Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom, hogy a párom nem fizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom, hogy a párom nem fizet semmit?

Figyelt kérdés

Szinte sose marad pènze,elmegy mindig valamire.Sokszor én fizettem a szórakozásainkat(Esetek 90%-a) és elgondolkoztam azon,hogy egy kezemen megtudom számolni hányszor fizetett ő az elmúlt félévben.Kezdem unni,hogy emiatt sose tudunk semmit csinálni ha csak nem én fizetem...

Én a lány vagyok és mindketten huszonèvesek vagyunk.


2020. márc. 3. 22:39
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem azokat a nőket, akik étterembe meg programokra viszik a pasijukat a saját pénzükből. Őszintén, mire jó az ilyen “férfi”?

Te dolgozol, te otthon is megcsinálod a házimunkát, ételről gondolkodsz, esetleg gyereket is szülsz, akiről szintén te gondoskodsz, te táplálod, te áldozod be a karriered, te hozod-viszed, foglalkozol vele, mert úgyis ez lesz egy ilyen sz@rok bele mindenbe ember mellett. És akkor ő mit csinál? Minek van? Mindent te fogsz csinálni, mindenről egyedül fogsz gondoskodni, eltarthatsz egy manchildot is magad és a gyereked mellett pluszba.

Legyen már önbecsülésed és hajítsd már ki az ilyen nyomorékot!

2020. márc. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
82%
Nalunk a parom fizeti az ettermi kajakat, meg ugy szinte mindent, viszont a bevasarlas a hetre az enyem, meg barmi amivel csinositom a lakast stb stb... Mi egyutt elunk mondjuk, hazimunka az enyem, ugy gonolom mi felosztjuk igazsagosan. Viszont az, hogy mindig te fizetsz az gaz, es e miatt meg nem is tudtok semmit csinalni, szinten gaz. Beszeljetek, ne fizess tobbet, ha nem valtozik tipli, egy ilyen pasival mi lenne a hosszu tavu terv?
2020. márc. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
60%
Mondd neki, hogy csak akkor mentek, ha tudja állni a saját részét.
2020. márc. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez ennyire egyoldalú hagyd a francba!

Nagyon kihasznalas szaga van ennek ,nálunk mielőtt nem éltünk együtt akkor is közösen fizettünk vagyis hol én hol ő.....

De ha ezt csinálta volna nem tűröm el.Főleg ha csak elszórja meg elciigizi közös program meg semmi.

2020. márc. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy a #22-es válaszoló példája is mutatja, teljesen mindegy, hogy elmennek-e a párok étterembe vagy sem, és teljesen mindegy, hogy ott ki fizet, a végén úgyis lapátra kerül a pasi 😀😀
2020. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező,nincs autóm,nem cigizem,minden honap végén marad penzem mindenre!Van még kérdésed?
2020. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
35-ös azért ez nem így működik! Hidd el számít ki fizet és nem is a pénz miatt hanem a gesztus miatt nekem.
2020. márc. 4. 08:06
 38/45 A kérdező kommentje:
36-os minden tiszteletem!
2020. márc. 4. 08:06
 39/45 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, #35-ös vagyok. Én csak a #22-es válaszán nevettem.

Mi járunk étterembe időnként, de bárhova beugrunk kajálni mindig én fizetek. Számomra ez evidencia.


39F

2020. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Régen, még "fiatalkoromban" volt egy ilyen pasim. Dolgozni nem szeretett. És bár mindketten a szüleinknél laktunk, én dolgoztam suli mellett, hazaadtam stb. Mégis én fizettem sokszor, mert "én miből, nekem nincs munkahelyem?".


Az tette be a kaput, amikor el akartam menni venni magamnak pár ruhát és csak annyi pénz volt nálam. Mondta, hogy ugorjunk be kajálni, mert éhen hal. Mondtam hogy oké, aztán ért a meglepi, hogy a sajátomat ki tudtam fizetni, de az övét is ki kellett volna megint. A mozit, a fornettit, a vonatjegyet ha kirándulni akart, a biliárdokat, mindent az én pénzemből fizettünk. Amikor mondtam, hogy hó vége van nálam is, akkor közölte, hogy kérjek anyuéktól, ők úgyis gazdagok. :D


Szóval ott megfordultam és otthagytam. Ennek tizenéve, sosem számoltam össze mennyi lett volna a "majd visszaadom" tartozása, mert agyvérzést kaptam volna. :D

2020. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!