Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rászoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rászoktatni egy férfit, hogy ne megsértődjön, hanem beszélgessen?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, együtt is élünk a saját lakásunkban, de még mindig ezen a szinten van. A hétvégén lebetegedtem, szombaton 5-kor mondja, hogy megy táncolni táncházba. Előtte lévő héten is pont volt, hajnali 3ig maradt. Mondtam, h muszáj most is mennie, nem elég a heti 2 alkalommal tánc, plusz havonta 1-2X hétvégén is? Betegen nem szerettem volna, ha éjjel felkelnék arra, hogy hazajön, meg amúgy is szerettem volna otthon lenni vele, mert az utóbbi időben csak rohangálás volt ide-oda. Na ezen megsértődött. 3 napig nem szólt hozzám. Pedig ennyit mondtam neki össz-vissz. Nem is értem ezen mi volt a sértő. Nekem nincs türelmem ehhez a dedós szinthez, hogy kérdezgessem, hogy mi a baj drágám, felnőtt férfiről beszélünk, mindjárt 30 éves lesz.


Az ilyen férfiak mit gondolnak? Komolyan nem értme őket


2020. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Rakj elé egy asszertivitásról szóló könyvet!
2020. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Kislányok ne válaszolgassanak már, a tini kategóriában van számotokra is bőven kérdés ;) Most komolyan képesek vagytok ennyire felhergelni magatokat azon, hogy szivatom itt a táncmániás kommentelőt, és oda lyukadtok ki, hogy ezért fogunk szakítani, mert nem szeretek táncolni? Ez komoly :) Nem, nem szeretem a néptáncot, nem is ez a probléma, ez csak egy példa. Aki még ennyire se ért s ferfiakhoz, azokat megkérem maradjanak csendben, ne itt égessétek magatokat, mert annyira nem vágnak ide ezek a valaszok, röhejesek
2020. jan. 21. 18:59
 33/34 anonim válasza:
De kérdező mi van ha ez is probléma a párodnak hogy te nem tartasz vele. Hidd el közös programok erősítik a kapcsolatot és szorosabbá teszik. Mondjuk az meg melletted szól hogy ha te beteg vagy akkor ez természetes dolog hogy ő otthon ápol téged. Sztem ha egy férfi szereti a párját fontos neki akkor előbujik belőle a gondoskodó énje. Plusz nem sértődik be ilyen dolgokon. Az exem is be volt sértődve mikor nem lehetett szex női bajok miatt volt hogy hozzám sem szólt stb nem nő volt a dologban ő csak egyszerűen éretlen gyerekes felfogású. A gyerekek szoktak mindenen megsértődni ha élvezik a kedvenc játékért. Ez a véleményem.
2020. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
De am az is lehet hogy ő talált magának mást akivel jól érzi magát .
2020. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!