Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után ti együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti együtt maradnátok vele? Hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 4 éve vagyunk együtt. Egy éve amikor nőgyógyászhoz vittem, takargatta utána a leletet,sőt ki is dobta. Akkor valami gyanús volt már nekem, majd az emailjéből megnéztem ahol az volt írva hogy gyermekek száma 1. Na itt teljesen kibuktam, felhívtam az orvost is, feleségemet is számon kértem, majd mindenki egy abortusznak adta elő. Majd nemrég a tb-je alapján láttam egy olyat ismét hogy hüvelyi szülés, gyermekek száma 1. Na itt biztos voltam benne hogy 2x nem írnak el semmit és ez nem abortusz. Feleségem tagad mindent, sőt, nekem mi közöm van hozzá hogy 5 éve mi történt. Hát én nem tudom, de azért egy gyerek nem egy eljegyzés vagy bármi, viszont nálam ez olyan volt mintha egy ló mellkason rúgott volna, nem tudom hogy ezek után hogy fogok tudni már rá nézni. Ti mit gondoltok erről? 31/F
2020. jan. 21. 17:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%
#20 Ne itt mártírkodj, légy szíves! Az a kérdezőn nem segít.
2020. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Arra próbáltam rávilágítani, hogy nem egyszerű, és néha kicsit bele is képzelhetné magát mindenki más helyzetébe. Nemcsak a saját hülyeségét súlykolná.
2020. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%
#22 Fogadd meg a saját tanácsod! Csak egy pillanatra képzeld magad a kerdező helyébe!
2020. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
#23as a kérdezővel privátba már végigzongoráztuk, hogy mit tud csinálni, merre indulhat el, ha tényleg kiváncsi az igazságra.
2020. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
85%
Én is arra tippelek, hogy születés után meghalt a pici :( Kérdező, legalább ne menj már neki, mert nagyon érződik a stílusodból hogy már a torkának mész. Igen, sajnos bármennyire is hihetetlen, meghalhatott a baba.
2020. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha beteg volt a baba ha nem szerintem joga van tudni a másik félnek egy több éves kapcsolatban. Oké az elején én se mondanám el bárkinek, de max 1 év után illet volna. Főleg, hogy azóta már a feleséged. Én nőként mondom, hogy szerintem nincs erre mentség, nem adnék neki ezek után esélyt. Most ezzel hazudott, legközelebb mivel fog? Mert szerintem már ez is nagyon durva. De ez egyéni vélemény nőként.
2020. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Várjuk a folytatást!
2020. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!