Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradni egy szar kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradni egy szar kapcsolatban vagy hazamenni "nyomorogni"?

Figyelt kérdés

Nemsokára meglesz a kisbabák, amit a barátom nagyon szeretett volna, ő erőltette, viszont a terhesség elején lebukott, hogy más nőnek írogat. Nem történt semmi, de ez szerintem csak a nőn múlott.

Esküdözött, sírt, hogy többet ilyet nem csinál, csak ne hagyjam el, adjak még egy esélyt bla bla bla.

Pár hete megint elkezdődött a telefon nyomkodás, takargatás, hurcibálás, hízelgés. Nem tudom mit csináljak, nem akarom megvádolni, de nagyon gyanús. Nincs kedvem állandóan azon idegeskedni, hogy vajon kinek ír, hol van, mi van, ha nem is oda megy, ahová mondta.

Haza tudnék menni, de időközben lecserélték a nagy családi házat egy kb fele akkorára, egy szobában kellene élnem a gyerekkel, ami még az elején nem probléma, de ahogy idősödik az lesz, és nem szeretném, nem egészséges.

Egyedülálló anyaként a mai ingatlanárakat elnézve soha nem lesz házam, lakásom, albérletet fent tartani sem fogok tudni, de azt sem akarom eltűrni, hogy megalázzanak.

Kilátástalannak érzem a helyzetem, már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.



2020. márc. 1. 19:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Drasztikus megoldás,de ha tényleg nem szerettél volna gyereket, csak rád lett erőltetve, akkor örökbe is adhatnád. Megoldódna minden problémád, a gyerek sem nélkülözve nőne fel a nagyanyjánál, hanem egy szerető teljes családnál.
2020. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy szobában voltam a testvéremmel, ellenkező neműek vagyunk, voltak viták nyilván de itt vagyunk, felnőttként és jóban vagyunk. Az hogy ti így vagytok most, az rajtatok múlott, van aki haragban lesz külön szobában is. Ezt indokként felejtsd el. Meg azt is hogy gáz egy szobában a gyerekkel, ismerek olyat akinek van saját szobája, mégis az anyjával alszik a másik szobában, kisfiú még de nem csecsemő. Mégis ott alszik nála a barátja... Később simán lesz párkapcsolatod, akivel közös életét tervezhetsz biztonságban. Nem kell örök életedre megkeseredni mert úgy érzed nem tudsz lépni olyan mellől aki nem tart tiszteletben. Gyereknek se lesz jó ha megeri hogy valami nem oké, vitaztok. Én egy panelba tudnék visszamenni a fiammal, de mennék ha kéne. Ne a kifogásokat keresd, azt nézd hogy a jövőre tekintve mi lenne a legjobb, és ha csalnak, aláznak, nem vesznek emberszámba, az nem éppen a legjobb kategória.
2020. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nekem is megfordult a fejemben az örökbeadás, de nem tudnám megtenni.

Nem fog nélkülözve felnőni, apám vállalkozó, de nem neki szerettem volna szülni, nem is várom el, hogy segítsen.

Sajnos a barátom nem fog lemondani a gyerekről, foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, de nem fogom itt hagyni neki. Nem is kellene a pénze sem, nekem ne szúrja ki a szememet szaros 20 ezer Ft-os gyerektartással.

2020. márc. 2. 06:43
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Neked kell eldöntened mit fogsz csinálni mert csak a kis baba apjától szeretnél elmenni. Ez nagyon fontos komoly döntés.
2020. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

A 16-os válasz az enyém, akár ide is bemásolhatnám:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2020. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol olvastad, hogy a semmire szülök. Van munkahelyem, pénzem, de nyilván annyi nincs, hogy házat/lakást vegyek belőle. Már évek óta szinte csak az én pénzemből élünk, mert az övét elviszi a hitel meg volt egy csomó tartozása is, azt már kifizette, de most meg sokat elvittek a babaholmik. Sokkal többet tudtam volna spórolni, ha be tud szállni a költségekbe, de akkor se lett volna elég lakásra, még önerőre sem.
2020. márc. 2. 12:16
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A döntés a tiéd! Nincs jó döntés, vagy rossz döntés. Csak döntés van. A kapcsolat egy 4 lábú asztal. Szeretet, közös érdeklődési kör, szex, anyagiak. Ha bármelyik nincs meg, nem fog sokáig tartani. Nem szabad azt mondani, hogy nyomorogni, mert akkor ez lesz. Változtass a gondolataidon, és mielőtt leélnél valakivel 20-25 évet úgy, hogy nem is szeretitek egymást... gondold végig. Sajnálom.
2020. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
"Van munkahelyem, pénzem" - akkor nem kell "nyomorogni" ezek szerint a szüleidnél a kisszobában. Akár bérelhetsz is lakást. :)
2020. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
21%
Megérdemled a sorsodat, mert magadnak kerested. Kizárt dolog, hogy nem vetted észre korábban, hogy milyen a pasid. Vagy csak összeálltál vele, és felkoppintott anélkül, hogy ismernétek egymást igazán. Vagy buta vagy mint a föld, és nem veszed észre az egyértelmű dolgokat. Az utóbbira hajlok, mert akire rá lehet "erőltetni" a gyereket, az nem állt sorban amikor az észt osztogatták.
2020. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szereted még? Vagy csak a gyerek miatt vagy vele? Mert ha igen, akkor a kicsinek hosszú távon az a jobb, hogy ha nem azt látja maga körül, hogy anya és apa nem szeretik egymást.

A lakás, amiben éltek, a barátodé?

Ha a régi szobádba költözöl vissza, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy kamaszkorában is ott fogtok még lakni. Egyrészt ha visszamész dolgozni, te is tudsz majd ismerkedni, lehet, hogy lesz új párkapcsolatod. Másrészt ha dolgozol, akkor albérletbe is tudnátok menni.

2020. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!