Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom őrült és birtoklás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom őrült és birtoklás mániás! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt párommal, legjobb lenne a ha szakítanék vele, de egyszerűen nem lehet. Ha veszekszünk én megpróbálok felnőttként megbeszélni mindent, ő csak káromkodik, megbánt és kiabál velem és mindig azt mondja hogy meg fogja ölni magát. Minden kis apróságot túl reagál és veszekszik velem... És persze mindenért én vagyok a hibás.

Folyamatosan féltékeny. Nem adok rá soha sem okot. 18 éves vagyok ő 19 és még iskolába járunk. Ő 4.es én 3.as vagyok. Minden egyes szünetben bejön az osztályomba. Megnézi mit csinálok. Nem beszélhetek rajta kívül senkivel sem a szünetben, ha valaki hozzám szól egyből ideges lesz és azt mondja hogy meg fog ölni mindenkit akik hozzám szólnak és megzavarnak minket. Nincsenek barátaim se nagyon, kollégisták vagyunk és soha nem lehetek senkivel csak vele. Megmondja mit vehetek fel és mit nem. Ha véletlenül nevetek amint belép az osztályba akkor a fejemhez vágja hogy másokkal sokkal jobban érzem magam mint vele és elkezd kiabálni és hogy megöli magát. Mindig idegeskedik. Kiabál velem és sokszor rángat.

Szex mániás. Mindig szexet akar és nem törődik vele hogy a sokadik szex után már faj nekem. Elvárja, hogy akár publikus helyen is kielégítsem pl bulizohely mosdójába, és én persze vagyok olyan hülye hogy megteszem mert nem akarok vele veszekedni és félek tőle. Képeket is kér tőlem, nagyon nem akarok neki küldeni de ha nem küldök akkor veszekszik velem és azt mondja megöli magát. Utálja a szüleimet és az összes embert akit ismerek.

Félek szakítani vele, nagyon szerelmes voltam belé, sok közös szép emlékem van vele plusz félek hogy tényleg megölné magát és azt nem bírnám ki.

Mindig velem akar lenni. Elvárja hogy mindig vissza irjak, ha nem akkor egyből megvádol hogy "baszok rá" "nem szeretem". Ha van szabad időm és otthon vagyok és nem vagyok vele akkor vele kell beszélgetnem vagyok online játszanom. Mindig meg kell mondanom, hogy hol vagyok és mit csinálok. Elvárja hogy " Apucimnak" Vagy "Daddynek" szólítsam.

Segítsetek kérlek. Bocsánat a helyesírási hiábákért de nagyon sírok most is és alig látok a könnyektől. Sokszor arra gondoltam, hogy megölöm magam vagy bántom magam.

Nem tudom mit csináljak!

Előre is köszönöm a válaszokat.

18/L



2020. febr. 8. 20:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Mesélsz mi lett?
2020. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Anyumékkal beszéltem, hogy nem érzem jól magam a kapcsolatban. Nővérével beszéltem mert jóba vagyunk, hogy sokszor azzal fenyeget, hogy megöli magát és ő mondta, hogy otthon is sokszor ilyen.
2020. febr. 15. 16:35
 33/43 A kérdező kommentje:
Anyukájával nagyon sokat beszéltem erről és kiderült, hogy otthon is nagyon agresszív. Elmondtam neki, hogy bán velem és teljes mértékben támogat engem, felkeresett engem, mert már ő sem tud mit csinálni vele és aggódik értem, hogy esetleg bánt. Felmerült az is, hogy minél előbb orvosra lenne szüksége és, hogy intézkedni fog a dologban mivel otthon is sokat mondja, hogy megöli magát és bántja is magát (bele veri az őklét a falba vagy a fejét stb) és nem bírja már tovább. A problémám megoldódni látszik már nem kell sokáig tűrnöm a bántalmazásait. Drukkoljatok kérlek és amint van valami fejlemény írok.
2020. márc. 4. 22:50
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked.
2020. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%
Mi a fejlemény azóta Kérdező?
2020. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kizárt hogy meg ölje magát, aki komolyan gondolja az meg teszi és nem fenyegetőzik. Aki fenyeget és zsarol, az csak irányítani akarja a dolgokat a saját kénye kedve szerint és ennyi az egész.


Ha ennyire boldogtalan vagy így ne foglalkozz vele, és tényleg szakits vele.

2020. márc. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ammyit szeretnék itt hagyni, hogy bármilyen helyzetben is vagy, tudd! Hogy te egy csodálatos teremtés/lány/nő vagy. Es ez nem a te hibad, a legjobban cselekedtel. Sok erőt kitartást kívanok neked ehhez a nehéz helyzethez.

Es szorítok neked, hogy minden jól alakuljon.

Ha még nem szakítottal vele, azt ne drasztikusan tedd, akkor szinte borítékolható, hogy hulyeseget fog csinalni. Probalj meg az o szemevel gondolkozni, addig amig nem kerulsz biztonsagva tole.

Mindenkepp legyen egy olyan szervezet vagy valaki a hatterben ahova tudsz menekulni. Es nem esik senkinek bantodasa.

Ha lesznek fejlemenyek irj! Akar privatban is.


29N

2020. márc. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Sziasztok szeretném elmondani és értesíteni titeket az elmúlt félévről. Sikeresen szakítottam vele. Úgy kezdődött, hogy egyik nap márciusban az igazgató behivatott mert agresszívan viselkedett az egyik tanárral, ott elmondtam nekik majdnem mindent.Behívták a szüleit is(akikkel én már sokszor beszéltem, hogy bántalmaz testileg és lelkileg, ők is tudták, hogy ilyen mivel otthon is mondogatta, hogy megöli magát és agresszív volt velük is) az igazgató el akarta küldeni orvoshoz amit nem akart a barátom a szülei pedig nem akartak szembeszállni vele. Próbáltam felhozni, hogy én ezt már nem bírom és nem akarok vele lenni, ennek az lett a következménye, hogy órákra eltűnt és miután előkerült megütött. Nem mertem szakítani vele. Elmondtam otthon mindent a szüleimnek. Nagyon kiakadtak. Kivettek kollégiumból(együtt voltunk koleszosok), hogy ne találkozzak vele és ne tudjon bántani. Beszéltek a szüleivel és számon kérték őket (anyukája régebben azt mondta nekem, hogy ne mondjam el otthon mert majd elmúlik és csak feszültséget keltenék). Végül megbeszéltünk egy találkozót a barátommal és az ő szüleivel (nem mondtuk el neki miért). Ott sikeresen tudtam szakítani vele, természetesen nem mert semmit sem csinálni velem. Megkértem, hogy ne csináljon semmi hülyeséget és, hogy legyen boldog és gyógyuljon meg. Szüleim fel akarták jelenteni lelki és testi bántalmazásért de nem hagytam mert úgy gondoltam, hogy eleget szenved így is( szegény volt, mentálisan beteg és nem lesz valami fényes jövője a tanulmányai miatt). Másnap mentem iskolába, nagyon megkönnyebbültem és boldog voltam. Osztálytársaim is 100%ban támogattak és örültek nekem. Váratlanul apukám értem jött iskolába (eléggé messze lakunk és busszal mentem volna haza ezért nagyon is furcsa volt főleg, hogy elvileg dolgozott), én már ott sejtettem, hogy valami történt de nem kérdeztem tőle semmit. Osztályfőnököm kijött a kocsihoz és valami papírt adott oda apukámnak. Haza mentünk és ebéd után szüleim oda jöttek hozzám, hogy beszélni kell. Kiderült, hogy a volt barátom aznap este majdnem megölte magát egy késsel (elvágta a torkát és majdnem elvérzett de szülei észre vették) és, hogy most sürgősségin van de szerencsére stabil az állapota és majd átviszik a pszichiátriára ahol több hétig fogják kezelni. Először természetesen magamat és a szüleit hibáztattam (mert nem figyeltek oda rá). A szülei szerintem azóta is haragudnak rám, hogy én tehetek erről. Nagyon sokkolt a hír de örültem, hogy nem halt meg. 3 hét múlva kaptam tőle egy üzenetet amiben megkérdezte hogy vagyok. Nem akartam rá válaszolni mégis megtettem mert érdekelt, hogy hogyan volt és milyen állapotban van. Kiengedték a kórházból és gyógyszereket kell szednie. Megmondtam neki, hogy barátok sem lehetünk és lépjen túl rajtam. másfél hónap után (karantén alatt) megismerkedtem online egy fiúval. Sokat beszélgettem vele a volt barátomról is. Nagyon egy hullámhosszon voltunk (közös a legtöbb hobbink, eléggé okos és szerintem jól is néz ki) a legjobb barátom lett és végén össze is jöttünk. Az volt a probléma, hogy ő eléggé messze lakik (az ország másik végén) de így is nagyon jól érzem vele magam, mivel napi 5-6 órát beszélgetünk és játszunk. Nagyon boldognak érzem magam vele és úgy érzem, hogy ő is velem. Nyár elején, végén és Ősz elején tudtunk találkozni és több napot voltunk együtt (kétszer aludt nálam egyszer pedig Pestre felmentünk 2 napra) és nagyon örültem, hogy élőben még jobban kijövünk. Most már fél éve vagyunk együtt és nyáron terveztem alapból is felköltözni Pestre egyetem miatt és ő is szeretne oda költözni majd hozzám, addig pedig kitartunk így távkapcsolatban.

Nyáron egyszer találkoztam a volt barátommal, meg sem ismertem mivel nagyon vékony lett és a hangja nagyon furcsán rekedt volt (valszeg mert elvágta a torkát) és a gyógyszerek miatt lassan is beszélt. Nagyon ijesztő volt még így is és még mindig éreztem rajta, hogy nem engedett el. Látta a telefon háttérképem (amin én és a barátom voltunk rajta) erre lefagyott. Megkérdezte, hogy az új barátom jobban bánik e velem mint ő. Nagyon ideges voltam és nem tudtam erre mint mondani ezért csak annyit mondtam, hogy ne foglalkozzon vele, végül elköszöntem tőle és annyit mondtam, hogy gyógyuljon meg és legyen boldog. Azóta nem láttam és nem keresett (letiltottam) de pár barátom mesélte, hogy látta a városban (másik iskolában újrakezdte a tanulást).

Azóta boldogan élek új barátommal aki eddig nagyon kedves velem és nagyon szeretjük egymást, persze minden kapcsolatnak megvannak a hullámvölgyei néha-néha vitázunk, de szerencsére mindig megbeszéljük mi a baj és megoldjuk közösen.

Köszönöm ha eddig valaki elolvasta, és köszönöm a sok támogatást is tőletek! Remélem akinek hasonló problémája van/volt az hamar kiutat talál és végre újra boldog lehet mint én :).

2020. dec. 7. 15:21
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy így alakult,és nem szereztél több sebet! :)
2020. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%
Huh hat ez egy rémtörténet, örülök, hogy nem esett bajod
2020. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!