Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális lányok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon érdekelnek a lányok, és ez természetes. De attól félek nem fogok olyat találni aki megfelel az elvárásaimnak. Megismerkedtem egy szép lánnyal, kiderül hogy rendszeresen kúrja több kan, 16 éves. Nincs jövőképe, célja, élete a szex, pia meg bulin kívül... Oké megismerek egy másik csajt. Alig beszélünk, megtudom hogy a tegnap esti buliba csak úgy smárolt valakivel, meg még le is részegedett. Közben persze még kavar vagy 2 pasival és egy harmadikra is hajt.


Ez a helyzet, pedig elsőre mindkét csaj normálisnak tűnt. Nem akarok velük bunkó lenni, de el fogom őket küldeni, mert nálam ez nem fér bele.


2010. júl. 24. 16:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, nincs kapcsolatom egyikkel sem, csak ismerkedés. De ezzel el is vesztették minden esélyüket.
2010. júl. 24. 16:58
 2/22 anonim ***** válasza:
Vannak, erről biztosíthatlak. Csak sajnos nehéz nekik megfelelni. Keresgélj még, ráérsz!
2010. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
21. század. Fuck yeah.
2010. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
sajnos ilyenek a csajok!
2010. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
vannak rendes lányok,csak őket nem veszik komolyan=(mindig csak a r.bancokat keresik...persze kivételek vannak ahogy te,ráérsz...én sem találtam normális pasit:$
2010. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

csak hazug lehúzós félrekefélős ribiket találtam eddig. már nemistudom hol keressek egy normálisat.

ha van normális akkor hol??

2010. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jaja kiba*tt 21.század. Miért lett ilyen a világ? És engem is érdekelne hogy hol van az a sok rendes lány? Persze olyan, aki nem azért rendes, mert csúnya és nincs lehetősége pasikhoz jutni... Mert valahogy nálam eddig minden "rendes" lányról kiderült hogy nem is annyira az...
2010. júl. 24. 17:12
 8/22 anonim válasza:
mit értesz normális lány alatt?.
2010. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen korban élünk. Ez törvényszerű. Főleg ha nagyon bizonygatja, akkor legyél óvatos vele. Pl idővel kiderül hogy drogozik, vagy a fent említett dolgok...

Próbálj visszahúzódóbb lányokat keresni, ne partiban ismerkedj, ott nem az ásókapanagyharang a módi...

Járj kiállításokra, fesztiválokra, sportolni, könyvtárba, stb. De neten is próbálhatsz olyanokat, akik kb nem járnak sehova mert túl félénkek vagy nekik se jön be a 21. századi életmód. Utcán is lehet, de ott kevésbé nyitottak rá, vannak olyan megrögzöttek is akik csak ismerősöm ismerősével ismerkednek, idegenekkel soha. A nagyon merésszel megint óvatosnak kell lenni.

Ja és ne szép (bomba)nőt keress, mert annak általában nincs szüksége intelligenciára és erényre, T.A.K. Ha valakit megszeretsz úgyis szebbé válik előtted a belső miatt. Próbálj olyan lányokkal is beszélgetni, akiket nem találsz vonzónak, csupán átlagosnak. Az a legjobb ha nem is akarsz semmit tőlük, csak megpróbálod őket megismerni, hogy milyen fajta lányok vannak és akkor már lesz tapasztalatod, milyenekkel érdemes kezdened valamit...

2010. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
66%

én eddig féltem a pasiktól. féltem ismerkedni. most meg amikor már lenne hozzá kedvem és bátorságom. zűrök vannak a családban. és a körülmények miatt nem érzem azt hogy alkalmas lennék egy párkapcsolat kialakítására. pedig nagyon jól esne ha lenne valaki mellettem. nem mint barát. hanem mint társ.

17/L

2010. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!