Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek ilyen, normális csajok sehol a világon? = (

Figyelt kérdés

Kb. ennyi kéne nekem:

1. nézzen ki jól (na jó, inkább nagyon jól XD)

2. ne legyen segghülye (a buta kategória már OK lenne, csak az ált. nem teljesíti a következő pontot :P

3. ne legyen beképzelt

4. ne legyen hisztis

5. ne legyen stréber, otthonülős, tanulós fapin@

6. ne azért akarjon együtt lenni velem, mert van pénzünk

7. nyelje le!!!


Ennyi. Ez tényleg olyan nagy dolog? Persze mindegyik azt mondja, hogy ő okos, szerény, kedves, és tud élni, aztán kiderül, hogy utoljára 3 évesen volt babazsúron, de azt hiszi, ettől ő a májer, mert olyan idióta. Most velem van a baj, vagy tényleg nincsenek ilyen csajok a világon? :P És ha vannak, hol kell őket keresni?

Egyébként nem vagyok az a félős nyuszi, fel tudom szedni a csajok nagy részét, ha akarom, csak egy-két egyéjszakástól kivéve nem akarom, mert olyan gázak XD De hosszú távú kapcsolatom még sosem volt, mert egyszerűen nincs ilyen csaj :( És ne mondjátok, hogy rossz helyeken keresek, mert mindenütt kerestem már őket!

16/F


2010. jún. 2. 11:58
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, neked egy igazi plázacsaj kell, akinek ha eggyel több lenne az IQ-ja fotoszintetizálna.


üdv

2010. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet inkább, hogy a normális csajok nem hajlandók veled szóba állni, mert olyan lekezelő és bunkó a stílusod?
2010. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Te ezzel szemben mit kínálsz? :D
2010. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Azért vannak elvárásaid, de kérdés hogy ezért mit nyújtasz cserébe. A nők is emberek, és beléjük több érzelem szorult, mint a férfiakba.


üdv

2010. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt 3 évig, aztán minden balhé nélkül váltunk szét. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 7. pontra nekem kellett rávenni az elején, de utána kibújt belőle a kisördög... >:D
2010. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 Phoney ***** válasza:
Dehát ez tök egyszerű, neked fiú kell:)
2010. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Te sem fotoszintetiálsz még??
2010. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Keress luxus k-rvákat a neten, azok pont ilyenek! És ne aggódj, nincs veled baj azon kívűl, hogy egy beképzelt kis pénzes kocsog vagy!!!:D akinek persze nem nagyok az igényei, mert ilyen pi-ákat bármikor találsz...főleg aki nyeli, mint a kacsa a nokedlit!!!
2010. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy magas elvárások, de szerintem én is sokat adok (adnék) cserébe, csak nincs ilyen a világon egy se :( Kivéve, akivel a 12:08as járt, de ő gondolom, idősebb.


12:09 Na ez honnan jött? :P Tudom, hogy szeretnéd, de nem fogok veled összejönni, a csajokat szeretem =)

2010. jún. 2. 12:13
 10/48 A kérdező kommentje:

„Keress luxus k-rvákat a neten, azok pont ilyenek!”

6. ne azért akarjon együtt lenni velem, mert van pénzünk


„akinek persze nem nagyok az igényei, mert ilyen pi-ákat bármikor találsz...főleg aki nyeli, mint a kacsa a nokedlit!!!”

Hol??? Amúgy szerintem se nagyok, ennek kéne az alapnak lennie.

2010. jún. 2. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!