Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 12 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 12 éve vagyunk együtt, régebben elég sűrűn volt szex, mostanában kb. havi 1 alkalom, de volt rá példa, hogy még annyi sem volt. Mi a probléma, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ha említem neki a szexet,azt mondja,hogy nekem mindig csak ezen jár az eszem,de közben meg nagyon ritkán csináljuk,szerintem számára ez egy teher. Én akarok túl sokat a heti legalább 1 alkalommal,vagy Ő akarja túl ritkán?(szex nélkül is meglenne,nem kívánja)

(Van egy 2 éves gyerekünk. A párom nem csal meg,mind a ketten közel 30 évesek vagyunk)


F



2020. febr. 6. 15:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Valaki ezt mar jol leirta, anyukaerintesigenye boven megvan a babaval. Mivel mar nem igazan kisbaba, miert ne aludhatna kulon? Eleg csak kitenni a kisagyba de akar ugyanabbaa szobaba vagy berakni egy gyerekfigyelot. Ha szimbiotikusan ossze vagytok nove mindharman oda nem fer bele a szexualis vagy
2020. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező egy nagy gyerek. Egy ilyen ember mellett én se kívánnám a szexet.
2020. febr. 7. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Ahogy már írtam a gyerekünkel foglalkozik,néha takarít,néha főz. A többi:ül a tv elött,nyomja a telefont...


Ez nem így működik,hogy na,te most másik nap másik szobában alszol...

Este már pár éve nem volt szex,ha volt addig volt,még napközben aludt a fiúnk.


32. Sokmindent elárul rólad,hogy hajnali 3 kor próbálsz engem oltani...


A kedvetekért tegnap ismét megkérdeztem,hogy mi a baj,sok a munka,nem piheni ki magát,esetleg más miatt nem akarja?

A válasza: Nem,csak egyszerűen nem érzem szükségét,nem tartom fontosnak.

Szóval Ő ezt a választ adta,hiába is okoskodtok itt,hogy biztos ezért meg azért...


Sokan itt egy nagy tehernek írjátok le a gyereketeket,mint ami a legrosszabb dolog lenne az életetekben. Az ilyenek nem valók anyának,és ne is próbáljanak kioktatni,nem életre valók az biztos!

Akinek nincs gyereke,vagy éppen 25 alatti,az ne papoljon nekem,mert semmit nem tud a való életről.

De jobban örülnék ha mostmár a másik fél is írna,a családos férfiak! Köszönöm!

2020. febr. 7. 05:26
 34/43 anonim ***** válasza:
75%
Te nem vagy apának való. Meg társnak sem. Nem kívánom egy nőnek sem, hogy olyan férje legyen, mint te.
2020. febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Talán fájó pontra tapintottam? :)


Azért érdekes,hogy itt nem a pasit okoljátok,pedig Ő sem tett mást mint én:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. febr. 7. 07:54
 36/43 anonim ***** válasza:
83%

Te milyen a egy szűk látókörű gyepes agyú vagy!

Neked fingod nincs milyen az mikor nem kívánsz valamit, de nem tudod megindokolni?!

Egyszerűen annyira,összetett érzés, h nem tudnád elmagyarázni.


Pl éhes vagy! Ott a hűtőben a sok kaja, de te mégis 5 percenként belemézel, mert az nem kell ami ott van. Nem kívánod. Bem tudod miért.... egyszerűen csak nincs most hozzájuk kedved.

H miért? Mert fáradt vagy, mert nyűgös vagy. Mert mindig ugyan az van a hűtőben már x éve

2020. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
62%
Taps 36-os jó volt😊👍
2020. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

36 csak a dagik nyitogatják folyton a hűtőt,akik nem tudják soha csillapítani az éhségüket.


AJÁNLOM FIGYELMETEKBE a 35. Válaszomnál a linket. Ott miért a nőt oltja mindenki,mert nem adott p*nát a férjének amikor kérte tőle?

Ugyan ez a szitu,csak ott a nő írja le.


Hogy is van ez?

2020. febr. 7. 13:40
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva, nem normális szerintem se a havi 1 alkalom főleg, h régebben többet kívánta. Az éremnek mindig 2 oldala van, nem ismerjük a pontos helyzetet, csak találgatni lehet, h mi ennek az oka.

Tapasztalatból kiindulva, én se akarnék szexelni egy olyan férfivel, aki csak akkor csókolgatja a nyakam, amikor szexelni akar, ez a viselkedés határozottan flusztáló számomra! Ha szeretgetni akar, ne csak szex előtt tegye! Nekem fontos éreznem, h nem csak akkor mutatja ki a szeretetét, ha szexelni akar. Persze ettől neki lehet más az igénye.

Azt is érzem ebből, h a párodnak nem igazán van "én" ideje, amikor pl olvashat egy kicsit egyedül vagy a barátnőivel gyerek nélkül vásárolht, vagy bármit, amibe elmélyülhetne...

Tud eleget pihenni? Én pl amikor 0-24-ben a gyerekkel voltam összezárva, minden vágyam az volt, h egyszer tudjak annyit aludni, amennyi jól esik. Mikor elaludt a gyerek este és majdnem én is, jött az apja 11-kor, h neki igényei vannak, hát.... elhiheted, h legkevésbé se kívántam. Persze nem azt mondom, h nálatok így van, csak egy lehetséges alternatíva.

Ahhoz, h szoptatni tudjon, az agyban prolaktin termelődik, ami megölheti a libidót. Ez is állhat a háttérben.

Bocsi, ezt muszáj elmesélnem, mert nagyon aranyos és tanúlságos: Vot egy idős, 70+ éves házaspár, akik rendszeresen éltek szexuális életet ilyen idősen is és megkérdezték tőlük, h ennek mi a titka??? Erre azt válaszolta a férj, h az esti szex a reggeli kávéval kezdődik :)

2020. febr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
60%

#36 vok!

A dagik nyitogatják? Te tényleg korlátolt vagy 😂

2020. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!