Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom őrült és birtoklás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom őrült és birtoklás mániás! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt párommal, legjobb lenne a ha szakítanék vele, de egyszerűen nem lehet. Ha veszekszünk én megpróbálok felnőttként megbeszélni mindent, ő csak káromkodik, megbánt és kiabál velem és mindig azt mondja hogy meg fogja ölni magát. Minden kis apróságot túl reagál és veszekszik velem... És persze mindenért én vagyok a hibás.

Folyamatosan féltékeny. Nem adok rá soha sem okot. 18 éves vagyok ő 19 és még iskolába járunk. Ő 4.es én 3.as vagyok. Minden egyes szünetben bejön az osztályomba. Megnézi mit csinálok. Nem beszélhetek rajta kívül senkivel sem a szünetben, ha valaki hozzám szól egyből ideges lesz és azt mondja hogy meg fog ölni mindenkit akik hozzám szólnak és megzavarnak minket. Nincsenek barátaim se nagyon, kollégisták vagyunk és soha nem lehetek senkivel csak vele. Megmondja mit vehetek fel és mit nem. Ha véletlenül nevetek amint belép az osztályba akkor a fejemhez vágja hogy másokkal sokkal jobban érzem magam mint vele és elkezd kiabálni és hogy megöli magát. Mindig idegeskedik. Kiabál velem és sokszor rángat.

Szex mániás. Mindig szexet akar és nem törődik vele hogy a sokadik szex után már faj nekem. Elvárja, hogy akár publikus helyen is kielégítsem pl bulizohely mosdójába, és én persze vagyok olyan hülye hogy megteszem mert nem akarok vele veszekedni és félek tőle. Képeket is kér tőlem, nagyon nem akarok neki küldeni de ha nem küldök akkor veszekszik velem és azt mondja megöli magát. Utálja a szüleimet és az összes embert akit ismerek.

Félek szakítani vele, nagyon szerelmes voltam belé, sok közös szép emlékem van vele plusz félek hogy tényleg megölné magát és azt nem bírnám ki.

Mindig velem akar lenni. Elvárja hogy mindig vissza irjak, ha nem akkor egyből megvádol hogy "baszok rá" "nem szeretem". Ha van szabad időm és otthon vagyok és nem vagyok vele akkor vele kell beszélgetnem vagyok online játszanom. Mindig meg kell mondanom, hogy hol vagyok és mit csinálok. Elvárja hogy " Apucimnak" Vagy "Daddynek" szólítsam.

Segítsetek kérlek. Bocsánat a helyesírási hiábákért de nagyon sírok most is és alig látok a könnyektől. Sokszor arra gondoltam, hogy megölöm magam vagy bántom magam.

Nem tudom mit csináljak!

Előre is köszönöm a válaszokat.

18/L



2020. febr. 8. 20:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
27%

6-os ez nem személyiség zavar, inkább pszihopata tulajdonságokat mutat! Khm.


Először is a szüleidnek mondj el mindent róla, azt is hogy szexuális tartalmú képeket akar, és szexuálisan is aberált, de te nem akarod, és rájöttél, de mivel félsz ezért teljesíted, bár nem jöttél rá, de most írjuk, hogy manipulál, nagyon csúnyán! Khm!


A barát nagyon csúnyán manipulációjával próbál sakkban tartani,a psziho és szociopata viselkedést mutató embereknek ez az eszközük.


Ha nem hagyja abba, akkor bizony rendőrség és távoltartasi!

2020. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
80%
Ja és nem vagy szerelmes, csak bemanipulált! Az ilyen emberek képesek elhitetni a másikkal, hogy de szerelmesek! Hidd el!
2020. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
75%

A lelki bántalmazásnak is van jogi következménye, de neked kimeríti nem csak a lelki bántalmazást, a személyiségi jogod nem tisztelését, mert szexuális tartalmú képeket akart tőled, úgy, hogy te nem akartad, és ő bemanipulált, a GDPR törvénye szerint ezért még perkálna is neked, pláne, ha bosszúból a szakítás után valamelyik oldalon próbálna lejáratni, és a kényszer szexről nyilvános helyen ott már nem csak te de a többi ellen is közszemérem sértést követ el, de ellened elsősorban, mert olyanra kényszerít amit te nem akarsz, de megteszed neki, mert félsz!


Emberi jogaidat mind sérti!

2020. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
75%

A képes dolog miatt meg nem kell félned a Google ez ellen keményen küzd! A SEO segítségével! Offolják az oldalt, keresőbe se jelenik meg!:)


De az áldozatoknak akik rájöttek hogy bosszú áldozata lettek, azoknak egyből rendelkezésére is áll, és leszedik az ilyen képeket!


A telefonszolgáltatók is nagyon komolyan fellépnek az ilyen fajta bosszú hadjárat ellen! Szóval ne ijedj meg, csak beszélj a szüleiddel, és lehet a szakítast a szüleid jelenlétében kéne intézni.


De valószínűleg a rendőrség segítségét is majd kérnetek kell!


Mert az ilyen típusú emberek csak nyomós indokkal hagyják abba, reméljük. Reméljük, hogy nem vagy olyan érdekes neki!


Az ilyen fenyegetéseket meg ki kell dobni a lelkecskédből, mert nem te tehetsz róla, bármivel is próbál manipulálni, érzelmi zsarolas ahogy a többiek mondják. Ez ellen úgy tehetsz ha érezteted vele, hogy nem hat rád!


Nem vagy szerelmes csak elhitette veled, mert az ilyen emberek gyakran képesek ilyesmire! És van érzékük észrevenni az olyan embereket akik érzelmileg intelligensebbek és érzékenyebbek! Őket szokták nagy többségében bemanipulálni!

2020. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

21-es! A pszichopata is szemelyisegzavar! Bátran járj utána! Azért írtam szemelyisegzavart,mert látatlanban pszichiáter se diagnosztizalhatna, nemhogy te vagy én.

6-os voltam

2020. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
68%
Jav.pszichopatia
2020. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok támogatást és a válaszokat! Most lelkileg fel készülök a szakításra, utána beszélek a szüleimmel!
2020. febr. 11. 21:00
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

25-ös tudom de pl. egy hiperaktív személyiségzavar és pszihopata személyiségzavar között vannak különbségek, szóval én ezt a fajta betegséget inkább durvábbnak tartom mint egy szimpla személyiség zavar. Ha olvastad én is csak azt írtam hogy pszihopata tulajdonságokat mutat a beszámoló alapján.


De ez most lényegtelen mert a lánynak minél előbb védelemre és segítségre van szüksége. De leginkább a szakításra minél előbb!

2020. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy jó tanács legyél nagyon határozott és következetes és bármit mond mindent nyugodtan nyugtázz. Érezze hogy nem tud sakkban tartani az érzelmi zsarolásával!
2020. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt írtam neki,hogy szabaduljon meg tőle, és igen segítségre van szüksége! A szemelyisegzavart, mint összefoglaló elnevezést csak azért jegyeztem meg, hogy kiemeljem, hogy a zsarolás és a többi is annak az állapotnak a része és nincs köze a szerelemhez, szeretethez stb. Mert fontos, hogy ezt tudja és láthatóan a kérdező nem ismeri fel! Honnan is kéne tudnia? Egy fiatal lányról beszélünk nem egy gyakorlott pszichiaterrol. Az neki nem segítség, ha diagnosztizálják a pasit, az teljesen mindegy nekünk is, a kerdezonek is. A lényeg, hogy felismerje, véletlenül se normális az a helyzet, amiben van és nem a pasi kerül veszélybe, ha szakít vele, hanem o! Sőt, már most is veszélyben van, ezért kell segítséget szereznie.
2020. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!