Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
14 hónapja vagyunk együtt de rengeteg mindenen veszekszünk ma pl azon hisztizett be hogy egy volt munkatársamnak integettem(lány) és akkor ebből jött a kombináció hogy én biztos vele csalom meg, meg ilyenek menjek vele akkor meg utána miközben szó sincs itt semmi megcsalásról csak szimplán jóba vagyunk de abszolút nem tekintek rá úgy mint egy nőre.. értitek mint embertársam úgy. Amikor nem az van amit ő akar pl nem kap meg valamit 80%ban behisztizik hogy mekkora sóher g*ci vagyok amikor mindig az utolsó filléremet is rá költöm csak sajnos nem fogja fel. Mikor szűk hónap van van még fizuig 10 nap és van pl 7 ezrem akkor is rendelunk kaját ha nincs idő főzni. Rendetlen nagyon nem hozza ki a tányérokat a szobábol nem hajlandó mosni mosogatni semmit. Mindig én aki csinálom mert utálok koszba élni de így lassan 8 hónap után kezdem unni ezt a folyamatos egyedül csinálok mindent. Meg ha fekszik a szobában és megkér valamire hogy hozzam már be neki és véletlen nem teszem akkor 2 napig hisztizik a semmin. Nem ölel meg nem ad puszit. Pedig én szeretem és elvileg ő is engem...Rettentő gyerekesnek tartom. 8 honapja lakunk együtt én 21 F ő 18L

2020. febr. 24. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az ilyenre azt szoktam mondani, aki nem latja magatol hogy ilyen rendetlen, kar erolkodni. Erolkodes az egesz, ilyen a jelleme. Ehhez pluszban hozzajon hogy idegbeteg, megvan a vegeredmeny.

Leulsz vele beszelni hogy legyen kicsit rendesebb, mi lesz? Nem kapsz puszit 1 hetig XD Ezt akarod még hónapokig/ évekig? Mikor mar igy is tele van a pohar.

Nem ez lesz eleted parja, hagyd a p*csába :D

2020. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen kihasznál a csaj. Csak addig maradj, amíg nélküle nem tudod megoldani az életedet, de amint lehet, menekülj. Ne áltasd magad, nem szeret téged.
2020. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11 es nem idegbeteg. Én viselkedek néha úgy hogy megütném a falat mert annyira felidegesített a hisztijével. De van néha 1 2 hét amúgy amikor minden okés úgy viselkedünk mint egy igazi pár csak akkor valamiért elnézem a rendetlenséget mert vágyom az érzelmekre amit ritkán kapok meg... és eltereli a gondolataim
2020. febr. 24. 16:19
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Változz meg egy kicsit hogy felfogja hogy elveszithet ne ugrálj neki ha hisztizik hagyd rá ne bújjál hozzá hogy vegye észre hogy valami nincs rendben.Ha szeret észbe kap ha nem akkor nincs is mit sajnálni.Keress albérletet vagy olyat aki albérlőtársat keres igy kevesebbet kell fizetni.De ne legyél már ennyire papucs nem vagy te a bejárónője.
2020. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmi jobb nem, legfeljebb meg rosszabb lesz. Husz ev hazassag utan emberek nagyon meggondoljak, ugraljanak-e szamtalan okbol.

14 honap nem ido, ennyiben remelhetoleg volt jo is. Ugy vennem, nem volt elveszett ido, de minden tovabbi az.

2020. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elb.. sznod a fiatalságodat!
2020. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az egészet, de én egy percig sem maradnék ilyen kapcsolatban. A barátnőd pszihésen beteg, és az is kérdés, hogy van-e valami a háttérbe ami miatt nem mersz szakítani, nem azért mert félsz hogy megbántanád, hanem az a kérdés, hogy burkoltan zsarol-e valamivel, vagy sakkban tart.


Ez tipikus olyan kapcsolat, ahol csak az egyik fél van kapcsolatban saját magával, és a saját érdekeit a másikra akarja erőltetni.


Az is kérdés ha semmi nincs a háttérbe, akkor társfüggő vagy-e?


A párkapcsolat nem elveszi az ember szabadságát, hanem meghagyja, és a szabadság azt jelenti, hogy nem erőltet olyat amit a másik nem akar, vagy nem hisztizik noname dolgokon, mint pl. hogy integettél a kolleganőnek, akihez semmi közöd.


A barátnőd nem gyerekes, a barátnőd nagyon beteg pszihésen, mert zsarnokoskodik.

2020. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A következő válaszodból olvasva te is pszihésen beteg vagy. Dühkezelési problémák?

És ne kezd azt hogy csak lennél itt és látnád, minek hagytad, hogy eddig jusson a kapcsolat.


Egy normális ember nem maradt volna ilyen kapcsolatba, ha csak nem valamivel zsarolja a másik. Előző voltam.

2020. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek azóta szakítottam vele amíg nem volt otthon leléptem minden cuccommal és nem beszéltem vele többé, 1x megkeresett egy pár dolgom ott maradt és ennyi, és igen rengeteg dologgal zsarolt engem mindenfélével amit naivan elhittem. De azóta új barátnőm van és megtanultam mikre figyeljek, magam részéről is és abszolút nem vagyok képes bízni az emberekben.
2021. ápr. 3. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!