, hogy itt valósznűleg leülnék magammal egy kávé, vagy tea mellé, és elgondolkoznék pár dolgon ezt a kapcsolatot illetően.

Pl. ha szerinte ez vágyölő, akkor más is az lesz?

Úgy értem, ha ne adj' isten éveket együtt töltötök, akár együtt öregedsz meg valakivel, nyilván lesznek ennél "vágyölőbb" dolgok is, amit a kis szívem látni, tapasztalni fog egy másik ember mellett.


Tehát nagyon kisfiú az még, vagy életidegen elképzelési vannak a dolgokról, nőkről. Azt ugye azért tudja, hogy te is kakálsz, fingasz? :D Valahogy az ilyenből kinézem, hogy azt is ki kell izzadnod.


Gondold át, vele maradsz-e, én ezt tenném.

2020. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván nincsenek ekkora illúziói a pasiknak de ne kelljen már huszonévesen elfogadni olyan dolgokat, amire kb 20-30 év házasság után oké, hogy csak legyint az ember, de azért a mamabugyis törölközős jelenet elég durva ennyi idősen. Ha a pasim lefekvés előtt pelenkát húzna es közölné, hogy bocs de néha éjjel összef0som magam.. hát nem lenne ott többé vágy..
2020. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%
Nálad már ott gondok vannak, hogy a f0sást és a menstruációt egy lapra veszed. Jesszus!
2020. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
88%

"És igenis van a betétnek szaga"


Igen, kb mint a papírzsepinek.

2020. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
86%

Persze mert felnőttként random összefsni magát, meg felnòttként menstruálni az pont ugyan olyan. Édes Istenem de ostoba vagy.

Én már azon kivagyok hogy a normál fazonú bugyi az mamabugyi. Mitől? Hány éves vagy ennyi ésszel, 12? Ez annyira szánnivaló, hogy szavak nincsennek rá.

Nő vagyok, eszemben sincs 8+ órara idegen tárgyat magamban hagyni, de nem is kell, mert normális felött férjem van, aki letojja hogy milyen fazonú alsónemű van rajtam olyan napokon, mikor amúgyis fáradtabb, nyűgösebb vagyok. Nem hogy még azt gondolja ez is csak róla szól, 2 görcs között még neki kell divatbemutatót tartanom.

2020. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, most vagy a vérrel van baja, vagy a bugyival. Én általában sima (nem csipkés) franciabugyit vagy boy short-ot hordok, pont az ellenkező vele a baj, mint a tangákkal: túl széles a láb közötti része, ezért van, hogy a betét szárnyát nem tudom ráhajtani. Ezért vannak ezek szerint "nagyi bugyijaim", amik jó szorosak, hogy nem mozogjon a betét. Ilyeneket hordtam kicsinek is, mielőtt a pasik miatt a szexisségnek fontosabbnak kellett lennie a kényelemnél.


Pl.


[link]

2020. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!