Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha olyan embertől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha olyan embertől várok gyereket akivel nem akarok eggyutt élni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A gyereket mindenképp szeretném megtartani. De egyre jobban azt érzem ha össze költözünk a párommal azt csakis anyagi okokból tenném. Sajnos senkim sincs akire számíthatok szules utan es attol tartok hogy nem tudom majd egyedul felnevelni a kicsit. De annyira semmibenéz a párom már most... mi lesz akkor kesobb... ugy érzem nagyon rossz életem lesz mellette. Mit tudnék tenni?

2020. febr. 17. 12:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Együtt akartátok a babát? Úgy, hogy együtt sem èltek? Az igen, ez ám a felelőssèg. Eszetlenül ugrani bele a gyermekvállalásba. Mostmár nem tudsz mit tenni. Vagy élvezeteted, vagy megpróbálhátok együtt, de így is úgyis az lesz a vège, hogy egyedülálló anya leszel. Ez van, előbb kellett volna gondolkodni.
2020. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igen nagyon felelőtlenul hoztuk a dontést... most már csak azt nem tudom próbáljam meg vele vagy hagyjam mert mar most semmiben nem értunk egyet...
2020. febr. 17. 13:09
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd csak a kedves párod...de hogy sokat fogsz még szenvedni az olyan biztos, hogy most kommentelek.

Saját magad leírtad, hogy ,,semmibenéz a párom már MOST. Nőként írom, hogy önbecsülés???

2020. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezzel a terhessèggel ő csak felbátorodott, hogy mèg jobban èrvènyesítse az akaratát. Szerintem azt gondolja, ezzel most sakkban tart, mert hogy biztos nem akarsz egyedül maradni a gyerekkel.
2020. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon helyes, hogy megtartod a babát! Lesz ami lesz, az anyák mindig előkaparják, ami a kicsiknek kell!
2020. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#14-es válaszom hoz mèg hozátennèm, hogy nem vèletlen, hogy most a terhessèg során jöttèl rá arra, hogy ez így nem lesz jó. Valószínüleg eddig is ilyen volt, csak nem olyan feltűnően. Mostmár a gyerekkel elèrte, hogy tőle függj, így kvázi mindent megtehet, mert kènytelen vagy rábólintani, ha nem akarsz egyedül maradni.

Ez egy nagyon átgondolatlan, felelőtlen gyermekvállalás volt.

Nagyon gondold át, hogy mit teszel. Az lenne a legjobb, ha nem tartanád meg, vele meg szakítanál. De ha mindenáron meg akarod tartani a babát, akkor úgy tedd, hogyha egyedül is tudod vállalni. Abban az esetben nem tud annyira függèsben se tartani tèged.

Nagyon gondold meg, mert nem csak a te èleted a tèt, hanem a gyerekè is. Nagyon nem mindegy, hogy milyen közegben nő fel.

2020. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell enyire önző módon világra szrni a gyerekeket? Mikor lesz már ennek vége? Miért nem tudják az ilyenek a gyerek érdekét nézni? Ha már az olyan alapvető szükségleteket se tudod neki megadni mint egy normális párkapcsolati példa akkor minek vállalod? Nem kell megtartani és kész, ha a gyerek érdekét nézed akkor nem vállalod be úgy, hogy se anyagilag se családi háttérben nem tartasz ott. A párod soha nem fog foglalkozni a gyerekkel, nem is akarta azt elhiheted.
2020. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolsónak: de igen akarta, és akarja is. Csak keson jottem ra hogy mi teljesen mas vilag vagyunk. Mindent máshogy látunk... és sajnos a legnagyobb baj az h mindig nekem kell engedni es ez ugye nem fog sokaig menni... mar belefaradtam...
2020. febr. 17. 17:47
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek. Aki valóban akarja a gyereket az MINDENT megtesz a gyerek anyjáért és MINDENBEN maximális segítséget nyújt neki legyen az fizikai dolog (mondjuk házimunka) vagy lelki dolog (például megfelelő érzelmi támogatás és kommunikáció, kompromisszum). A párod magasról tesz a fejedre, elhiheted, hogy nem akarja a gyereket. Ha akarná nem venne semmibe és nem tenne ennyire minimum energiát mindenbe.
2020. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologèrt akarta ezt a gyereket, hogy bebiztosítson magának. Semmi másèrt, ebben biztos lehetsz. Különben nem így viselkednek most. Most kezdi kimutatni az igazi ènjèt.
2020. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!