Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális lányok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon érdekelnek a lányok, és ez természetes. De attól félek nem fogok olyat találni aki megfelel az elvárásaimnak. Megismerkedtem egy szép lánnyal, kiderül hogy rendszeresen kúrja több kan, 16 éves. Nincs jövőképe, célja, élete a szex, pia meg bulin kívül... Oké megismerek egy másik csajt. Alig beszélünk, megtudom hogy a tegnap esti buliba csak úgy smárolt valakivel, meg még le is részegedett. Közben persze még kavar vagy 2 pasival és egy harmadikra is hajt.


Ez a helyzet, pedig elsőre mindkét csaj normálisnak tűnt. Nem akarok velük bunkó lenni, de el fogom őket küldeni, mert nálam ez nem fér bele.


2010. júl. 24. 16:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azért nem jó ha általánosítasz. Én is szép vagyok (ez egészséges önértékelés, nem beképzeltség, és nem fogok álszenteskedni hogy milyen ronda vagyok),mégsem kúrok félre, nem vagyok hazudós, sem üresfejü...és igen, néha elmentem én is bulikba. Attól még nem tartom magam egyenlönek sok unintelligens viháncoló kisp*csával. Ismerkedj bátran, akivel jòl esik, a látszat néha csal. Sok sikert!:)

22/L

2010. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Gót csajokat keress. Ez komoly! Amelyik művérrel szórakozik meg stb, az csak pózer. Olyat keress, aki tényleg az. Nem fogsz csalódni, elárulom neked!
2010. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

a fiuk is ienek :D

de persze mindig van normális csaj, én pl azvagyok^^

16L

2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, vannak normális lányok, csak te pont a rosszakat fogod ki. :) Keresgélj tovább, hidd el, akad még tisztességes lány!
2010. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
pl. itt vagyok én. rám azt mondják, hogy szép vagyok, meg rendes. normális értékrendem van, de ez sokszor elijeszti a fiúkat. :) én meg úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, majd lesz olyan fiú, aki tud értékelni, van időm még, és nem sietek sehova... :D
2010. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ugyan így vagyok a fiúkkal......szívás:S

ammúgy hányéves vagy??:P

2010. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17
2010. júl. 24. 20:10
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne tegyetek már fel több ilyen kérdést, már van 100 ilyen, ott megválaszolták már elegen, köztük én is, úgyhogy vedd úgy h válaszoltam a kérdésedre...

17L

2010. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Csak nekem jut eszembe a megoldás? Vallásos lányok!!! Csatlakozz vallásos társasághoz, ott nem divat se az ivás, se a smárolás, de még a házasság előtti szex se igazán.
2010. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!