Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséég, Nehezen tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég, Nehezen tudok kilépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bennevoltam egy szexkapcsolatban egy sráccal,majd ejtett azért mert megismert valakit, de most újra írogat hogy találkozzunk... (nem jött össze a lánnyal).

Elsőre mindig igent mondok a találkozóra aztan belegondolok milyen szarul esett amikor elküldött és lemondom az utolsó pillanatban.Ma is ez történt.. most meg azért érzem magam rosszul mert nagyon szerettem volna vele találkozni, de utána olyan rossz :(

Mit tegyek hogy ne érezzem ezt? es szemrebbenés nélkül elkülgyem ha megkeres?

(kb most is azon vagyok hogy írjak neki hogy találkozzunk mégis )


2020. jan. 18. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Mi a helyzet? A büszekséged dolgozik, hogy egy szemét pasi aki kidobott egy csajért. Miért dobhatott ki? Mert szexkapcsban voltatok. Azt márcsak te tudod, hogy miért nem párkapcsolatban. Miért nem?

Most meg itt nyávogsz, hogy kívánod a srácot, de nem akarsz neki engedni. El kell dönteni: elfogadod-e amit adni tud, esetleg elfogadod-e, hogy a komoly párja leszel vagy tiltakozol a rossz bánsámód ellen. A legrosszabb, amit tehetsz, hogy tiltakozol, de közben odaadod magad. Én arra törekednék a helyedben, hogy én legyek a number one, ha már szereted. De nem úgy, hogy szívatod, meg felhánytorgatsz neki, hanem úgy, hogy szereted, mert ez a helyzet.

2020. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ugy hogy szeretem? Nem mintha "megengedne"...
2020. jan. 18. 17:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Írd már le, hogy mi a helyzet a sráccal, ha már idejutottunk...
2020. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noren1989 ***** válasza:

Megvan az Amerikai Pite, mikor a srác a zoknijába rejszol?


Gondolj arra, hogy te vagy az a zokni.

2020. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!