Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rászoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rászoktatni egy férfit, hogy ne megsértődjön, hanem beszélgessen?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, együtt is élünk a saját lakásunkban, de még mindig ezen a szinten van. A hétvégén lebetegedtem, szombaton 5-kor mondja, hogy megy táncolni táncházba. Előtte lévő héten is pont volt, hajnali 3ig maradt. Mondtam, h muszáj most is mennie, nem elég a heti 2 alkalommal tánc, plusz havonta 1-2X hétvégén is? Betegen nem szerettem volna, ha éjjel felkelnék arra, hogy hazajön, meg amúgy is szerettem volna otthon lenni vele, mert az utóbbi időben csak rohangálás volt ide-oda. Na ezen megsértődött. 3 napig nem szólt hozzám. Pedig ennyit mondtam neki össz-vissz. Nem is értem ezen mi volt a sértő. Nekem nincs türelmem ehhez a dedós szinthez, hogy kérdezgessem, hogy mi a baj drágám, felnőtt férfiről beszélünk, mindjárt 30 éves lesz.


Az ilyen férfiak mit gondolnak? Komolyan nem értme őket


2020. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
Vannak veled gondok fejben... Idejöttél tanácsot kérni a semmirevaló dedós palid miatt akiről úgy nyilatkozol mint a legnagyobb ellenségedről. Majd amikor nagyon is jogosan közlik veled, hogy ki kellene dobni hirtelen ő lesz a világ legjobb pasija. Könyörgöm akkor éljél egy agyilag 6 évessel. De akkor ne ide gyere panaszkodni, hogy jajj de rossz, hogy ilyen. Ha ennyire véded és nincs annyi eszed, hogy szakíts akkor fogadd el szépen, hogy egy értelmes mondatot nem lehet vele hiszti nélkül beszélni.
2020. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul kezdtem a mondatot valóban, én ezen próbálok dolgozni, több kevesebb sikerrel. A táncot próbáltam, az elején én is jártam, de mikor a jobbra-balra lépkedés se megy, azért úgy elég gáz. Köszi!


75%-os, ha neked ez jön le sajnálom. Írj ki te is egy kérdést, hogy hogy lehet, hogy "egyes emberek értik a kérdést, de én nem, hogy lehet ez?" szöveggel

2020. jan. 20. 21:19
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Próbálsz dolgozni? Ne próbálj, tedd vagy, ne tedd, de ne próbáld! Másrészről ha egy nő nem tud táncolni, az nagy szégyen. Menyasszony tánc hogy fog menni? 😂
2020. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Majd tingli-tanglizok, azt mindenki tud, meg keringőzni is. Bocs már, hogy nincs ritmusérzékem és nem tudom megtanulni a betanult táncokat, amit olyan zenére táncolnak, ami egy nagy katyvasz. Szerinted ez a szégyen, szerintem meg aki nem tudja fejből a glükóz-6-P helyét a glikolízisbe. Ez van, különbözőek vagyunk
2020. jan. 20. 21:44
 25/34 anonim ***** válasza:
16%
A glükóz helyét elég, ha biológus, orvos, biokemikus, gyógyszerész metszi, de táncolni egy hajléktalan is tud. 😁
2020. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Olyan szinten én is tudok, minek ezen lovagolni
2020. jan. 20. 21:55
 27/34 anonim ***** válasza:
36%

Ha évekkel ezelőtt csinálta ezt,akkor.miert vagy annyira odáig.



A stilusodsbol az jön le, hogy te egy karótnyelt nagyon okos, nem féltékeny nő vagy aki megvan elégedve magával piszkosul.


A párod inkabb menekül tôled oda,ahol jól érzi magát. És lehet, hogy a barátok is falaznak neki, mert tudják, hogy mily4 vagy.

Persze, hogy van valakije.

De az a nő lehet, hogy azt sem tudja mi az a glükóz.

2020. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy szerintem is nő van a dologban. Az ilyen táncos programok nagy teret engednek az ismerkedèsnek. Azèrt ha hajnalig kimarad, igen jól èrezheti ott magát. Ès már egyre sűrűbben akar járni. Èna helyedben egyszer felajánlanám neki, hogy elkísèrem, kíváncsi lennèk a reakcióját.

Persze fő a bizalom, nem szabad fèltèlenykedőnek se lenni, de azèrt az orrunknál lássunk tovább.

Előző hèten is volt, aztán mikor lebetegszel le se tolja, akkor is menne, ès mikor beszólsz èrte, akkor vèrig sèrtődik. Gyanús...

2020. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de szerintem elég gázos vagy ha a jobbra balra lépkedés sem megy a táncban. Lehet, hogy a pasid meg fogja előzni a dolgot és ő fog elébb szakítani ez miatt, ha olyan fontos neki a tánc és akkor fogsz majd nagyot nézni amikor majd utánnad összejön a táncpartnerével. Nem akarok vészjósló lenni, de ez is benne van a pakliban. Lehet azért durcizik és nem beszél veled a pasid mert lelkileg készül a szakításra.
2020. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
69%

"amit olyan zenére táncolnak, ami egy nagy katyvasz"


Parancsolsz? Katyvasz? Remélem nem a latin zenékre gondolsz, mert akkor már duplán értem a pasidat...


A többire én nem reagálnék, mert az tisztán látszik, hogy csak panaszkodni jöttél ide, nem valódi tanácsért. Meg hát a stílusod ugye...

2020. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!