Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom, hogy a párom nem fizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom, hogy a párom nem fizet semmit?

Figyelt kérdés

Szinte sose marad pènze,elmegy mindig valamire.Sokszor én fizettem a szórakozásainkat(Esetek 90%-a) és elgondolkoztam azon,hogy egy kezemen megtudom számolni hányszor fizetett ő az elmúlt félévben.Kezdem unni,hogy emiatt sose tudunk semmit csinálni ha csak nem én fizetem...

Én a lány vagyok és mindketten huszonèvesek vagyunk.


2020. márc. 3. 22:39
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem gyűjt,nincs semmi tartaléka, haza ritkán ad.
2020. márc. 3. 22:47
 12/45 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem vagytok egymáshoz illők. Te azt mondod, hogy hülyeségre költi. Ő meg a vacsorát, mozit tartja annak.
2020. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Én tudom mikre megy el és van amikor a kocsira,van amikor csak hülyeséket vesz,mert szeret vásárolni
2020. márc. 3. 22:49
 14/45 A kérdező kommentje:
Nem tartja hülyeségnek a vacsorát,főleg ha én fizetek... szereti ha megyünk étterembe meg moziba is csak nincs pénz rá csak nagyon ritkán
2020. márc. 3. 22:50
 15/45 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem keress mást. Végül is arra költi a pénzét amire akarja.

Neked viszont, maximálisan igazad van, hogy egy kis kikapcsolódásra is vágysz.

2020. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
94%
Kérd meg, hogy ezentúl fizunapon rakjon félre x összeget megtakarítása számlára egy másik összeget meg a közös programokra.
2020. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Ja meg cigire is sok elmegy ez kimaradt!
2020. márc. 3. 22:56
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek vagy vele? Láthatóan nem akar megváltozni. Minek erőlteted ezt a kapcsolatot?
2020. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Mert szeretem még sajnos.
2020. márc. 3. 23:00
 20/45 anonim ***** válasza:
96%

Inkább gondolkozz el azon, hogy mennyire tervezhetsz vele komolyan, gyerek később pl. Akkor se fog veled jobban törődni. Ilyen életet akarsz?

Tudom, szar lenne egyedül lenni, de mindig jobb, mint kvázi el tartsd majdhogy nem.

2020. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!