Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 12 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 12 éve vagyunk együtt, régebben elég sűrűn volt szex, mostanában kb. havi 1 alkalom, de volt rá példa, hogy még annyi sem volt. Mi a probléma, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ha említem neki a szexet,azt mondja,hogy nekem mindig csak ezen jár az eszem,de közben meg nagyon ritkán csináljuk,szerintem számára ez egy teher. Én akarok túl sokat a heti legalább 1 alkalommal,vagy Ő akarja túl ritkán?(szex nélkül is meglenne,nem kívánja)

(Van egy 2 éves gyerekünk. A párom nem csal meg,mind a ketten közel 30 évesek vagyunk)


F



2020. febr. 6. 15:49
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Már színte mindent leírtam...

Nem az a csókolgatós fajta,meg ki is nőttünk belőle...


Én idő: Nem igazán szeret egyedül lenni,se vásárolgatni (legalábbis egyedül nem). Nem az a plázacica fajta. Ha egyedül van,tv,telefon,rokonok,szomszéd...


Most már nincs olyan gond,hogy keveset alszik,nálam többet alszik az biztos.

Nem este szoktam tőle kérni...


Elmondása szerint nem fontos számára,nem érzi szükségét.

2020. febr. 7. 14:52
 42/43 A kérdező kommentje:

40. Szerintem az a korlátolt aki elsőre nem fogja fel,hogy mi van bennt...


Azért kíváncsi lennék a korodra,meg hogy hány éve vagytok együtt,mennyi idős a gyerek...


Persze itt akárki kamuzhat...

2020. febr. 7. 14:56
 43/43 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem neked az egyetlen hibád, hogy egy ilyen kérdésre ezen a bugyuta oldalon akarod megtalálni a választ. Itt nagyrészt csak butaságokat fogsz kapni válaszul és támadni fognak. Én a helyedben törölném a kérdést és első körben kerítenék egy online is elérhető párkapcsolati témában jártas pszichológust. Ő szakemberként tud normális használható tanácsot adni. Vagy arra, hogy miként javíts a helyzeten, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz, vagy hogy könnyebben elviseld ezt a szituációt. Ne vedd fel szerintem a frusztrál anyukák savazását. Őket is meg lehet érteni. Kevéske énidejükben a gyakorikerdeseken bújjak a kérdéseket és nézik hol eshetnek neki valakinek. Erre mindig van idő. Még akkor is, ha a közben a gyerek fejre esik. Na de ez az ő dolguk. Majd engem is lepontoznak ezert. Mint, ha érdekelne egy értelmes embert is hány pontja van egy ilyen oldalon. Én megértelek téged, de a párodat sem hibáztatom. Könnyen lehet, hogy semmi más baj nincsen a kapcsolatotokkal csak simán nincs kedve a szexhez, de ez nem valami problémából fakad. Mondom szerintem kérj tanácsot egy szakembertől! Sok sikert a megoldáshoz! Nincs ott nagy gond szerintem. Ne keseredj el!
2020. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!