Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 12 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 12 éve vagyunk együtt, régebben elég sűrűn volt szex, mostanában kb. havi 1 alkalom, de volt rá példa, hogy még annyi sem volt. Mi a probléma, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ha említem neki a szexet,azt mondja,hogy nekem mindig csak ezen jár az eszem,de közben meg nagyon ritkán csináljuk,szerintem számára ez egy teher. Én akarok túl sokat a heti legalább 1 alkalommal,vagy Ő akarja túl ritkán?(szex nélkül is meglenne,nem kívánja)

(Van egy 2 éves gyerekünk. A párom nem csal meg,mind a ketten közel 30 évesek vagyunk)


F



2020. febr. 6. 15:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon rosszúl csinálja a párod. Tudassad vele, hogy férfiként igenis igényled a szexet, ez száunkra az intimitás feltétele. Az intimitást meg ő igényli, tehát ezzel tud tenni érte.

30 évesen heti 3-4 a normális, nem 1.

Nem szed fogamzásgátlót? Az okozhat libidó csökkenést. Esetleg elengedted magad vagy ő nem tartja magát vonzónak?

2020. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég havi 1-2, egyszerűen nem hiányzik, pedig jól érzem magam. Ilyen vagyok és kész. A fontossági sorrendemben a szex nem szerepel elöl.
2020. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyunk, én vagyok a nő. Nincs minden héten szex, előfordult már az is, hogy egy hónapban csak egyszer volt. A gyerekünk nemrég múlt egyéves.


Én nem fogom megmondani, mi a gond nálatok, nem is tudnám, csak elmesélem, hogy nálunk mi, és te vonatkoztasd magatokra azt, amire ráismersz.


A gyerek alvókájával nincs szerencsénk, máig felébred éjszakánként. Nem egyszer, van hogy ötször is. Több mint egy éve nem aludtam végig egy éjszakát. Eleinte "csak" baromi fáradt voltam, mostmár idegesít is, hogy miért nem kaphatok EGY k@*$a éjszakát, elegem van ebből. A férjem a másik szobában alszik, nem ébred fel a gyerekre. Ő aludhat.

2020. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

10. Nekem talán még ingerszegenyebb az életem,de ez van.

11. Látszik nincs gyereked,gyerek mellett nem úgy megy minden mint nélküle. Itt akkor van egy kis idő amikor éppen alszik (És nem estétől reggelig,mert ha olyankor nincs mellette valaki,akkor egyből felkel)


"S tapasztalatból mondom, mivel voltam hasonló helyzetben. Ugyanúgy nagy igényem lett volna rá, viszont a párom nem tudott úgy felizgatni ezért vele nem is kívántam"


Szóval nekem is mást kéne keresnem amég meg nem jön a kedve?


12. Nem szed gyógyszert,nem engedtem el magam.


13. Ő is így van vele,de ezt a sok tízen evés nem érti meg itt!


14. Mi hárman alszunk együtt az elejétől fogva,régebben rossz alvó volt,de most már elég jól alszik.


Továbbra is:

(Tizenevesek válaszára nem vagyok kíváncsi,sőt inkább 25 felettiek írjanak,köszönöm!)

2020. febr. 6. 17:11
 15/43 anonim ***** válasza:
0%

Pedig a megcsalas az egyik esélyes, hidd el amelyik nő akarja az megtudja oldani gyerek ide vagy oda. Reméljük azért nem. Ez a szitu.

Aszexualis nem lesz csak úgy az ember pláne ha régen sok volt.

Akkor maradnak a lelki gondok, azt mikor azt irtad h 24oraban a gyerekkel van h gyesen van otthon a gyerekkel? Csak mert ez lehet magyarázat rá h nincs társasága csak a gyerek és kezd befordulni.

2020. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
67%

A romantika nem a rózsaszirmokat jelenti. Nulla, azaz nulla munkát fektetsz magába a kapcsolatba. Nem udvarolsz, nem kedveskedsz a párodnak. Abszolút nem dolgozol azon, hogy mint pár is működjetek. Ne csodálkozz ha rohadtul nincs kedve veled szexelni, soha nem tettél azért, hogy az érzelmeket fenntartsátok. Hogyha te nem is érted, hogy mit jelent a párkapcsolatba fektetett munka, ha eszedbe sem jut, hogy mondjuk el kéne járni randizni akkor mit vársz? Persze, hogy a háta közepére sem kíván a párod.

De az is édeskevés, hogy a gyerekkel foglalkozol néha. Miért nem veszed ki mindenből az 50%-od? Bárki elgügyög a kisgyerekkel 1-2 órát de ez semmi terhet nem vesz le a párod válláról.

2020. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
19%
Már 5 év után sem kívánom ugyanazt a férfit... 12 év után havi egy alkalom nem kevés,szörnyen unhat már téged szegényke.
2020. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem h minek kérdezel, ha minden lehetséges válaszra írsz egy kifogást, h ezért v azért nem így van!

Most megoldást keresel, vagy sajnáltatni akarod magad?

Nem tudom h hány évesek az itt válaszolók ( nekem az írások többségéből nem az jött le h tizenévesek)


30 éves vagyok 6 éve házas, van egy 4 éves gyerekünk, és most várjuk a tesót.

Hiába magyarázod azt h neked milyen rossz.

Bele se akarsz gondolni abba h neki milyen. Elkönyveled és felháborodsz azon h neki biztosan jobb dolga van mint neked és még dugni se akar!

Ez aztán a hozzáálás!

2020. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy éreztem magam, mint egy láncon tartott kutya, mikor a gyerekeim kicsik voltak, pedig nagyon szerettem őket. Három kicsi volt egyszerre. Az örökös készenlét, rendelkezésre állás nagyon megterhelő pszichésen. Magadra alig jut idő, de még egy egyszerű dologba sem érdemes belefogni, mert úgysem hagyják, hogy befejezd. A figyelmes nem lankadhat egy pillanatra sem. És amikor a gyerekek elaludtál, és egy kicsit kiereszthetnél, akkor jön a férj az igényeivel. Akkoriban én is úgy éreztem, hogy mindenki az én vérem ez szívja. Aztán ahogy nagyobbak lettek, a helyzet is javult.

Egy nőnek a szexhez hangulat kell, rá kell hangolódni, akár már órákkal előtte. Erre te mit csinálsz? Pár naponta rákérdezel. Persze hogy csak egy újabb kötelesség neki.

2020. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Szinte mindenki csak az egyik oldalról nézi a dolgokat. Mi van a férjél aki csak a munka és az otthona között ingázik?


Mi lenne ha én nem akarnám,Ő meg igen,akkor is a férfi a hibás gondolom.


Csak a ferfinek kell tennie ilyen téren a kapcsolatért,a nőnek meg csak annyi,hogy néhanapján szétrágja a lábat,hogy megjutalmazza a párját?


Itt sok nő csak rabszolgaként tartja szerintem a párját.


Ezentúl majd elfolyton magamban a vágyat,és csak és kizárólag utódnemzes céljából fogunk valamit is csinálni!

2020. febr. 6. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!