Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rászoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rászoktatni egy férfit, hogy ne megsértődjön, hanem beszélgessen?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, együtt is élünk a saját lakásunkban, de még mindig ezen a szinten van. A hétvégén lebetegedtem, szombaton 5-kor mondja, hogy megy táncolni táncházba. Előtte lévő héten is pont volt, hajnali 3ig maradt. Mondtam, h muszáj most is mennie, nem elég a heti 2 alkalommal tánc, plusz havonta 1-2X hétvégén is? Betegen nem szerettem volna, ha éjjel felkelnék arra, hogy hazajön, meg amúgy is szerettem volna otthon lenni vele, mert az utóbbi időben csak rohangálás volt ide-oda. Na ezen megsértődött. 3 napig nem szólt hozzám. Pedig ennyit mondtam neki össz-vissz. Nem is értem ezen mi volt a sértő. Nekem nincs türelmem ehhez a dedós szinthez, hogy kérdezgessem, hogy mi a baj drágám, felnőtt férfiről beszélünk, mindjárt 30 éves lesz.


Az ilyen férfiak mit gondolnak? Komolyan nem értme őket


2020. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"Ezt mért nekünk mondod és miért nem vele beszéled meg? "


Hát pont ezt mondom, az első 1-2 mondat után ő megsértődik, hallgat és ennyi a kommunikáció. Nem, nem hajt másra, azért ez nem az éjjel-nappal budapest és a hasa se nagy :/

2020. jan. 20. 20:56
 12/34 anonim ***** válasza:
16%

Nálam szokott ilyen lenni, ilyenkor nem a sértődöttségen van a hangsúly hanem azon, hogy mindenki hagyjon békén és legyen egy kis nyugtom.


Múltkor például haveroknak lefényképeztem a kaját amit csináltam, tök sokat dolgoztam vele erre az volt a kritika hogy "látszik a zoknid eleje a képen". Na erre nekem is jött az hogy akkor mennnyetek az an%$@tokba és inkább hozzájuk se szóltam napokig.


De mondjuk a te kérésed nem ez a kategória szóval nem értem min sértődött meg. Amúgy idegenekkel táncolgatni éjjel 3-ig nem furcsa dolog?

2020. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem tökéletes, de ez amit leírtál tipikusan olyan dolog ami teljességgel kizárja azt, hogy valaki normális párkapcsolatot tudjon fenntartani. Akinek ennyire nulla érzelmi intelligenciája van és ennyire nem tud kommunikálni, nem is érzi, hogy ez nem jó így az sosem fog változni. Ez nem olyasmi ami mellett egy kapcsolat működni fog.

Van kismillió férfi aki tud normálisan kommunikálni. Ha valaki ilyen mint a párod azzal igen is szakítani kell. Nem fog működni. Ilyen kisebb problémáknál még lehet, hogy kibirod. Csak tudod mindenki életében történnek nagyobb szar dolgok és nagyobb konfliktusok. És ha ezeket így fogja lereagálni azzal nem lehet együtt élni.

2020. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Hát ennyire azért nem is szokott megsértődni, talán évekkel ezelőtt fordult elő ilyen, akkor még azt is mondanám, hogy volt is oka, de ezt most nem is értem.


Nem idegenek, mert azok mennek el ezekre a programokra, akikkel amúgy is jár heti 2X táncra. Én nem vagyok féltékeny típus, nem érdekel, hogy más lányokkal táncol, én nem szeretek, nem is tudok, felőlem mehet, de azért ne minden hétvégén már, mikor egész héten dolgozunk, vasárnap általában vendégségbe megyünk, és az a maradék 1 napnak is annyi, legalábbis számomra.


Mikor ilyen kérdés van, csak fordítva, hgy a lányokat nem érti vki, azt olyan egyszerű megválasszolni, abban van logika, hogy mit miért csinál egy nő, de nekem ugyanilyen nehéz megfejteni ezt a férfi logikát

2020. jan. 20. 21:02
 15/34 anonim ***** válasza:
83%

Sokkoló nyakörvet próbáltad már?


Most őszintén: mit vársz? Nem, nem fog megváltozni. Megszokod így, és éltek egymás mellett, mint két lakótárs, aki néha szexel.

Azért viselkedik így, mert azt akarta, hogy ha ő nem mehet, hogy jól érezte magát, és kénytelen veled otthon maradni, akkor legyen neked is s2ar, és ezzel büntet. Ebből most vond le a következtetést, hogy mennyire szeret veled lenni! Semennyire.

Azt írod, aki ezert szakít, az biztos örökre egyedül marad. Te jó ég!! Szerinted tényleg ilyen kis apróság, hogy nem tudsz vele semmit megbeszélni? Vagy az, hogy nem szeret veled lenni? Nem akar ápolni, nem jó neki gondoskodni rólad? Itt már semmi érzelem, csak a közös lakás tart össze titeket, meg a te kapcsolatfüggésed.

Akkor maradj egy ilyen nyugdíjas kapcsolatban, hagyd elmenni a fiatal éveid, és majd 10 év házasság meg 2 gyerek után kezdj el szenvedni, hogy válni akarsz, mert nem érzed magad nőnek a párod mellett, csak cselédkedsz, és egy jó szót nem kapsz.

Lúzer liba....

2020. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
81%
Elsőre azt mondanám hogy van ott valaki akivel jól elvan és te már idegesíted őt.
2020. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Van tapasztalatom ilyen férfival. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Nem fogod tudni megváltoztatni.

Én léptem, nem akartam egy dedóssal együtt lenni, aki állandóan talált indokot, hogy megsértődhessen valami miatt és elcseszte az együtt töltött időt. A végén emiatt már kedvem sem volt találkozni vele.

2020. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
80%-os, szerintem kicsit rápörögtél a témára :) Írtam mást a kapcsolatunkról, vagy te 1 dologból tudod így megjósolni az egészet, hgy mi mit csinálunk és mit nem? Mert nagyon úgy néz ki. Szerintem kicsit nyugodj le, addig ne osztogass tanácsokat
2020. jan. 20. 21:14
 19/34 anonim ***** válasza:
76%

Jót tenne, ha elkezdenél te is táncra járni. Biztosan nagyon örülne neki. Az ne tartson vissza, hogy nem tudsz. Társastáncokat senki sem úgy kezdi, hogy tudna bármit is. Pár hónap tanfolyam és már mehetsz vele bulizni. Addig is együtt tölthetsz vele sok időt.


A kérdésre válaszolva; valószínűleg agyilag fáradt volt, vagy stresszes és már nagyon várta, hogy a táncházban leereszthessen, jól érezze magát. Valószínűleg nem gondolta, hogy túl beteg vagy és a megszokott rutin most zavarna téged. Ezért kedvét vette, hogy nem mehet mégse.

Az, hogy 3 napig nem szól hozzád elég gyerekes. A kommunikáció párkapcsolaton belül kulcs.

Annyit változtathatnál, hogy legközelebb ne azt mond; "muszáj most is mennie, nem elég a heti 2 alkalommal tánc, plusz havonta 1-2X hétvégén is? " Hanem: "Nem érzem magam jól, annyira jó lenne, ha ma este inkább velem maradnál"

Ugyanaz az eredmény, de mégis jobb lesz a fogadtatás.

2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

"aki állandóan talált indokot, hogy megsértődhessen valami miatt"


Azért ez már másik végleg, ezen kívül más miatt nem szokott, és mondom, évekkel ezelőtt volt hasonló dolog

2020. jan. 20. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!