Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt toleráljátok?

Figyelt kérdés

Párom folyton elkésik. Mondjuk azthogy ezzel nem is lenne gond, hisz 20-30 perceket késik. Hanem inkább az bosszant ilyenkor, hogy nem képes írni egy mondatot hogy 'késni fogok egy 20 percet'. Nyilván 20 perc nem változtat a dolgok nagyrészén, inkább az előzékenység hiánya bosszant ilyenkor. Hogy miből tartana leirni azt a fél mondatot.

Vagy ami sokszor megtörténik, hogy ugye mi nem lakunk együtt ezért általában a hétvégéket töltjük együtt. Vasárnaponként elmegy edzeni a haverjával és azzal válunk el hogy jövök is edzés után. Várom, várom... 6-7 óra eltelik. Felhivom mi történt, erre közli hogy amúgy felment a haverjához.

Itt sem a ténnyel van gond hogy elment hozzá, hanem hogy miből tartana leirni egy mondatot hogy figyelj, későn érkezem, feküdj le nyugodtan aludni.

Néha úgy érzem én vagyok a hisztis, próbálkoztam már sokszor hogy elengedjem, de egyszerűen minden egyes alkalommal ki tud ezzel akasztani. 😂

Mikor kérdőre vonom a következő dolgokat válaszolja:

-nem beszéltünk meg időpontot (ez pl. mikor ottmaradt a haverjánál. Mondjuk valóban nem, de nem éjfél körül számítottam arra hogy visszajön edzésből mikor 2-kor elment)

-Nem akarok beszámolni arról kivel és hol vagyok. (nem is kell, de abban az esetben mikor vár a másik szerintem illene szólni hogy ne várjon)

-mi változik 20 perctől? (valójában semmi, ha szólsz. Amúgy meg minden)



2020. febr. 9. 19:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez jutott eszembe hogy forditva megmutatom milyen. De ez annnyiira gyerekes. Vagy nem?
2020. febr. 9. 19:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele játszmázni, ott kell hagyni és kész. Az ilyen pasi vagy komolytalan vagy hülye. Egyik se jó.
2020. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem gyerekes. sokan úgy jönnek rá a hibáikra, ha tükröt mutatsz nekik.
2020. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tolerálnám. Számomra ez elfogadhatatlan. Alapból idegesit, ha valaki folyton késik, de hogy azt mondja, hogy edzés után jön, aztán haza állít 6 óra múlva... Ez a pofátlanság teteje. Menjen haverozni, ha akar, de szóljon már előtte...

Ultimátumot adnék. Ha nem változtat, akkor viszlát.

2020. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Ezt csináld:


Ha pl. 9-re megbeszéltek valamit, és nincs ott, szó nélkül menj haza.


Ha keres, mert nem talál, akkor közlöd vele, hogy mivel nem volt ott, ès nem írt, hogy késik, te eljöttél.


Így járt.


Ezt egy párszor megteszed vele, majd észbekap.

2020. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem tolerálom. Az en parom is rendszeresen elkesik mindenhonnan. Azt hogy rendszeresen azt ertsd ugy, hogy munkabol is elofordul kb havonta egyszer, hogy elalszik. Borzaszto. En, azt nem mondom hogy mindig, de altalaban pontos vagyok es nem is szeretek kesni. Egyszer aztan delutan 2-re volt megbeszelve egy program es ő este 8 orakor még sehol nem volt. Nem kell mondanom, hogy kiakadtam mivel egesz nap otthon ultem es ra vartam. Megmondtam ha ezt még egyszer megmeri csinalni akkor mehet ahova csak akar, de hozzam tobbet nem kell jonnie. Nem fordult elő tobbszor. Azota eltelt egy ev, mar egyutt elunk. Késései eleg jol redukalodtak, mondhatni mar eleg pontos is :D de 20 percet azert mindig raszamolok a megbeszelt idore. Ezt mar elfogadtam, ő ilyen. De igyekszik nem elkesni. 20-30 percekert sose veszekedtem vele, csak mindig viccesen megjegyeztem, hogy na akkor este 6 van megbeszelve tehat fel 7-re elkeszulok, vagy ha eppen pontos volt akkor megdicsertem hogy nahat nem kesett el. Es igy szepen lassan de valtozott a dolog.
2020. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én szörnyen késős vagyok, de ez, amit leírsz, engem is idegesítene. Ha csak 5 percet is kések, akkor is alap, hogy bocsánatot kérek és írok, és ha lehet, akkor még időben szólok, hogy késni fogok.

Ha meg tudom, hogy vár valaki rám otthon, akkor alap szerintem, hogy írok, hogy egyelőre még nem megyek haza, más programom van. Ez nem elszámolás, csak normális együttélés.

2020. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!