Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benne maradni egy szar kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradni egy szar kapcsolatban vagy hazamenni "nyomorogni"?

Figyelt kérdés

Nemsokára meglesz a kisbabák, amit a barátom nagyon szeretett volna, ő erőltette, viszont a terhesség elején lebukott, hogy más nőnek írogat. Nem történt semmi, de ez szerintem csak a nőn múlott.

Esküdözött, sírt, hogy többet ilyet nem csinál, csak ne hagyjam el, adjak még egy esélyt bla bla bla.

Pár hete megint elkezdődött a telefon nyomkodás, takargatás, hurcibálás, hízelgés. Nem tudom mit csináljak, nem akarom megvádolni, de nagyon gyanús. Nincs kedvem állandóan azon idegeskedni, hogy vajon kinek ír, hol van, mi van, ha nem is oda megy, ahová mondta.

Haza tudnék menni, de időközben lecserélték a nagy családi házat egy kb fele akkorára, egy szobában kellene élnem a gyerekkel, ami még az elején nem probléma, de ahogy idősödik az lesz, és nem szeretném, nem egészséges.

Egyedülálló anyaként a mai ingatlanárakat elnézve soha nem lesz házam, lakásom, albérletet fent tartani sem fogok tudni, de azt sem akarom eltűrni, hogy megalázzanak.

Kilátástalannak érzem a helyzetem, már az öngyilkosság is megfordult a fejemben.



2020. márc. 1. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Lépj le és kezdj új életet!
2020. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi történt, kedves kérdező?
2021. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!