Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket is zavar, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket is zavar, tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom nem vagyunk már tinik,barátom 29 éves,én 25.Tegnap aludtunk először együtt a úgy, hogy épp menstruálok. Eddig ezt igyekeztem elkerülni,mert sajnos borzasztó erősen van meg,többször előfordult már,hogy a legnagyobb éjszakai betéttel is

teljesen átáztam. Próbáltam 1-szer éjszakára a legnagyobb,super plus tampont azzal is. Mindezek miatt ilyenkor úgy alszom, hogy egy piros törölközőt magam alá terítek,hogy ne kelljen a teljes lepedőt+ ágyneműt másnap kicserélni. Baràtom szerint gusztustalan,vágyölő a nagyibugyi éjszakai betéttel meg a törölközőpakolgatás magam alá, azt javasolja, hogy tampont használjak és állítsam be a telefonomat 2-3 óránként ébresztőre éjszaka (magamtól nem ébredek fel) és cseréljek tampont,akkor nem lesz baj. Ha más kérdésről van szó kifejezetten empatikus,ezután viszont köpni nyelni nem tudtam,totálisan megsemmisülve érzem magam.


2020. jan. 11. 19:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%

29 es ekkora gyoker, dobd ki.


Nekem az exem amikor menstrualt en tettem a kis torulkozojet ala :) volt mikor atazott az is, akkor se volt semmi gond, jo hogy nem rakjuk ki a noket a haz ele ha menstrualnak, nem vagyunk mi barbarok....

2020. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
63%

Inkabb a nagyi bugyi ami tok normális meg piros torolkozo mint a tampon…

De tényleg most azert ébredjél meg + ő is 4 óránként hogy kicserélj egy támpont ha meg véletlen el alszol abból komolyabb probléma is lehet!

a tangat sem szeretem... 🧐😬 ugyan is az nem fehérnemű hanem szex kiegészítő szoval inkabb valamilyen normális bugyi vagy nagyi bugyi legyen rajta mert egyrészt sokkal higiénikusabb + egészségesebb is… én inkabb ezeken vagyok kiakadva ha valaki a saját egészségét károsítja pusztán a hülyeség és az önértékelés hiánya miatt...

21/F


Szoval nem nem zavar a nagyi bugyi meg a torolkozo meg a pelenka méretű betét! Inkabb az minthogy tiszta vér legyen minden vagy pedig hogy a barátnőm kapjon valamilyen fertőzést a tampon miatt…!


De amugy ha nagyon erősen verzel az attól is lehet ha amugy általában mindig támpont használsz! Csak szólok...

2020. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
95%
Éretlen kisfiúknsk ez baj. Nekem, mint férfinak ez nem ügy. Dobd ki a gyökeret!
2020. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Hát a történeted olvasva én sem tudtam köpni, nyelni...

Az az igazság hogy ő csak magára gondol..."vágyölő"...

Ember akkor menstruálj te és kelj fel 2 óránként!

Vagy tudod mit mondanék neki?

Dugjon fel a seggébe tampont és cserélgesse 2 óránként, akkor majd te is elgondolkozol az ajánlatán.

Idióta barom...

F37

2020. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem elmondta hogy mi zavarja ami párok közt alap dolog.Te mondtad hogy az átlagtól jóval erősebben vérzel amivel valóbanorvoshoz kellene menned és nem a párodat kell ezért hibáztatni.Képzeld el ha ő az átlagostól jóval büdösebb lenne önhibáján kívül vagy folyton valami gennyes kelése lenne és azt mondaná hogy ő nem tehet róla és nem tenne ellene semmit.Na ahhoz mit szólnál?Ugyanez a helyzet csak épp veled történik ez.Szólt hogy zavaró mi ezzel a baj?Ne őt hibáztasd hanem tegyél a saját egészségedért és azért hogy ne egy undorító nő legyél attól függetlenül hogy az itteni 25-28 éves szűz kisfiúk azt tanácsolják hogy dobd ki a gyökeret mert ők elviselnék ezt neked .Vicc ez az oldal :) 33-F
2020. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%
Menekülj amíg még lehet!!! Nem elég hogy bunkó még buta is.
2020. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem járt biológia órára vagy mi? Meg mi gusztustalan?? :D Majd mondd neki te is ezt amikor elélvez. Gondolom nézne egyet kettőt.
2020. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
15%

Én nő vagyok, de ez szerintem is undorító és megértem, ha ez őt zavarja. Téged nem zavar, hogy vérben alszol? :(

Én amúgy - amíg nem kelyhet használtam - állítottam ébresztőt éjszaka, havonta 1-2 éjszakát kibírtam így. De mióta kelyhet használok, nem is kell felkelnem, ajánlom neked is.

2020. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
81%

Nem zavarna. Ez egy természetes dolog, te sajnos nagyon szívsz vele és ennyi. Nem te tehet róla, nem te döntöd el, hogy mennyi vér jöjjön.

Az viszont igen, elég nagy probléma, hogy naponta mennyi olyan kérdés jön, ahol nők vannak együtt paraszt srácokkal és panaszkodnak, amikor simán találhatnának jobbat is.

2020. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
9%
Azért a kommentek elég viccesek, látom, sok embernek nem jött át, hogy nem azzal van baja szegény srácnak, hogy menstruál a barátnője, hanem hogy minden véres... ez igénytelenség... Tudjátok ti milyen büdös tud lenni a vér, ha sokáig érintkezik levegővel?!
2020. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!