Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket is zavar, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket is zavar, tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés

Előrebocsájtom nem vagyunk már tinik,barátom 29 éves,én 25.Tegnap aludtunk először együtt a úgy, hogy épp menstruálok. Eddig ezt igyekeztem elkerülni,mert sajnos borzasztó erősen van meg,többször előfordult már,hogy a legnagyobb éjszakai betéttel is

teljesen átáztam. Próbáltam 1-szer éjszakára a legnagyobb,super plus tampont azzal is. Mindezek miatt ilyenkor úgy alszom, hogy egy piros törölközőt magam alá terítek,hogy ne kelljen a teljes lepedőt+ ágyneműt másnap kicserélni. Baràtom szerint gusztustalan,vágyölő a nagyibugyi éjszakai betéttel meg a törölközőpakolgatás magam alá, azt javasolja, hogy tampont használjak és állítsam be a telefonomat 2-3 óránként ébresztőre éjszaka (magamtól nem ébredek fel) és cseréljek tampont,akkor nem lesz baj. Ha más kérdésről van szó kifejezetten empatikus,ezután viszont köpni nyelni nem tudtam,totálisan megsemmisülve érzem magam.


2020. jan. 11. 19:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
69%

#20: Akkor ajánlj már valami normális alternatívát.

(Légfrissítőkről hallottál már?)

2020. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, velem már volt olyan, hogy összevéreztem a lepedőt, és reggel vettem észre, mikor megszáradt. Nem volt büdös. Semmilyen szaga nem volt szárazon. Zuhany közben szoktam a friss vér fémes szagát érezni.
2020. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
63%

Amugy… amit az utolso irt tudni illik a vernek csak frissen van egy kis szaga… és akkor sem olyan mértéknél mint a vérzés... ugyan is nem folyik ki belőled 1 liter vagy annak több! Az meg a masik hogy mivel az emberke többsége takaroval alszik + fehérneműben + betétben igy nem tudnak a vernek a szag molekuli kiszabadulni ez nem gáz hogy szabadon áramlik... ez nem puki… az meg a masik hogy a kúp az még rosszabb főleg ha tovább bent tartják tisztítás nélkül!!!

Tudni illik a vér szépen meg szárad meg alvad ráadásul a kupban ami nem egészséges lehet hogy az egy steril kúp azonban a vértől szennyezet lesz… az meg a masik hogy az emberi szervezet ugy mukodik hogy ami vernek ki kell jönnie annak ki kell jönnie! El tömni sosem szabad a szervezetben mert fertőzést okoz... nem hiába van az ha a gyomrodba sok vér kerül akkor a tested ki hányja mert igy reagál rá! Még ha az nem is a te véred és ugy nyelted le mint ha csak inni való lenne...

2020. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
24%

A barátod bunkó, h nagyibugyizik ilyen esetben, bár a törcsi mar tényleg sok.

27 N

2020. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom neked milyen büdös a véred, valamelyik válaszoló, de az enyémen semmi büdös nincsen, ha a ember rendesen tisztálkodik. Ha valaki sokat mocorog éjjel, annak úgyis félrecsúszik a betét, még ha nem is jön annyira sok. És általában max 2 éjszakáról van szó, amikor több van. Ha ezt nem bírja ki a barátod külön takaró alatt, és ébresztgetne emiatt meg éjszaka tampont ajánl ami egészségtelen, akkor ezt valahogy nem egészen gondolta át...
2020. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
7%

Az alvadt vér igenis büdös lesz tamponban, betétben, ha érintkezik levegővel, elkezd bomlani. Mondjuk én betétet már 15 éve nem használtam, tampont meg gyakran cseréltem, így nem szokott kellemetlen szagú lenni... Most meg már kelyhet használok, az meg nem érintkezik levegővel, szóval nem lesz büdös. Biztos nem feküdnék vérben 8 órán keresztül. De kinek mi... :)

#18, 20-as voltam...

2020. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell okoskodni... ha annyira okos lennel akkor tudnád hogy igenis érintkezik levegővel 😂😅 még ha kupban is van! Ugyan ugy bomlik csak bent a vaginadban... ami csak meg undorítóbb büdösebb is lesz ott belül minden + egeszsegtelenebb is...

Tudni illik a vérben ugyan ugy van oxigén... valamint a vaginadban ugyan igy levegő is van... ha nem tudnád tökéletes vákum nem létezik... ez azt jelenti hogy pont annyi levegő van a vaginadban amiben a baktériumok és fertőzések el tudnak szaporodni.................. egy kis fizika....

2020. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Pont azert büdös ott lent mert nincs megfelelő higienia... a tampon miatt... hiába csereled! A ver bent marad meg alvad le bomlik belül amitől jobban gorcsol az többet verzel kellemetlenebb szaga lesz ott mindennek jobban meg telepednek a bakteriumok! + a ph-t is tönkreteszi a tampon kémiai anyaga a termékenységet is befolyásolja...
2020. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
13%
Látszik, hogy azt se tudod, hogy működik a kehely, úgyhogy inkább ne okoskodj :)
2020. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%
A saját bűzüket sokan nem érzik. Ezért van az is, hogy a saját fingodtól nem vagy rosszul, későn veszed észre, hogy izzadtságszagod van, hogy büdös a szád. Mások ezeket már jóval azelőtt megérzik, hogy te észrevennéd magadon. A vérnek igenis van szaga, főleg ha párosul a betétnek a szagával, ami még vér nélkül is émelyítő. Plusz nem csak vér jön, hanem a természetes hüvelyváladék, ami szintén büdös egy két óra után. Én is nő vagyok de totálisan megértem a pasidat. Nem tehet róla, hogy undorodik tőle, ezen ő nem tud változtatni, max csendben elviseli az undort és nem szól érte de az nem megoldás. Itt csak te tudsz változtatni, intimkehely, stb..
2020. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!